Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w Wojciechowie pod wieżą ariańską też podobno były tego typu tunele; też za młodu słyszało się opowieści o tunelach ciągnących się bardzo daleko, ponoć aż do Kazimierza - ludzie podobno dochodzili tak daleko aż gasły lampy naftowe; coś w tym musi być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktykuję kombajnistykę w wymiarze praktycznym od dobrych 40 lat i NIGDY, powtarzam NIGDY nie słyszałem o kombajajnie do buraków (mowa o samym kombajnie) ważącym 30 ton, toż to jakieś UFO.
WTF? jakie 30 ton, chyba że ta dziura jest tak czarna , że zagina czasoprzesteń i grawitacja jest tam silniejsza, stąd rzeczone 30 ton,
sie ma, sie wie, lamusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się składa, że to pole moich nie żyjących dziadków, ludzie jak zwykle szukają sensacji... nie wiadomo co tam jest, ziemia się zapadła, jakieś mury, tunele, nie wiem po co jakieś łebki tam włażą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes łepek, kolesie nic złego nie zrobili z polem twoich dziadkow zapewniam Cie i nikt nie szuka sensacji poprostu ciekawość ludzka i moze troche historii..Poza tym to nie idzie tylko pod Twoim polem, obok jest pole mojej rodziny, buraku cukrowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e ty free sam jestes łepek i burak cukrowy nie widziales to nie krzyw mordy jakimis nie potrzebnymi komentarzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodziło mi o to, że nie wiadomo co tam jest, żeby nikt sobie nie zrobił krzywdy przez wścibstwo i głupotę a nie o to żeby nie zrobił nic złego z moim polem, ciekawski wieśniaku :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
htt
Ostatnio edytowany 1 listopada 2010 r. o 20:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
free napisał:
sam jestes łepek, kolesie nic złego nie zrobili z polem twoich dziadkow zapewniam Cie i nikt nie szuka sensacji poprostu ciekawość ludzka i moze troche historii..Poza tym to nie idzie tylko pod Twoim polem, obok jest pole mojej rodziny, buraku cukrowy
tym kanałem Z POLA TWOJEJ RODZINY SZLY BURAKI DO MOSKWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kartofel napisał:
tym kanałem Z POLA TWOJEJ RODZINY SZLY BURAKI DO MOSKWY
Z buraka jest cukier i wysłodki dla zwierząt a z Ciebie kartofelku tylko gorzała i wywar po którym byki śpią i laksują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– To był drugi dzień zbiórki buraków –" - boże co za historia - aż mi staną z wrażenia - dalej nie czytałem - bałem sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Więcej
Ostatnio edytowany 2 listopada 2010 r. o 09:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kogoś interesują takie dziury to zapraszam do miejscowości Starościce koło Jaszczowa ,jest ich pełno i też można pochodzić po tunelach ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek z Siewallki napisał:
Praktykuję kombajnistykę w wymiarze praktycznym od dobrych 40 lat i NIGDY, powtarzam NIGDY nie słyszałem o kombajajnie do buraków (mowa o samym kombajnie) ważącym 30 ton, toż to jakieś UFO.
WTF? jakie 30 ton, chyba że ta dziura jest tak czarna , że zagina czasoprzesteń i grawitacja jest tam silniejsza, stąd rzeczone 30 ton,
sie ma, sie wie, lamusy
http://www.autogielda.pl/maszyny_rolnicze_kombajny_do_burakow,kombajn_do_burakow__cebec_o_215_eh,II0WER4A.html 20 ton + ładunek czyli buraki = 30 ton... cos kiepsko praktykujesz kolego.... u mnie w gospodarstwie (85 ha buraka) pracowal wynajmowany Holmer ktorego masa wlasna byla 26 ton pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak - luzie - ale wy jesteście głupi... przecież to się może dalej zapadać. Piszę do tych, którzy tam włażą do tej dziury. A gdyby tak w momencie, gdy tam ktoś jest, zapadło się dalej i pogrzebało was żywcem?! Pomyślcie trochę... po cholerę tam włazicie i ryzykujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
Jak kogoś interesują takie dziury to zapraszam do miejscowości Starościce koło Jaszczowa ,jest ich pełno i też można pochodzić po tunelach ,
Potwierdzam Starościce i Dominów pozostałości po wydobywaniu "białego kamienia" Ciechanki Krzesimowskie do Łańcuchowa (tunel partyzantów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas (świętokrzyskie) często się spotyka coś takiego, podłoże jest z wapienia, też krążą teorie o tunelach. Ale to zwykłe zapadlisko krasowe, woda drąży w skale tunele:) I to wszystko niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt i kilka innych osób twierdzi, ze to pozostalosci po kamieniomach.... Jakos nie chce mi sie w to wierzyc bo po pierwsze, ziemia tak gwaltownie by sie nie zapadla tylko z biegiem czasu powoli by osiadala, a po drugie jak widac jest tam przepasc, dziura w ktorej nic nie ma!!!!!!!! Żadnej ziemi po "zasypanym kamienilomie". Tak wiec same fakty potwierdzaja hipoteze, ze jest to jakis tunel...... Z tego co mi tez wiadomo podobny podziemny tunel znajduje sie od komety po sklep we dworze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kraj taka dziura http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,7959380,Dziura_w_ziemi.html http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80269,8597504.html?i=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to na bank robota krecika Oh JO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest taki tunel koło komety i sięga aż do gorzelni i prawdopodobnie jest takich tuneli więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...