Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale co se użył, - to jego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze ktoś do tej okuninki jeździ??? rok temu to już tylko najgorszy polski plebs tam jeździł....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie jeżdżą tam osobnicy pokroju opisanego, aby wypić, zadymić i pojeździć pod wpływem swoim BMW (najlepiej szybko i brawurowo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO PONIESŁO BURAKA I TYLE, PRZECIEŻ TAM SAME BURAKI JEŻDŻĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdajcie jeszcze jakim POjazdem POruszał się sprawca bo zrobiliśmy zaklad. Ja obstawiłem Łopla Kłolibre, żona vw golfa, teściowa BMW, teść mercedesa a syn POrsche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprowadzic !! koniecznieprawo jazdy od 21 roku zycia z zielonym liskiem na 2 lata !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko "buraki" tam jezdżą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na stan pierwszego uszkodzonego samochodu na zdjęciu (oraz kolejne) - to chyba narobił strat właścicielom na 10000. Grzywna 500zł.... to powinna być tylko na początek. Niech sukinsyn pokrywa straty. Naprawdę, aż sie chce wziąć do ręki topór i pier***nąć pomiędzy oczy takiemu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro sprawca "jechał po pijaku" jak pisze autor, to dlaczego nie ma informacji na temat stanu pijaka, po którym jechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
to jeszcze ktoś do tej okuninki jeździ??? rok temu to już tylko najgorszy polski plebs tam jeździł....
Jeżdżę do Okuninki od czasu do czasu i nie uważam się za buraka, ciekawa jestem kim jest ktoś kto wyraża takie opinie o innych nie znając ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takie sytuacje nie zdarzają sie tylko w Okunince, miejsce wydaje mi się ze nie ma tu nic do rzeczy. Rok temu spędzałem wakacje nad Piasecznem, i też byłem świadkiem jak dwóch ostro narąbanych młodzieńców wsiadło do Opla Corsy i pojechało na wojaże. Bydło jest wszędzie, tylko kary dla takich idiotów powinny być surowsze. Znając życie skończy się na 2 latach w zawieszeniu albo grzywnie, a to kolesia nic nie nauczy. Jakby popierdział w celi kilka lat, to może by się następnym razem zastanowił czy pić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...