Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ten mężczyzna oszukał w Chełmie starsze małżeństwo

Utworzony przez brenda, 26 sierpnia 2010 r. o 17:28 Powrót do artykułu
Chyba widziałam kogoś podobnego dzisiaj w autobusie linii 11 w Lublinie, około godziny 16 jechał w kierunku Grygowej z innym mężczyzną, obaj byli pijani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starsi ludzie to są naiwni.ileś sie jeszcze będą dawać nabierać? i skąd starzy ludzie mają tyle kasy? a tak sie mówi że emeryci są biedni. no i druga sprawa to taka że pewnie w dodatku nie zapamiętali człowieka zbyt dobrze tak jak nie poznali się po telefonie że to nie był wnuk. ilu jeszcze jest tych naiwnych staruszków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A napisał:
starsi ludzie to są naiwni.ileś sie jeszcze będą dawać nabierać? i skąd starzy ludzie mają tyle kasy? a tak sie mówi że emeryci są biedni. no i druga sprawa to taka że pewnie w dodatku nie zapamiętali człowieka zbyt dobrze tak jak nie poznali się po telefonie że to nie był wnuk. ilu jeszcze jest tych naiwnych staruszków?
Cześć! weż chłopczaku wyłącz kompiuter.Porozmawiaj na te tematy ze swoimi dziadkami-myślę że nie spadłeś z innej planety.Nie zadawaj głupich i naiwnych pytań na forum.Nie ten jest bogaty co ma w kiszeni,lecz ten co ma w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się wydaje,że ten mężczyzna pracuje q sklepie"majster" w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja babcia nie dała by się oszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...