Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
osoby ktore przebywaly w tym osrodku prosze o kontakt meilowy, danna.91@wp.pl pragne przygotowac reportaz, probuje pozyskac informacje z godnego uwagi zródła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddd-anka@wp.pl osoby ktore tam przebywaly prosze o kontakt, szukam kolegi:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj to jak reportaż to może:" Mniej kawy dla wychowawców, więcej pracy....". To nie są przechowalnie młodzieży i "towarzystwa wzajemnej adoracji dla opiekunów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie mylić terminologii jeśli chodzi o rodzaju zakładu dla trudnej młodzieży. Autorka artykułu nie odróznia MOW od zakładu poprawczego a są to calkowicie różne placówki wychowawcze. MOW-y nie spełniają swojej funkcji gdyż bardzo często są do nich kierowani wychowankowie mocno zdemoralizowani których miejsce powinno być w poprawczaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do tej pory dwa z takich czynów miały charakter zdarzeń nadzwyczajnych i informowaliśmy o nich kuratorium." Pani dyrektor albo ma kłopoty z pamięcią, albo liczyć nie umie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten osrodek to brzydko mowiac Burdel. Pojechalam do dziecka w odwiedziny to niektore dziewczynki tak dopilnowane pokazywaly biust. Gdyz dziecko jak tylko ma tam wracac to paznokcie z nerwow do polowy ma obgryzione a jak ma cos powiedziec to az glos drZy. Ja nie wiem co tam sie dzieje ale napewno cos okropnego. Byla tez sytuacja ze poprosilam wychoqawce zeby bardziej sie przykzal to powiedzial innym wychowankom ze moje dziecko sie skarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jesteś taką dobrą i troskliwą mamą to co dziecko robi w tym ośrodku.... ? a najlepiej przerzucać swoje problemy na innych.... i niech Państwo zajmie się wychowaniem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...