Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejestrują samochody wspólnie z Ukraińcami. Rekordzista ma ponad 300. Dlaczego to robią?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2018 r. o 07:01 Powrót do artykułu
Ktoś to czyta przed publikacją? Tyle błędów to,wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Któregoś pięknego dnia Ukrainiec się rozmyśli ze wspólnej umowy i przestanie płacić np. na ubezpieczenie albo mandaty. Wierzyciele zgłoszą się do pierwszego znalezionego współwłaściciela czyli Polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić ? - Prawo dopuszcza takie zachowanie i jest to legalne. Ponadto nasze urzędy za darmo nie rejestrują tych samochodów od każdego kasują prawie 200 zł, dodatkowo wszystkie te pojazdy są ubezpieczane - też w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współwłaściciel ma zawsze wypisaną umowę kupna-sprzedaży - wstawia tylko datę i już nie jest współwłaścicielem... i s.ra na wierzycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W 2107 roku takich pojazdów było ponad 1000, a rekordzista jest współwłaścicielem 327"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to skarbówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupno samochodu zawsze wiąże się z opłatami. Trzeba odprowadzić podatek od kupna, robić tu co roku przeglądy i ubezpieczać. Urząd Skarbowy w każdym przypadku może zainteresować się skąd taki nasz obywatel ma pieniądze na zakup tak dużej ilości samochodów. Ale "może" nie oznacza że musi. Dziwny ten nasz-nienasz kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to robią? Pić się chce. A skąd nasz obywatel ma pieniądze na zakup tylu samochodów? Na ten 1% współwłasności jakoś daje się naskładać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory świat pazernych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo może Polak z Niemcem, więc nie wiem w czym problem, a poza tym taki Polak nie kradnie sąsiadowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w czym problem? Normalnie jakby człowieka zamordowali. Ja do niemiec wiozę kiełbachę i chleb z Polski i tam na bezszczelnego zżeram. Chyba powinni mnie tam rozstrzelać. W kraju najlepszego pieczywa na świecie?! Tak przynajmniej sami o sobie twierdzą. Probowalem ich chlebow nawet i za 4€, a i tak krojony z Biedronki bije je wszystkie na łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chytość nie zna granic. Prawo jest tak poje...ne że mam odruch wymiotny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...