Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TERESA KRÓLIKOWSKA - GODNY KANDYDAT DO SEJMU

Utworzony przez Samorządowiec, 11 września 2007 r. o 08:19
POPIERAM w 100%!!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że rodzina pani Królikowskiej jest bardzo aktywna na tym forum !
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbierali razem kartofle i tak ustalili. Oto całe Polskie Stronnictwo Liberalne. Byle sie trafił stołek. Ot gadu-gadu.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do koryta, szybko!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie patrzmy na szyldy wyborcze patrzmy na ludzi, bo to na nich powinniśmy głosować a nie na partię!Pozdrawiamps. Ja akurat trzymam kciuki za tą Panią
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy, znam tą panią, zero kompetencji, wszystko po znajomosciach
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA również znam Tą Panią miałem okazję klika razy pracować z nią nad ważnymi projektami między innymi powołaniem Lokalnej Grupy Działania i uważam że naprawdę angażuje się w to co robi a robi dóż, ale cóż każdy ma prawo do swoje oceny Święte prawo demokracji.PozdrawiamRozsądny
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę że odzywaja się współpracownicy pani K którzy dostali pracę z rekomendacji PSL-u. Czyżby w myśl zasady mierny, bierny ale wierny ? Znam kilka takich osób które dostały DOBRZE płatną pracę tylko dlatego że należą do tej partii, choć kwalifikacji nie mają żadnych na stanowiska na jakie je powołano !!! Nepotyzm w tej partii jest nie mniejszy niż w Samoobronie !
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzi Pan Panie Jerzy P jeśli chodzi o to to pracuję samodzielnie i swojej posady nie zawdzięczam nikomu tym bardziej żadnej partii politycznej. Ale proszę jeśli ma Pan taką potrzebę proszę wyładować swoją frustrację, a ja i tak zagłosuję za tą Panią.PozdrawiamPS. życzę więcej pozytywnego myślenia
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro pracował Pan z tą Panią nad ważnymi projektami i jak dalej Pan pisze pracuje Pan samodzielnie to domyślam się że dostał Pan jakieś zleconko na projekt (za oczywiście odpowiednia kasę), no chyba że pracował Pan społecznie ? A tak na marginesie proszę przeczytać post "obiektywnego" w następnym wątku o P. Królikowskiej, bo to jest obiektywna prawda o chełmskich działaczach tej partii !
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam do poczytania a potem o ponowne przemyślenie sprawy: www.krolikowska.prv.plPozdrawiam
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytałem i zdania nie zmieniam. Jak zawsze sukces ma wielu ojców i jednym z nich bardzo pragnie być p. Królikowska. PSL jest partią która wejdzie w koalicję z każdym kto zaoferuje więcej "stołków" Przykładem ostatnie wybory samorządowe. I nie jest to tylko moja opinia, lecz analiza powszechnie znanych politologów i obserwatorów sceny politycznej w Polsce. A przykładem nepotyzmu jest działalność partyjnego kolegi pani K. wiceprezydenta naszego miasta, dla któergo nie liczą się kwalifikacje lecz przynależność do partii której jest członkiem. Dlatego też mam nadzieję, że ludzi z PSL-u będzie w Sejmie jak najmniej.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona Pani K. a zwłaszcza fotki są bardzo sympatyczne, niemniej zdania o PSL w Chełmie nie zmienię.Moje recenzje na temat działalności PSL poparte są twardymi dowodami a te z kolei wieloletnimi obserwacjami.Jeśli nie mam racji,że dostają stołki tylko wybrańcy związani z grupą PSL, to wystarczy podać konkretny przykład i obalić moje poglądy.Najgorsze jednak jest to,że wybrańcy często, gęsto poprostu nie spełniają warunków, nie mają kwalifikacji ani predyspozycji do pełnienia kierowniczych stanowisk.Zenada i kompromitacja!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , polecam do przeczytania a potem oceny.PozdrawiamRozsądny
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie Pan nie mogę wypowiadać się za innych, wiem że w różnych partiach występuja różne nieprawidłowości pewnie jest tak i w PSL, co do Górnego to jest on działaczem struktur miejskich a tych i jego nie znam, słyszałem kilka bardzo ale to bardzo skrajnych opinii. Jeśli zaś chodzi o Panią Królikowską to wielokrotnie pomagała i pomaga ludziom nie związanym z PSL bądź nawet związanym z inną opcją (ja podaje akurat przykłady ludzi młodych bo to dzięki niej kilkoro moich znajomych nie związanych z polityką z bardzo różnych środowisk dostało staż a często później i zatrudnienie w różnych instytucjach).Pozdrawiamps. podoba mi się, że na tym poście ludzie konkretni dyskutują, podając argumenty a nie opluwając się nawzajem
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ponownieChodzi o to drogi Panie ,żeby istniały jasne reguły postępowania a nie o to, żeby chodzić do partii i prosić,żeby osoba X lub Y pomogła.Takie sytuacje już przerabialiśmy!I sekretarz też pomagał, jak się do niego poszło.Niektórzy pójdą prosić, niektórym honor nie pozwoli.Dla mnie i wielu jest upokarzające prosić np. o pracę.Jeszcze raz zatem wypowiadam - chcemy normalności a nie kumoterstwa!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Jerzy,a kto tu powiedział o proszeniu???To była czysta zupełnie bezinteresowna pomoc, a co do Pana to w pełni sie z Panem zgadzam, że potrzeba normalności a nie kumoterstwa.I taką normalność Pani K. jest w stanie zapewnić, niech Pan zauważy że ta Pani tworzy porozumienie, pozytywnie wyrażają się o niej politycy prawicy i lewicy, oczywiście Ci którzy z nią współpracowali. Co do honoru to podzielam Pana pogląd, że nie o to chodzi by prosić, lecz po to by mieć szansę będąc kompetentym znaleźć właściwą dla siebie pracę. I jestem przekonany że Pani Królikowska promuje taki styl, bo w swojej pracy otacza się młodymi kompetentnymi osobami dlatego też ząrzadzane przez nią obszary zbierają pozytywne opinie, najświeższy przykład powołanie Lokalnej Grupy Działania.Pozdrawiam
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyślam się,że to ja otrzymałem odpowiedz a nie Pan Jerzy.Mam na imię Marek.Rolą komitetu wyborczego jest popierać kandydata i Pan wywiązuje się z tej roli w stopniu zadawalającym. Niemniej jednak brakuje konkretów, argumentów o które proszę.Pani K. była wicestarostą- proszę o podanie jednego kierowniczego stanowiska w tym okresie, które otrzymała osoba spoza układów.Proszę o podanie jednego sprzeciwu wobec polityki kadrowej kolegi partyjnego w mieście, który doprowadza do absurdu zarządzanie kadrami.Nie przemawiają do mnie ogólnikowe stwierdzenia typu pomogła młodym ludziom, ma poparcie od lewej do prawej strony itp.Okrzepliśmy już w demokracji i potrafimy oceniać czyny ludzi zaś demagogiczne hasła wywołują sprzeciw.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie mówić o tym, że praca tylko dla kolesiów, bo się z tym nie zgodzę, stanowiska wymagające wiedzy i doświadczenia obsadzane są przez osoby kompetentne (mam tu na myśli starostwo w chełmie, nie wiem jak to jest w mieście).Przykład: Kierownik w geodezji - osoba młoda, wykształcona i z tego co wiem bezpartyjna. Wiele jest przykładów osób które dostały pracę i nie są powiązane z PSL-em.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kompetencjach osób rekomendowanych przez p. Górnego piszą na innych forach. Proszę poczytać co ludzie sądzą o takiej formie sprawowania władzy przez czołowych działaczy PSL-u w naszym mieście.http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=253&w=68481845
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.