Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rondo się spóźnia. Drogowcy zapłacą karę?

Utworzony przez mi się nie spieszy, 13 listopada 2014 r. o 19:18 Powrót do artykułu
niech robią powoli i dokładnie. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojebać kare słaby ginie taka prawda jak byłem w Chełmie we wrzesniu to przez tydzień NIKOGO NIE BYLO WIDAĆ NA BUDOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inwestycja za pare milionow a sierpniu i wrzesniu jak pogoda byla idelana na budownie 5 robotnikow i jednak korarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ze nie zapłacą ani grosza kary ponieważ system jest tak skonstruowany ze są w nim dziury i napiszą ze nie mogli wykonać danych prac w czasie gdy padał deszcz i maja o te dni wydłużony czas realizacji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sie dzieje z OBWODNICĄ HRUBIESZOWA? Buduja juz ja chyba doooobrych kilka lat, wie ktoś o co tam chodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma z Lubartowa i wszystko jasne. W Biłgoraju budują obwodnicę, mają czas do końca miesiąca i też wątpliwe czy zdążą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:blink: to jakieś jaja, mieszkam niedaleko i od lata na tej budowie było 3 robotników mi PANI INZYNIER co dziwnym trafem buduje wszystko w Chełmie, np. Trubakowska , krzyzówke Szpitalnej, i zawsze ma 5 pracowników około.Prace trwały od 8 do 15 bo po sie meczyc latem a teraz bałagan kolejki bo kopia naokoło zamiast najpierw zrobić np od strony Włodawy i dalej i dalej. <_<  <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapłacą żadnej kary bo podziela się łapówką z władzami miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przed wyborami gÓRNY byl na budowie wpantofelkachi kasku;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...