Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teraz szczere pole, ale jeszcze w tym roku galeria handlowa. Zmienia się nazwa i inwestor

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 12:05 Powrót do artykułu
Rychło w czas budują. Za kilka miesięcy ruszy światowa recesja. Nie pokazują projektu czyli pewnie to jakiś wiejski projekt. 17k metrów kwadratowych szału nie robi. Trzeba być szaleńcem aby teraz w Chełmie budować "galerię".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory, wybory... a po wyborach? Ja tam o światowej recesji nic nie wiem, każdy wie, że PO i jego lustrzane odbicie .N przerypią w samorządowych wyborach, czyli... nie nastąpi "zła koniunktura". Co do nieopłacalności budowy Galerii Handlowej w Chełmie. Czyżby właściciel butiku się wypowiadał? Nie bój się kolego, nikt tam twojego kiczowatego towaru tam nie sprzeda. No, chyba że H&M oraz ZARA. Galeria przyciagnie kolejne marki znane Chełmianinom i okolicznych osad tylko z wizyt w Lublinie. Ździwiłbyś się, ile osób kupuje tylko i wyłącznie w galerii ubrania. Dlaczego? Bo tych marek nie znajdziesz w budce przy deptaku. Oczywiście nie wszystko tam jest najwyższej jakości. Małolatom oprócz dwóch wyżej wymienionych marek z pewnością spodoba się Stradivarius. Ciekawe, czy z Lwowskiej przeniosą się tam Diverse, Mohito, Esotiq, Empik, Wrangler... czy z Lubelskiej Reserve? Warto tutaj w komentarzach podać sklepy, o które warto byłoby zabiegać. Ja osobiście byłbym za... Le Cooper.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Predzej jakis rolnik posieje na jesień tam pszenice niż otworzą galerie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od chwasta do galerii w ciągu kilku miesięcy ?????????? SUKCESÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Galeria powstanie jak skończą południową obwodnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może AUCHAN się zdecyduje. W Chełmie brakuje takiego sklepu. Mam nadzieję, że powstanie w tej galerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również mam taka ndzieję. często robię zakupy w Lublinie w AUCHAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że biedronkę w niej otworzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle dno , nedza i bieda w tym chemie , od 20 lat jak nie było tak nie ma pracy , ciekawe kto bedzie kupował jak ludzie nie maja pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...