Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny wybrał dyrektorski fotel zamiast mandatu

Utworzony przez wip, 7 marca 2011 r. o 17:15 Powrót do artykułu
Oszukał wyborców aby pomóc komunie. Powinno sie takich cwaniaków pozbawić praw wyborczych.Jako dyr zadluża firmę ale kadrowiec zbigniew go broni wraz z fisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIPCZUK TO NIECH SIĘ ZAJMIE ROBOTA KTORĄ SPAPRAŁ NA PRAWOSKRĘCIE W LWOWSKA .KONTROLA Z URZĘDU NIECH DO MIASTA O ZWROT DOTACJI WYSTAPI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czepiaj się komuny. Za PRL Chełm się rozwijał. Wybudowano Cementownie, Zakłady Obuwia i szereg innych zakładów produkcyjnych, dziesiątki szkół i przedszkoli oraz nowe osiedla mieszkaniowe. Rocznie oddawano ponad 1200 nowych mieszkań. Solidarność to zniszczyła. Dzisiaj powstają supermarkety, a mieszkańcy są bez pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Nie czepiaj się komuny. Za PRL Chełm się rozwijał. Wybudowano Cementownie, Zakłady Obuwia i szereg innych zakładów produkcyjnych, dziesiątki szkół i przedszkoli oraz nowe osiedla mieszkaniowe. Rocznie oddawano ponad 1200 nowych mieszkań. Solidarność to zniszczyła. Dzisiaj powstają supermarkety, a mieszkańcy są bez pracy.
Zabito n tysięcy osób. Zakazano wolnego słowa i wciskano kłamstwa o własnym narodzi. Ja się nie czepiam ale w tym samym czasie zrobiono więcej np. w RFN czy GB a nie trzeba było tylu tragedii i ludziom żyje się lepiej. Ale co ja tłumaczę osobie która pranie mózgu przed 89 miała regularnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gert napisał:
Zabito n tysięcy osób. Zakazano wolnego słowa i wciskano kłamstwa o własnym narodzi. Ja się nie czepiam ale w tym samym czasie zrobiono więcej np. w RFN czy GB a nie trzeba było tylu tragedii i ludziom żyje się lepiej. Ale co ja tłumaczę osobie która pranie mózgu przed 89 miała regularnie...
Oto piękny przykład braków w znajomości historii i zachodniego PRANIA MÓZGOWNICY szczerze współczuje.Szkoda mi takich osobników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako Mieszkaniec to czuję się oszukany. Bo przecież ten pan przed wyborami był prezesem. To po co startował ???? chyba po to by przez 3 miesiące pobrać dietę radnego!!! A tak wo gule jest zastanawiające dlaczego to juz trzeci radny rezygnuje z mandatu dla kasy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W POWIECIE JUŻ 4 KARIEROWICZÓW ZREZYGNOWALO Z RADNYCH I SIĘ W OCZY SMIEJĄ WYBORCOM GÓRSKI KOCIUBA SAWA I KANDZIORA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...