Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczeniaki uratowane. Kto je teraz przygarnie?

Utworzony przez desssa, 15 listopada 2011 r. o 17:20 Powrót do artykułu
Super ludzie! Takich ludzi należy w tych czasach wynagradzać. Dziekujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Extra. Jak czyta się o takim zachowaniu to od razu wraca wiara w człowieka. Maluchom i ich mamie życzę super domków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowanie godne pochwały Gratuluję,oby takich ludzi było więcej. Pozdrowienia dla Tej Pani !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durna ***** w tym sklepie! Trzeba jej tam nasłać sanepid, PIP i urząd skarbowy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt ich nie przygarnie,to pewne jak to że jutro jest środa. Kolejny przypadek gdy osoba niezrównoważona emocjonalnie (psychicznie?) bierze się do zakładania schroniska we własnym domu nie mając na to środków i odpowiednich warunków że o kwalifikacjach już nie wspomnę. Stwarza duże zagrożenie sanitarne dla najbliższych sąsiadów. Kiedy wejdą ustawy i odpowiednie paragrafy by osoby takie karać i obciążać za koszty inspekcji sanitarnych. W dniu dzisiejszym zgłosiłem sprawę do powiatowego inspektora sanitarnego zawiadomiłem też Starostwo w Lublinie. W najbliższej okolicy przybędzie siedem bezdomnych kundli które stwarzają zagrożenie dla miejscowej ludności, szczególnie dzieci, oraz sieją spustoszenie wśród zwierzyny leśnej i upraw rolnych. Czy w szkołach nie należy uczyć że istnieje coś takiego jak selekcja naturalna???. Pozdrawiam czytelników Dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kocha zwierzęta ten kocha ludzi. Sama mam suczkę (mieszkam w bloku) ale jestem dla Pani pełna uznania.Dobroć powraca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kunelki mają opiekunkę i czekaja na właściwego pana. Ile podłości jest we wpisie wyżej.....że tacy ludzie są na świecie. Miarą cywilizacji człowieka jest jego stosunek do zwierząt. Ehhhhhhhhhhhhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Nikt ich nie przygarnie,to pewne jak to że jutro jest środa. Kolejny przypadek gdy osoba niezrównoważona emocjonalnie (psychicznie?) bierze się do zakładania schroniska we własnym domu nie mając na to środków i odpowiednich warunków że o kwalifikacjach już nie wspomnę. Stwarza duże zagrożenie sanitarne dla najbliższych sąsiadów. Kiedy wejdą ustawy i odpowiednie paragrafy by osoby takie karać i obciążać za koszty inspekcji sanitarnych. W dniu dzisiejszym zgłosiłem sprawę do powiatowego inspektora sanitarnego zawiadomiłem też Starostwo w Lublinie. W najbliższej okolicy przybędzie siedem bezdomnych kundli które stwarzają zagrożenie dla miejscowej ludności, szczególnie dzieci, oraz sieją spustoszenie wśród zwierzyny leśnej i upraw rolnych. Czy w szkołach nie należy uczyć że istnieje coś takiego jak selekcja naturalna???. Pozdrawiam czytelników Dziennika.
Zwykle z powodu upośledzenia umysłowego ludziom należy współczuć, ale kiedy się czyta coś takiego, to szkoda, że takiej patologii umysłowej nie można trwale izolować od społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Nikt ich nie przygarnie,to pewne jak to że jutro jest środa. Kolejny przypadek gdy osoba niezrównoważona emocjonalnie (psychicznie?) bierze się do zakładania schroniska we własnym domu nie mając na to środków i odpowiednich warunków że o kwalifikacjach już nie wspomnę. Stwarza duże zagrożenie sanitarne dla najbliższych sąsiadów. Kiedy wejdą ustawy i odpowiednie paragrafy by osoby takie karać i obciążać za koszty inspekcji sanitarnych. W dniu dzisiejszym zgłosiłem sprawę do powiatowego inspektora sanitarnego zawiadomiłem też Starostwo w Lublinie. W najbliższej okolicy przybędzie siedem bezdomnych kundli które stwarzają zagrożenie dla miejscowej ludności, szczególnie dzieci, oraz sieją spustoszenie wśród zwierzyny leśnej i upraw rolnych. Czy w szkołach nie należy uczyć że istnieje coś takiego jak selekcja naturalna???. Pozdrawiam czytelników Dziennika.
Szkoda ,że ciebie naturalnie niewyselekcjonowano jednego bezdusznego typa byłoby mniej na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...