Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa ekonomiczna w Chełmie. Gdzie ci inwestorzy?

Utworzony przez Klops, 24 września 2014 r. o 16:28 Powrót do artykułu
Pic na wodę fotomontaż, wiadomo że z tej Strefy nic już nie będzie, ale przed wyborami trzeba ludzi tułmanić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pocz@tek zawsze jest dobrze. Przeciwnikòw i niedowiarków w tym kraju nigdy nie zabraknie. Dajcie szansze temu miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem młodym specjalistą ds. promocji marek (praktykowałem za granicą ale nie o tym). Moim zdaniem miasto jest FATALNIE promowane. Sorry ale "stare baby" nic nie robią. Jesteśmy milion lat za Zamościem, a moim zdaniem potencjał mamy większy. Chciałbym pomóc miastu, ale tutaj same kolesiostwo. Marketingiem zajmują się chyba osoby oderwane od świata, bez pomysłów.    Często tutaj jestem, gdyby ktoś chciał podjąć dyskusję.   Marc in
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem młodym specjalistą ds. promocji marek (praktykowałem za granicą ale nie o tym). Moim zdaniem miasto jest FATALNIE promowane. Sorry ale "stare baby" nic nie robią. Jesteśmy milion lat za Zamościem, a moim zdaniem potencjał mamy większy. Chciałbym pomóc miastu, ale tutaj same kolesiostwo. Marketingiem zajmują się chyba osoby oderwane od świata, bez pomysłów.    Często tutaj jestem, gdyby ktoś chciał podjąć dyskusję.   Marc in
miastem rządzą czerwoni a dyr od promocji to prawa ręka do wyborów. jaka strefa jaka olerta zwykly pic wyborczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pomysł ze specjalną strefą ekonomiczną jest chybiony. Inwestor nie będzie zainteresowany, jeśli nie powstanie nowa infrastruktura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...