Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skandal i hańba dla Państwa Polskiego gdzie jest Wojewoda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka hańba, polskie służby i tak mają co robić. Gdzie są służby duplomatyczne Ukrainy, jak dbają o swoich obywateli. Nikt ich z Polski nie wygania, a jeśli przejście piesze jest zamknięte to jest zamknięte to konsulat powinien zapewnić transport kolejowy lub autobusowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze obywatele ua jadąc dorohuska doskonale wiedza że nie jest to przejście piesze więc pretensje tylko do siebie... Po drugie sklep oraz bar mają pod nosem po trzecie nie obwiniajcie służb za inteligencję podróżnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOTdodomu --- i tu widzimy równicę, jak w kryzysie o Polaków zatroszczył się Rząd RP, a jak dbają o swoich obywateli rządzący na wschodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraińcy jak zawsze próbują siłą wymóc jakieś ustępstwa. To przejście nie jest przejściem pieszym i o co tym ludziom chodzi? Niech ten syf i rozpierduchę czynią u siebie, maja tam gdzie. Jak nie to niech jadą samochodami i autobusami ze swoimi rodakami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żona mi się zbuntowała, powiedziała, że jak nie przestanę mrugać ciszej to mi przywali - jakby tam była jakaś fajna Ukrainka na parkingu co umie gotować to przygarnę pod dach - jestem z Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest 200 wolnych miejsc na pociag z Przenysla do Kijowa przez Lwow na 25.03. 13.10 ***s://***facebook.com/groups/3050797408280166/permalink/3462388377121065/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co przeszkadza zezwolić tymczasowo na piesze przekroczenie granicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraińcy powinni wysłać transport po swoich. To w gestii ukraińskiego MSZ leży troska o swoich obywateli. My za nich tego załatwiać nie będziemy, dość mamy własnych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno nie mogą wrócić autobusami przez to że przestały jeździć i nie mogli kupić biletu. Przykro... Rzad powinien lepiej to zorganizować.. Przykro tez czytać niektóre komentarze.. Nie świadczą o niczym dobrym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo, gdzie ulice oznacza się nazwiskami Bandery i Szuchewicza nie chce przyjąć swoich własnych obywateli ? Czy coś was dziwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy żałować, że zaraza wyjeżdża? Przecież to właśnie nielegalni imigranci z ukrainy masowo roznoszą w Polsce odrę, gruźlicę, HIV i ASF. Już dawno temu stanowili większe zagrożenie niż covid-19, ale wtedy nikt się zdrowiem nie interesował. Epidemie odry były za wszelką cenę tuszowane w mediach, a wspominanie o potwierdzonej korelacji ukraińców z ASF to była "mowa nienawiści". Jeśli chodzi o HIV, liczba zakażeń na tzw. ukrainie jest wyższa niż w krajach afrykańskich. To wtedy trzeba było nosić maskę, zachowywać dystans i wszystko po nich dezynfekować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Ukrainy, jest mi przykro za swoich... Nie wszyscy Ukraińcy są takie (( Wstyd po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...