Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strach przed polem elektromagnetycznym

Utworzony przez remi, 22 grudnia 2009 r. o 09:25 Powrót do artykułu
Weźcie przestańcie ględzić. Nie ma tych wichurach zasięgu praktycznie wcale, dlatego śmieją się z Was ze na wypi... żyjecie.Antena musi tam być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i chwała bogu!!! Nie będą mogli nas podsłuchiwać i lokalizować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rozumieć, że nie dodzwoniliście się do Centertela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzieć godzinami przed telewizorem lub komputerem, które emitują porządne pole elektromagnetyczne lub nosić komórkę w spodniach, tuż przy "klejnotach" jakoś się nie boicie? A tanie mikrofale z hipermarketów? Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby coś tam jednak postawić, orange ma tam bardzo słaby zasięg :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi że w dwudzestym pierwszym wieku na lubelszczyźnie panuje takie zacofanie nie darmo nazywają nas polską B , zamiast iść z postępem to przez takie postępowanie poprostu się cofamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam operatorow komórkowych do mnie.Gmina Tereszpol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, w Warszawie , w Krakowie nie protestują , w gminie Rejowiec - tak! Z moją komórka biegam po pagórach bo nigdzie sie nie mogę dodzwonić a tu masz , protestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozum spi, to budza sie demony! Nie mozna miec pretensji do ludzi, ktorzy nigdzie w zyciu nie byli, a swiat ogladaja z ekran TV. To jest tragedia Polski B i C. Miejmy nadzieje, ze ich dzieci beda mialy szanse na lepsze zrozumienie rzeczywistosci wszystkich nas otaczajacej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...