Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo mamy Sędziów trybunału konstytucyjnego, sądu najwyższego, NSA - wybitnych prawników i mamy z durgiej strony sędzinę z Chełma, z rejonówek lubelskich, okręgówki w Lublinie. Jedyne co pomoże, to rzetelne i zmotywowane ustawowo samooczyszczenie środowisk i korporacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starzy sędziowie siedzą,nie bardzo sądzą albo chorzy albo im się nie chce.Nie dopuszczaja młodzieży do zawodu i jest efekt.Sprawy ciągną sie latami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżona Anna C. orzeka w imieniu Rzeczpospolitej. Brawo! Na pewno jej wyroki są sprawiedliwe i budzą szacunek wśród społeczeństwa, a cały wymiar sprawiedliwości jest oceniany wysoko. Koledzy - sędziowie i Prezesi odpowiednich sądów gratuluję Wam, Waszą postawę obserwują wszyscy i na pewno będą robić tak, jak im wskazujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich jak ona jest pewnie więcej. Ale to zbyt silne i ważne środowisk ożęby ich wszystkich wywalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ziobro zrób Pan porzadek ze skorumpowanymi prawnikami i kolesiostwem ,kryciem kolegów prawników łamiących prawo,trzeba skonczyć z immunitetem prawników łamiących prawo,immunitet w tym wypadku nie powinien działac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego sędziów,prokuratorów,posłów należy natychmiast pozbawić immunitetów.Gdyby tak było nie byłoby problemów z takimi sędziami.Panie Ziobro i Panie Jaki,zróbcie z tym i tzw.wymiarem sprawiedliwości porządek.Tego oczekuje społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parodia wymiaru sprawiedliwości, szkoda tylko, że NORMALNI LUDZIE NA TYM CIERPIĄ. Chcąc uzdrowić sytuację, należy jak najszybciej odseparować taką sędzię od prowadzenia spraw. Przecież taka osoba orzeka w imieniu Rzeczypospolitej. Gdzie są przełożeni tej osoby? Sąd okręgowy nie informuje sądu rejonowego o wynikach przeprowadzonej rozmowy z tą osobą. Opamiętajmy się !!! Należy jak najszybciej pozbyć się z zawodu i tych z rejonowego i tych z okręgowego, aby nie kryli patologii. A co na to dzieci i rodzina tej pani ? Tylko gratulować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się z nami dzieje ? Dziennik Wschodni podaje, że "Ksiądz najpierw stracił pracę, a teraz stopień doktora habilitowanego KUL. Za plagiat". Teraz jakaś patologia - sędzia. Takiego sędziego wywalić dyscyplinarnie na zbitą twarz i pogonić do roboty fizycznej, niech nie zaśmieca palestry. Wstyd i hańba. Nowe władze Ministerstwa Sprawiedliwości mają szansę wykazać się uczciwymi wartościami i pogonić to towarzystwo wzajemnej adoracji. Co za kompromitujący poziom. Kto doprowadził taką osobę do uprawnień sędziego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to żaden skorumpowany sędzia, tylko najprawdopodobniej osoba z zaburzeniem emocjonalnym. Takie rzeczy się zdarzają w każdym środowisku i na pewno ta sprawa zostanie rozpoznana. Jestem za tym, by zgodnie z prawem, a nie na podstawie publikacji prasowych i skoro SN uchylił orzeczenie, to zawieszenie w czynnościach też. Nieuprawnione i zwyczajnie prostackie są te wpisy, dodające do sprawy jakieś drugie dno. Jak pisał filozof, "najważniejsze jest zachowanie właściwej miary rzeczy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sedzia to sedzia ciezkie studia aplikacjia miejcie dla takich ludzi szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sędzia to sędzia ;) a co - plebs zaczął narzekać - wcześniejsza emerytura, stan spoczynku, 36 dni urlopu, 4 dni orzekania ( w efekcie pracy), nie płaci podatków, nie płaci ZUS, godna wysoka pensja, immunitety i inne pierdolety. CO - należy się - a nie tu narzekać - jak nie - to zaraz proces kilka lat nerwów po sądach i prokuraturach - wyrok i odsiadka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani sędzia to bardzo nieszczęśliwa osoba. Spotkało ją tyle przykrości, ma prawo do tego żeby teraz trochę się powyżywać. Czy stanie się coś złego jeśli trochę się powyżywa na głupszych od siebie. Nie róbcie afery tam gdzie jej nie ma. Pan Minister Sprawiedliwości prawdopodobnie ją dla przykładu ,,ukrzyżuje" publicznie. Jeżeli sędzia rzuci aktami, to czy komuś włos z głowy spadnie? Jeżeli sędzia zaklnie pod nosem, to czy komuś włos z głowy spadnie ? Jeżeli sędzia przygada jakiemuś głupolowi, bo się leni, bo patrzy bezczelnie, to czy komuś spadnie głowa? Wara wam od Aneczki...Waraaa Towarzysze Zagryziaki. Amatory Superaków i innych Super Faktów dajcie już spokój czerepy rubaszne...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis zostalem zwyzywany przez taksowkarza wlasciwie za nic od ch.. k... . miejmy szacunek dla ludzi wyksztalconych prawnikow, ;lekarzy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli ktos obraza nauczycieli, sedziow lekarzy.... trzeba bylo sie uczyc......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na studiach i aplikacji chamstwa chyba NUE UCZA? Kulture wynosi sie z domu. Jaki pan taki kram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie pisze kokretnie w tym temacie tylko ogolnie. sam jestem niewyksztalconym bezrobotnym Tzn po AR. Cenie wlanie nauczycieli prawnikow lekrzy. Taksowkarzy chamstawa ucza rodzice chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie lekkie podejście: dajcie spokój, na pewno nie korupcja, trzeba szanować wykształconych itp doprowadziło nasz kraj do ruiny moralnej, niby 95 % katolików ale ze złodziejstwa i chamstwa słyniemy w całej Europie. Nie znam Anny C. ale zarzuty prokuratorskie ktoś jej przedstawił a w to, że w stosunku do sędziego to znaczy, że ciężko na nie zapracowała. Wstyd dla wszystkich sędziów, że oskarżona to ich koleżanka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sędzia to sędzia ;) a co - plebs zaczął narzekać - wcześniejsza emerytura, stan spoczynku, 36 dni urlopu, 4 dni orzekania ( w efekcie pracy), nie płaci podatków, nie płaci ZUS, godna wysoka pensja, immunitety i inne pie rdolety. CO - należy się - a nie tu narzekać - jak nie - to zaraz proces kilka lat nerwów po sądach i prokuraturach - wyrok i odsiadka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie chodzi o to że jest wredna tylko nie radzi sobie z emocjami: nerwica, depresja itp... Wtedy takie reakcje są poza kontrolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciurlac jej sie chce to sie pastwi nad innymi;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.