Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w tym kraju jest jak w starożytnym Egipcie.Kundle czci się jak bóstwo.Psy od wieków stały na łańcuchach to czego teraz stać nie mogą.Pusty garnek przy budzie.Śmiechu warte,a jaki ma być.Psu raz dziennie daje się jeść,oszamał to i garnek pusty.Latem wody do garnka się nalewa.Jakie to znęcanie,budę miał,jeść dostawał.Uwiązany przepisowo.Ludzie opamiętajcie się,ostatnio psy zagryzły dziecko i dwie osoby dorosłe.Jak by psy stały na łańcuchach do tego by nie doszło.U mnie dwa psy zawsze uwiązane.Mało kiedy się który zerwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złożyć doniesienie do prokuratury na bezprawne wejście na teren prywatny,przez nieuprawnionych tzw.strażników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, piesek był okazem zdrowia! Zwłaszcza to widać po wystających na wszystkie strony żebrach i innych kościach, wyjedzonych przez robaki uszach, otarciach od łańcucha... No piękne, cudowne życie miał. Kiedy w tym dzikim kraju coś się zmieni i przestanie się wiązać psy na uwięzi? Pies nie jest rzeczą, ma prawo do godnego życia. Zwłaszcza stary pies na ostatnie lata swojego życia powinien te lata spędzić normalnie, a nie spętany łańcuchem, bez jedzenia, z niedowagą i żywcem zżerany przez muchy. @ mietek - bardzo współczuję Twoim psom. A to, że "gdzieś tam", "jakieś tam" psy zagryzły ludzi to wina tylko i wyłącznie ich właścicieli, normalne psy same z siebie nikogo nie atakują, to ludzie przez brak odpowiedniego podejścia robią z nich agresywne, nieprzewidywalne istoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry tekst... Ciekawe od kiedy posterunki policji stoją na prywatnych posesjach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slucznie tepic streczycieli zwierzat!!! tez mam psa ale pies znajda tez przeszedl katorge,ale wychodze po kilka razy na spacer a nie ktorzy wychodza z pasami raz dziennie na 3 minuty pod drzwi i koniec spaceru a psy wyja w mieszkaniach,bo sie nie zalatwioa jak nalezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
w tym kraju jest jak w starożytnym Egipcie.Kundle czci się jak bóstwo.Psy od wieków stały na łańcuchach to czego teraz stać nie mogą.Pusty garnek przy budzie.Śmiechu warte,a jaki ma być.Psu raz dziennie daje się jeść,oszamał to i garnek pusty.Latem wody do garnka się nalewa.Jakie to znęcanie,budę miał,jeść dostawał.Uwiązany przepisowo.Ludzie opamiętajcie się,ostatnio psy zagryzły dziecko i dwie osoby dorosłe.Jak by psy stały na łańcuchach do tego by nie doszło.U mnie dwa psy zawsze uwiązane.Mało kiedy się który zerwie.
A może by tak Ciebie mietek przepisowo łańcuchem przywiązać do budy, doć Ci trzy razy dziennie jeść? Tacy ja Ty trzymają psy na metrowych łańcuchach a potem się dziwią, że udręczone psy zagryzają swoich właścicieli. Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zxcv napisał:
Slucznie tepic streczycieli zwierzat!!! tez mam psa ale pies znajda tez przeszedl katorge,ale wychodze po kilka razy na spacer a nie ktorzy wychodza z pasami raz dziennie na 3 minuty pod drzwi i koniec spaceru a psy wyja w mieszkaniach,bo sie nie zalatwioa jak nalezy.
Ja się Ciebie pytam czy Ty sprzątasz gówna po swoim kundlu. Wyprowadzata kundle po 10 razy dziennie a one po 10 razy dziennie sr... gdzi popadnie.W miastach pełno zidiociałych hodowców kundli, należało by wam nosy wtykać w te gó...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
w tym kraju jest jak w starożytnym Egipcie.Kundle czci się jak bóstwo.Psy od wieków stały na łańcuchach to czego teraz stać nie mogą.Pusty garnek przy budzie.Śmiechu warte,a jaki ma być.Psu raz dziennie daje się jeść,oszamał to i garnek pusty.Latem wody do garnka się nalewa.Jakie to znęcanie,budę miał,jeść dostawał.Uwiązany przepisowo.Ludzie opamiętajcie się,ostatnio psy zagryzły dziecko i dwie osoby dorosłe.Jak by psy stały na łańcuchach do tego by nie doszło.U mnie dwa psy zawsze uwiązane.Mało kiedy się który zerwie.
Kiedys się zerwa i w nagrodę za łańcuchy odgryza Ci ja..a, wtedy ode mnie dostana nagrodę, że były mądrzejsze od właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parke2 napisał:
Ja się Ciebie pytam czy Ty sprzątasz gówna po swoim kundlu. Wyprowadzata kundle po 10 razy dziennie a one po 10 razy dziennie sr... gdzi popadnie.W miastach pełno zidiociałych hodowców kundli, należało by wam nosy wtykać w te gó...
Ciebie to szkoda by było nawet na 3 minuty wyprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydalic ze sluzby dreczyciela a najlepiej wsadzic do paki tam sie nim zajma hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest najlepszym prezydentem jakiego miał Lublin od wielu wielu lat. Wszyscy co się go czepiają to skończeni idioci nie mający pewnie skonczonej podstawówki, albo pisojady JUTRO "KAWA CZY HERBATA" Z RZESZOWA 6:45 i 7:12 w TVP1 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji: udało się wam z tytułem tego artykułu.Ciekawe czy to przypadek czy może przemyślany zabieg. Ha,ha, ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pies złożył zawiadomienie, że jest dręczony ? Kraj ten na PSY schodzi skoro prokuratura ma się tym zajmować ! Powinno byc jeszcze do publicznej wiadomości podane to jakie będą koszty tej "afery' ( praca proroków, sędziów, dochodzeniowców itp ) Od razu widać, żę to temat "zastępczy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc w tym przypadku przestępcą jest nie właściciel psa, ale ten samozwańczy "strażnik". Mam nadzieję że zostanie przykładnie ukarany za wtargnięcie na prywatny teren i kradzież psa, tak że raz na zawsze odechce mu się tej zabawy w żołnierzyka. I po raz kolejny powtarzam: ta cała tzw. "Straż Ochrony Zwierząt" to NIE jest żadna służba która ma jakiekolwiek specjalne uprawnienia, to tylko banda prywatnych osób którzy mają co najwyżej mokre sny o takich uprawnieniach, i najbardziej odpowiednią metodą postępowania z tymi oszołomami jest... POSZCZUCIE ICH PSEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ashka napisał:
Aha, piesek był okazem zdrowia! Zwłaszcza to widać po wystających na wszystkie strony żebrach i innych kościach, wyjedzonych przez robaki uszach, otarciach od łańcucha... No piękne, cudowne życie miał. Kiedy w tym dzikim kraju coś się zmieni i przestanie się wiązać psy na uwięzi? Pies nie jest rzeczą, ma prawo do godnego życia. Zwłaszcza stary pies na ostatnie lata swojego życia powinien te lata spędzić normalnie, a nie spętany łańcuchem, bez jedzenia, z niedowagą i żywcem zżerany przez muchy. @ mietek - bardzo współczuję Twoim psom. A to, że "gdzieś tam", "jakieś tam" psy zagryzły ludzi to wina tylko i wyłącznie ich właścicieli, normalne psy same z siebie nikogo nie atakują, to ludzie przez brak odpowiedniego podejścia robią z nich agresywne, nieprzewidywalne istoty.
Niestety same z siebie tez atakują. To nie jest takie proste. Jeśli czegoś (np. dzieci) nie znają, to jest to wróg i atakują. Też kocham zwierzaki, ale ucz się o nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tempora,o mores jak mawiał pewien klasyk!Nawet "pies" psu wilkiem.Ten kraj stacza się na psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!! Co za głupota !!! Ci psiarze powariowali! Przeczytajcie sobie, jak 3 psy zagryzły dziecko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies po tych traumatycznych przeżyciach znajduje się pod opieką psychologów. Pomoc prawną organizuje mu Helsińska Fundacja Praw Człowieka i obrońcy zwierząt. Prawnicy namawiają psa, by wystąpił przeciwko swym właścicielom z powództwem cywilnym o wysokie odszkodowanie za nieludzkie i niepsie traktowanie. Był przywiązywany łańcuchem zamiast mieszkać z właścicielami w mieszkaniu i stołować się z nimi przy stole. Pies rozważa taką możliwość. Psycholodzy pomagają psu dojść do równowagi. Czytają mu Gazetę Wyborczą i włączyli mu TVN. Niestety, pies na widok Kuby Wojewódzkiego zaczął gwałtownie ujadać, co jest przedmiotem szczegółowej analizy biegłych sądowych, którzy zastanawiają się czy sytuacja ta nie wynika z nietolerancyjnej postawy rodziny dzielnicowego. O tej bulwersującej sprawie wszystkich młodych, wykształconych z wielkich miast będziemy informować. Prawnicy psa na przyszły tydzień planują zwołanie konferencji prasowej, na której poszkodowany opowie o swych cierpieniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!!! Widzę że nietylko mnie dotyknęła taka niesprawiedliwość jak tego policjanta i jego rodzinę.ja miałem bardzo podobną sytuację z tymi pojebańcami z ochrony praw zwierząt którzy niemając nic do roboty to żeby wykazać jakieś interwencje czepiają się niewinnych ludzi.Tak jak ta żona policjanta powiedziała że w takim stresie jaki ci pseudo obrońcy praw zwierząt na nią naskoczyli była by w stanie podpisać na siebie wyrok śmierci tak i moja żona też się poczuła gdy wtargnęli bez żadnych pozwoleń do mnie na podwórko.Później przyszli do domu i gdy żona wyszła do nich jakaś WARIATKA z lubelskiego animalsu zaczęła krzyczeć na nią że pies jest zagłodzony i w złych warunkach przechowywany i tak jak w tym tekście DW tak i u mnie pies niemiał według tej BABY co pić ani jeść ale psa naszczęście nie zabrali bo niemieli podastaw ale strasząc policją wykrzyczała ta BABA że daje nam tydzień na zrobienie nowej budy dla sa bo okazało się w trakcie iż ta buda którą miałem jest letnia a on potrzebuje budy zimowej ocieplanej. Dla świętego spokoju zrobiłem ocieplaną budę żeby się odpieprzyli.Po tygodniu przyjechali na kontrolę wchodząc jak do siebie na podwórko oczywiście i stwierdzili że jest poprawa widząc nową budę. Ja będę jeszcze składał pozew przeciw tym FANATYKOM ponieważ zrobili mi reklamę na wsi taką jakbym był przestępcą na skalę HITLERA czy też STALINA bo przeprowadzając wywiwd środowiskowy na mój temat u sąsiadów nie omieszkali oczywiście powiedzieć koło jakiego zbrodniaża ci sąsiedzi mieszkają teraz zapewne boją się wyjść na ulice jak mnie widzą żebym nie postąpił z nimi conajmniej jak Hannibal Lecter ze swoimi ofiarami a co odważniejsi naświetlili mi co ta WARITKA na opowiadała na mój temat. Pozdrawiam i współczuję bohaterom artykułu bo wiem z czym się zetknęli w tym zdarzeniu. P.S.A TVNowi chyba kończą się pomysły na audycje i muszą się czepiać prawych i uczciwych ludzi,niech się zajmą lepiej machlojkami i przekrętami Tuska i innych z rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elżbieta napisał:
Niestety same z siebie tez atakują. To nie jest takie proste. Jeśli czegoś (np. dzieci) nie znają, to jest to wróg i atakują. Też kocham zwierzaki, ale ucz się o nich.
Droga Elżbieto, zdaje się, że nie czytasz uważnie. Ja napisałam, że to przez ludzi psy atakują - skoro pies nie poznał dzieci to jest jego wina? Czy wina właściciela, że nie zadbał o prawidłową socjalizację swojego pupila? Powtarzam, pies NIGDY nie atakuje bez przyczyny. A ostatnie zdanie możesz sobie odnieść do kogoś innego, ja "w psach" siedzę już na poważnie parę lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...