Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci PWSZ w Chełmie będą latać więcej. Tamtejsza szkoła dostała dofinansowanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2019 r. o 15:59 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja też się cieszę że jest szkoła o takim prestiżu w Chełmie brawo władze Uczelni vivat profesor Zając z ekipą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo trafiona inwestycja w naszym powiecie,niedawno rozmawialem z ludzmi z Zamoscia sa zachwyceni naszym lotniskiem oni zrobili z lotniska wioche zwykly jarnark ,w kazda niedzele odbywa sie tam handel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Zamościu można na lotnisku kupić od Rumuna , Gacie, Buty , kosę, opony, kury, otwieracz do piwa, brony, sznurówki, worek gładzi, gumowce od Peeselowca Tęczowe , plastikowe zęby model Schetyna, trąbkę , balona, koło rowerowe do w częściach do skręcenia , żelazko na wyngiel, i poniemiecki hełm , ruskie nie schodzą chyba że przerobione na nocnik !!! Samoloty nie latają bo się kury nie niosą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Dyzma też będzie latał ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra inwestycja w uczelnię z aspiracjami bycia kuźnią konkretnych specjalistów. Żaden jej absolwent, z dyplomem magistra, nie będzie siedział przy kasie marketu, ale realizował się zawodowo! W moim rodzinnym Zamościu nikt nie wpadł na pomysł, aby w oparciu o istniejące zaplecze pokusić się o stworzenia czegoś podobnego, a pamiętajmy, iż Chełm nie dysponował żadnym lotniskiem, a jedynie wyobraźnią i zapałem twórców. "Mój" Zamość odwiedzam 2 x do roku celem pokłonienia się nad grobami bliskich i po ostatniej wizycie (2 tygodnie temu) skonstatowałem straszny fakt o b. szybko postępującej śmierci miasta. Takiej zapaści na przestrzeni kilku miesięcy się nie spodziewałem. Była to chyba moja ostatnia wizyta. Żal ściska serce patrząc na tę powódź chamstwa, które wylało się na ulice i skwery. Człowiek musi szukać azylu wśród nielicznych już znajomych lub w hotelowym pokoju. Pogarda dla wiedzy i inteligencji oraz niechęć do zaspokajania wiedzy nie wróży dobrze temu miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...