Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miły gest Pana Wójta!!!Jeśli czteroletnia kadencja sprowadza się do jednego Sylwestra to gratuluję "daru przekonywania".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie: czy pan wójt zapłaci za tą imprezkę z własnej kieszeni czy mieszkańcy zapłacą za nią sami z podatków???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka... widać jak wiejskiemu społeczeństwu trzeba nie wiele żeby pójść i zagłosować. Pan Wój już dawno powinien pożegnać się ze stanowiskiem ale w tej gminie żyje się jak sto lat za murzynami. Budowa szkoły i gminy to jedyne zasługi Pana Wójta a no i zalew ale to chyba prywatny interes... Ludzie zacznijcie myśleć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dziennikarze... zawsze potrafią napisać tak jak chcą by ludzie przeczytali. O ile dobrze pamiętam to obiecywano, że jeśli poprawi się frekwencja o 10% w gminie to będzie sylwester. Ale jak to dziennikarze, pewnie gdyby frekwencja w gminie była by na poziomie z przed 4 lat to napisali by "WSTYD w gminie Siedliszcze - najgorsza frekwencja w województwie". Nie przypominam sobie by Zonik mówił zagłosujcie na mnie to zrobię sylwestra. No cóż - wygrał i pewnie kilku osobom jest to solą w oku, ale taka jest demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asiulek napisał:
Porażka... widać jak wiejskiemu społeczeństwu trzeba nie wiele żeby pójść i zagłosować. Pan Wój już dawno powinien pożegnać się ze stanowiskiem ale w tej gminie żyje się jak sto lat za murzynami. Budowa szkoły i gminy to jedyne zasługi Pana Wójta a no i zalew ale to chyba prywatny interes... Ludzie zacznijcie myśleć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Ty zacznij myśleć. Ja nie pamietam, żeby ktoś dla tej akurat gminy tyle co Zonik, a już spory czas stąpam po tej ziemi. Jak wójt nie pasuje to sie go wymnienia, widac społeczeństwu lokalnemu pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale za to w Anusinie była najwyższa frekwencja w całej gminie Siedliszcze (61,44%). to jest dopiero wynik, biorąc pod uwagę fakt, iż mało kto z tego okręgu chodzi zawsze na wybory. a tu taka miła niespodzianka. oby było tak dalej, a nie tylko wtedy, kiedy nie chce się władz obecnego wójta. każdy narzekał na Zonika, a i tak ludzie zagłosowali jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joka napisał:
To Ty zacznij myśleć. Ja nie pamietam, żeby ktoś dla tej akurat gminy tyle co Zonik, a już spory czas stąpam po tej ziemi. Jak wójt nie pasuje to sie go wymnienia, widac społeczeństwu lokalnemu pasuje.
He he ciekawe... zrobił tylko co proszę o przytoczenie listy zasług bo o ile wiem to jest bardzo krótka..., dobrze, że akurat z tą społecznością mam wkońcu niewiele wspólnego. Życze dalszego bujania w chmurach i stąpania po siedliskim gruncie. Wkońcu przydałoby się co niektórym utrzeć nosa właśnie takim jak Ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asiulek napisał:
He he ciekawe... zrobił tylko co proszę o przytoczenie listy zasług bo o ile wiem to jest bardzo krótka..., dobrze, że akurat z tą społecznością mam wkońcu niewiele wspólnego. Życze dalszego bujania w chmurach i stąpania po siedliskim gruncie. Wkońcu przydałoby się co niektórym utrzeć nosa właśnie takim jak Ty...
To jak tak mało masz wspólnego z tą społecznością to po co się wypowiadasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żemko napisał:
To jak tak mało masz wspólnego z tą społecznością to po co się wypowiadasz...
Bo kiedyś bardzo dużo mnie z nią łączyło ale na szczęście już nie. A wypowiadam się w imieniu mojej rodziny i przyjaciół.Chyba mam do tego prawo i nam oczu nie zamydlicie. Weście się do roboty, za inwestycje a nie tylko prywante interesy. Za głupich nas macie... Właśnie to jest błąd, że ludzie nie mówią otwarcie co ich boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asiulek1010 napisał:
Bo kiedyś bardzo dużo mnie z nią łączyło ale na szczęście już nie. A wypowiadam się w imieniu mojej rodziny i przyjaciół.Chyba mam do tego prawo i nam oczu nie zamydlicie. Weście się do roboty, za inwestycje a nie tylko prywante interesy. Za głupich nas macie... Właśnie to jest błąd, że ludzie nie mówią otwarcie co ich boli...
"nam oczu nie zamydlicie. Weście się do roboty" - chyba masz kogoś innego na myśli. Nie jestem pracownikiem Gminy, radnym, nie pracuje nawet w tym powiecie, ale osłabiają mnie takie wypowiedzi jak Twoje. Dlaczego? Rzucasz oskarżenia niczym nie poparte... Jak na razie zwykłe ploty i pomówienia. Jak wiesz o tych prywatnych interesach, o których piszesz to może oświecisz nas, jak to piszesz, ociemniałych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak odbieram Twoje wypowiedzi (jakbyś pisał/a do ociemniałych), a i pisze w swoim imieniu... Nie za innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam prawo wyrazić swoje zdanie i nie musze się nikomu z tego tłumaczyć. Bo jak chodziłam do gminy coś załatwić to tam pracują ludzie niekompetentni od których nie można nic się dowiedzieć, chyba są od tego aby interesantom udzielać informacji a nie utrudniać życie. Jedynie kobietki z opieki są kompetentne i przyjaźnie nastawione bo reszta.... zero kwalifikacji i wiedzy. Skoro już tam siedzie i pracuje to się interesuje tym co robie a nie moja praca kończy się na piciu kawy i plotkowaniu... a o USC już nie wspomne, kiedyś było inaczej tz jak prtowadziła go p. Sz... a teraz porażka. Brałam ślub i było mi wstyd przed moimi gośćmi jak wyglądała ceremonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedliska gmina= znajomości + zero kompetencji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...