Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sutenerzy oskarżeni o gwałcenie prostytutek

Utworzony przez nick, 29 października 2008 r. o 13:50 Powrót do artykułu
daleko do pierdla nie będą mieć, byle dostali spore wyroki, po bałaganili trochę na wolności teraz sami będą dawać dup.....y ja bym ich wysłał do Zakładu Karnego w Stargardzie Szczecińskim tam za majtki mają prze.j.e.b.a.n.e. słyszałem to od jednego klawisza, który tam pracuje normalnym stamtąd się nie wychodzi, a do celi gdzie siedzą "majtki" nawet nie zamykają drzwi - pewnie spory tam mają ruch pozdrawiam was chłopaki i życzę szerokiej dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak mozna zgławcić prostytutke ??? ??? ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIM ALFONSOM TO SPRAWIEDLIWOŚĆ POWINNA BYĆ WYMIERZANA NA MIEJSCU A TAK TO TYLKO SPAŚLAKOM BĘDĄ DAWAĆ ŻRYĆ ZA NASZE PIENIĄDZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
a jak mozna zgławcić prostytutke ??? ??? ???
jeśli chcesz się prezekonać to sama sprobuj, bo w tej chwili pytasz głupio ja ten z chamobrony buraczysko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grube pyszczyska, mimo kerśki na slepiach kto i9ch zna to wie co za typki. grube pyski i grube tyłki, a odbyty powiększą się po pobycie w areszcie. ZYczę jak nbajdłuzszegfo pobytu tłuścioszki takl aby więźniowie mogli sobie na waszychy odbytach poużywać. 100 lat za ####
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli jakaś chce byc dziwką to na wszystko musi być przygotowana ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....a teraz ich adwokat pozwie na swiadka niejakiego Leppera ktory powie "WYSOKI SADZIE , JAK MOZNA ZGWALCIC PROSTYTUTKE HE HE "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie. Niedługo przeprowadzam się do Chełma z dużo większego miasta i miło mi usłyszeć, że również w takiej pipidówce działają agencje towarzyskie. Będzie gdzie spędzać czas wieczorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aja widzę że niektórzy są dobrze zorientowani więc może sami dawali du.. w pierdlu a może i maczali palce w tym żeby oni siedzieli życzę tego samego osobie która tak pisze ta sprawa to niezły przekręt żeby kogoś się pozbyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie siedzą a panie nadal pracują. Zapewne to wpływ zmuszania i gwałtów?.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla nie to walniente;P decydując sie na pracę na ulicy faktycznie trzeba być przygotowanym na wszystko...przecież te kobiety zapewne znalazly by godziwą inna prace...ale tak bywa kiedy jest się nastawionym na zysk...chcą zarabiać więcej ..wolą dawać dupy niż pracowac gdzie indziej za mniejsze pieniądze to niestety tak bywa....RYZYKO ZAWODOWE JAK W KARZDEJ PRACY>>>!!! a może dla nich gwałt -to po prost to,e nie dostaly wypłaty za swoje usługi!!! tak naprawde tego nikt nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sprawa to przekręt jakiś mało prawdziwi przestępcy są na wolności a oni dalej siedzą, ciekawe kiedy zamkną tą osobę co im te wczasy załatwiła bo jakoś powoli stróżom prawa to idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
daleko do pierdla nie będą mieć, byle dostali spore wyroki, po bałaganili trochę na wolności teraz sami będą dawać dup.....y ja bym ich wysłał do Zakładu Karnego w Stargardzie Szczecińskim tam za majtki mają prze.j.e.b.a.n.e. słyszałem to od jednego klawisza, który tam pracuje normalnym stamtąd się nie wychodzi, a do celi gdzie siedzą "majtki" nawet nie zamykają drzwi - pewnie spory tam mają ruch pozdrawiam was chłopaki i życzę szerokiej dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...