Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TERESA KRÓLIKOWSKA - GODNY KANDYDAT DO SEJMU

Utworzony przez Samorządowiec, 11 września 2007 r. o 08:19
POPIERAM w 100%!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że rodzina pani Królikowskiej jest bardzo aktywna na tym forum !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbierali razem kartofle i tak ustalili. Oto całe Polskie Stronnictwo Liberalne. Byle sie trafił stołek. Ot gadu-gadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do koryta, szybko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie patrzmy na szyldy wyborcze patrzmy na ludzi, bo to na nich powinniśmy głosować a nie na partię!Pozdrawiamps. Ja akurat trzymam kciuki za tą Panią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy, znam tą panią, zero kompetencji, wszystko po znajomosciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA również znam Tą Panią miałem okazję klika razy pracować z nią nad ważnymi projektami między innymi powołaniem Lokalnej Grupy Działania i uważam że naprawdę angażuje się w to co robi a robi dóż, ale cóż każdy ma prawo do swoje oceny Święte prawo demokracji.PozdrawiamRozsądny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę że odzywaja się współpracownicy pani K którzy dostali pracę z rekomendacji PSL-u. Czyżby w myśl zasady mierny, bierny ale wierny ? Znam kilka takich osób które dostały DOBRZE płatną pracę tylko dlatego że należą do tej partii, choć kwalifikacji nie mają żadnych na stanowiska na jakie je powołano !!! Nepotyzm w tej partii jest nie mniejszy niż w Samoobronie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzi Pan Panie Jerzy P jeśli chodzi o to to pracuję samodzielnie i swojej posady nie zawdzięczam nikomu tym bardziej żadnej partii politycznej. Ale proszę jeśli ma Pan taką potrzebę proszę wyładować swoją frustrację, a ja i tak zagłosuję za tą Panią.PozdrawiamPS. życzę więcej pozytywnego myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro pracował Pan z tą Panią nad ważnymi projektami i jak dalej Pan pisze pracuje Pan samodzielnie to domyślam się że dostał Pan jakieś zleconko na projekt (za oczywiście odpowiednia kasę), no chyba że pracował Pan społecznie ? A tak na marginesie proszę przeczytać post "obiektywnego" w następnym wątku o P. Królikowskiej, bo to jest obiektywna prawda o chełmskich działaczach tej partii !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam do poczytania a potem o ponowne przemyślenie sprawy: www.krolikowska.prv.plPozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytałem i zdania nie zmieniam. Jak zawsze sukces ma wielu ojców i jednym z nich bardzo pragnie być p. Królikowska. PSL jest partią która wejdzie w koalicję z każdym kto zaoferuje więcej "stołków" Przykładem ostatnie wybory samorządowe. I nie jest to tylko moja opinia, lecz analiza powszechnie znanych politologów i obserwatorów sceny politycznej w Polsce. A przykładem nepotyzmu jest działalność partyjnego kolegi pani K. wiceprezydenta naszego miasta, dla któergo nie liczą się kwalifikacje lecz przynależność do partii której jest członkiem. Dlatego też mam nadzieję, że ludzi z PSL-u będzie w Sejmie jak najmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona Pani K. a zwłaszcza fotki są bardzo sympatyczne, niemniej zdania o PSL w Chełmie nie zmienię.Moje recenzje na temat działalności PSL poparte są twardymi dowodami a te z kolei wieloletnimi obserwacjami.Jeśli nie mam racji,że dostają stołki tylko wybrańcy związani z grupą PSL, to wystarczy podać konkretny przykład i obalić moje poglądy.Najgorsze jednak jest to,że wybrańcy często, gęsto poprostu nie spełniają warunków, nie mają kwalifikacji ani predyspozycji do pełnienia kierowniczych stanowisk.Zenada i kompromitacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , polecam do przeczytania a potem oceny.PozdrawiamRozsądny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie Pan nie mogę wypowiadać się za innych, wiem że w różnych partiach występuja różne nieprawidłowości pewnie jest tak i w PSL, co do Górnego to jest on działaczem struktur miejskich a tych i jego nie znam, słyszałem kilka bardzo ale to bardzo skrajnych opinii. Jeśli zaś chodzi o Panią Królikowską to wielokrotnie pomagała i pomaga ludziom nie związanym z PSL bądź nawet związanym z inną opcją (ja podaje akurat przykłady ludzi młodych bo to dzięki niej kilkoro moich znajomych nie związanych z polityką z bardzo różnych środowisk dostało staż a często później i zatrudnienie w różnych instytucjach).Pozdrawiamps. podoba mi się, że na tym poście ludzie konkretni dyskutują, podając argumenty a nie opluwając się nawzajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ponownieChodzi o to drogi Panie ,żeby istniały jasne reguły postępowania a nie o to, żeby chodzić do partii i prosić,żeby osoba X lub Y pomogła.Takie sytuacje już przerabialiśmy!I sekretarz też pomagał, jak się do niego poszło.Niektórzy pójdą prosić, niektórym honor nie pozwoli.Dla mnie i wielu jest upokarzające prosić np. o pracę.Jeszcze raz zatem wypowiadam - chcemy normalności a nie kumoterstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Jerzy,a kto tu powiedział o proszeniu???To była czysta zupełnie bezinteresowna pomoc, a co do Pana to w pełni sie z Panem zgadzam, że potrzeba normalności a nie kumoterstwa.I taką normalność Pani K. jest w stanie zapewnić, niech Pan zauważy że ta Pani tworzy porozumienie, pozytywnie wyrażają się o niej politycy prawicy i lewicy, oczywiście Ci którzy z nią współpracowali. Co do honoru to podzielam Pana pogląd, że nie o to chodzi by prosić, lecz po to by mieć szansę będąc kompetentym znaleźć właściwą dla siebie pracę. I jestem przekonany że Pani Królikowska promuje taki styl, bo w swojej pracy otacza się młodymi kompetentnymi osobami dlatego też ząrzadzane przez nią obszary zbierają pozytywne opinie, najświeższy przykład powołanie Lokalnej Grupy Działania.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyślam się,że to ja otrzymałem odpowiedz a nie Pan Jerzy.Mam na imię Marek.Rolą komitetu wyborczego jest popierać kandydata i Pan wywiązuje się z tej roli w stopniu zadawalającym. Niemniej jednak brakuje konkretów, argumentów o które proszę.Pani K. była wicestarostą- proszę o podanie jednego kierowniczego stanowiska w tym okresie, które otrzymała osoba spoza układów.Proszę o podanie jednego sprzeciwu wobec polityki kadrowej kolegi partyjnego w mieście, który doprowadza do absurdu zarządzanie kadrami.Nie przemawiają do mnie ogólnikowe stwierdzenia typu pomogła młodym ludziom, ma poparcie od lewej do prawej strony itp.Okrzepliśmy już w demokracji i potrafimy oceniać czyny ludzi zaś demagogiczne hasła wywołują sprzeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie mówić o tym, że praca tylko dla kolesiów, bo się z tym nie zgodzę, stanowiska wymagające wiedzy i doświadczenia obsadzane są przez osoby kompetentne (mam tu na myśli starostwo w chełmie, nie wiem jak to jest w mieście).Przykład: Kierownik w geodezji - osoba młoda, wykształcona i z tego co wiem bezpartyjna. Wiele jest przykładów osób które dostały pracę i nie są powiązane z PSL-em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kompetencjach osób rekomendowanych przez p. Górnego piszą na innych forach. Proszę poczytać co ludzie sądzą o takiej formie sprawowania władzy przez czołowych działaczy PSL-u w naszym mieście.http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=253&w=68481845
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...