Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student z Chełma najmłodszym pilotem w Wizz Air Polska

Utworzony przez Irasiad, 20 maja 2009 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Brawo dla tego młodzieńca !!!! Więcej takich wiadomości, plissss.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo CHŁOPIE !!! (a do wszystkich mądrali na tym i innych forach: przestańcie pisać bzdury i recenzje dyletantów - ten Chłopak wskazuje Wam metody jak wyznaczać i realizować swoje cele). BRAWO PANIE ROBERCIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pilocie, gratulacje. Brawo dla Rektora i Uczelni!! Ola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po takich wiadomościach zaczynam wierzyć w ludzi, a nie myśleć, że istnieją sami niedowartościowani malkontenci potrafiący tylko krytykować wszystko i wszystkich siedząc przy klawiaturze i monitorze. Bohaterowi artykułu sukcesów życzę. PWSZ w Chełmie również, widzę że uczelnia "dąży wzwyż".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakas bujda, aby zostac 2-gim pilotem potrzeba duzo wiecej godzin w powietrzu niz ten chlopaczek, moze chodzilo o lot w kabinie jako nagroda za dobre wyniki w szkole ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zastanawialiście się czy będziecie bezpieczni z tym pilotem w warunkach silnej mgły lub huraganowego wiatru ? strasznie się robi, nie dość ze stan techniczny samolotów jest podejrzany, to takie sensacje z utalentowanymi pilotami ! liczy się praktyka, dlaczego autobus we Francji pomylił trasę i ruchnal w przepaść ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barti napisał:
a zastanawialiście się czy będziecie bezpieczni z tym pilotem w warunkach silnej mgły lub huraganowego wiatru ? strasznie się robi, nie dość ze stan techniczny samolotów jest podejrzany, to takie sensacje z utalentowanymi pilotami ! liczy się praktyka, dlaczego autobus we Francji pomylił trasę i ruchnal w przepaść ?
Nie wiem czego autobus ruchnął w przepaść (przepaść nie jest zbyt dobrym miejscem na tego typu czynność) ale Wizzair akurat samolociki ma cacy. Latałem z nimi 2 lata i nie mogę nażekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fl napisał:
to jakas bujda, aby zostac 2-gim pilotem potrzeba duzo wiecej godzin w powietrzu niz ten chlopaczek, moze chodzilo o lot w kabinie jako nagroda za dobre wyniki w szkole ?
Człowieku jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze już nie latam tą tanią linią niech Węgrów wozi :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogarnijcie się hejterzy i żaden chłopaczek tylko dla was PAN. Znam z pracy, lata wyśmienicie i ma łeb na karku. Zdolny, dobry, pracowity to dał radę. Bierzcie przykład lepiej a nie wymyślajcie teorie bo wam zawiść dupy ściska za przeproszeniem. nara ludu polski zawistny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam 28 lat i tez chciałbym zdobyc licecjie pilota liniowego i lqtac np w wizzair jak mam to zrobic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłabym dumna jako matka. Gratuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...