Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Sławek, czemu mówisz o 3 zmarłych skoro (z tego co mi wiadomo) zmarło 2, a kierowca przeżył. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V napisał:
Ludzie posrało was i tyle.To byli ludzi zwykli ludzi!!!!a do tego moi znajomi.ku*** jakby wam sie to przytrfilo? ciekawe czy byli byscie tacy cwani.
mi już się to przytrafiło kilka razy, więc się wypowiadam. A Tobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
Kiedyś ktoś mądry powiedział "ten używa wulgaryzmów i siły, komu zabrakło już argumentów słownych".Więc tak: Drogi Panie lukasz. Nie znam Pana, nie wiem kim Pan jest, a wiem, że jesteś skończonym idiotą i kretynem. Jeśli twoi kumple byli podobnego pokroju (a mówiłeś, że byli "zajebistymi kumplami), to już zaczynam współczuć osobom z twojego otoczenia.PS. Polskie znaki diakrytyczne nie gryzą. Naucz się ich używać.
rm pamiętaj o tym, że zmarło mu 2 kolegów a połowa ludzi wypowiadających się na temat tych młodych ludzi wypisuje niemiłe teksty pod ich adresem. Łukasz w przypływie gniewu odzywa się tak a nie inaczej i skoro uważasz się za człowieka lepszego i mądrzejszego to może po prostu odpuść i daj mu spokój..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
rm pamiętaj o tym, że zmarło mu 2 kolegów a połowa ludzi wypowiadających się na temat tych młodych ludzi wypisuje niemiłe teksty pod ich adresem. Łukasz w przypływie gniewu odzywa się tak a nie inaczej i skoro uważasz się za człowieka lepszego i mądrzejszego to może po prostu odpuść i daj mu spokój..
I tak już zamierzałem "opuścić lokal". Zawsze tak jest że kierowca przeżyje, giną niewinni. Nic nie poradzicie. Następnym razem w łeb lejcie tych którzy tak jeżdżą jeśli jesteście jego pasażerami, bo kierowcy bardzo często uda się przeżyć, na pewno częściej niż pasażerom. Uważajcie na siebie i jeździjcie z rozwagą. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posluchaj "panie erudycja i kompetencja" ! nie masz pojecia,jak sie czuje czlowiek,który wstaje rano i dowiaduje sie ,zanim ledwo otworzy oczy,że jego koledzy nie żyją i cały czas w napieciu czeka na kolejną informacje , wiec nie uwazam ,żebyś mógł tak cisnąć gadke na ten temat , skoro sądzisz,że ja jestem tępy i nieokrzesany to jesteś w błędzie , wiem ,że bierzesz mnie na psychike,która dzisiaj dosyć swoje dostała ,ale śmieje Ci się prosto w oczy pedale ! mam szacunek do ludzi ,ale do ciebie śmieciu trace cierpliwość , pytam sie kim ty jesteś guru ? kozaku ku*** co masz jeszcze do powiedzenia ? ty myslisz,że kim ja ku*** jestem dzieckiem 15 letnim siedzącym za klawiaturą i bluzgającym do ciebie bez przyczyny? moze chcesz inaczej pogadać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast współczuć , to nazywasz ich jak nazywasz! Nie ważne jak jechali! Nie żyją! Nawet nie masz pojęcia co w tym momęcie czuje rodzina?! To jest ogromny ból;/ Wiem , bo sama straciłam syna 3 m-ce temu przez kogoś. Zdajesz sobie sprawę z tego że, czytają rodziny i znajomi i że jest naprawdę przykro czytać takie bzdury! Stało się! Trzeba wspierać rodzinę, bo naprawdę jest to straszne gdy traci się kogoś bliskiego;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pisał świadek wypadku. Czy mówił prawdę? Nie wiem. Ale zaznaczył, że kierowca jako jedyny miał zapięte pasy. Być może gdyby wzięli z niego przykład jego koledzy, chociaż jednemu z nich udało by się przeżyć. Nie można zrzucać całej winy na kierowcę. Przecież jego koledzy mogli po prostu nie wsiadać do tego samochodu, co więcej jestem w stu procentach pewny, że mieli świadomość iż nie będą jechać 60km/h, lecz z prędkością 2-3 razy większą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O właśnie! to jest to o czym pisałem! Po raz kolejny udowadniasz to że jesteś bezmózgim baranem a w dodatku nie potrafisz czytać i piasać, więc dodatkowo jesteś analfabetą osobą nie wartą poświęcania uwagi. Szkoda że nie jechałeś z nimi. Uzupełnialibyście się inteligencją. Poza tym wcześniej napisałem, że ja już taką sytuację miałem 2 razy. Więc to ty gówno wiesz i dopiero się uczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukasz jezeli bedziesz mial jakies informacje to prosze o zamieszczenie ich tutaj, o ile to mozliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
O właśnie! to jest to o czym pisałem! Po raz kolejny udowadniasz to że jesteś bezmózgim baranem a w dodatku nie potrafisz czytać i piasać, więc dodatkowo jesteś analfabetą osobą nie wartą poświęcania uwagi. Szkoda że nie jechałeś z nimi. Uzupełnialibyście się inteligencją. Poza tym wcześniej napisałem, że ja już taką sytuację miałem 2 razy. Więc to ty gówno wiesz i dopiero się uczysz.
Przesadzasz powoli rm.. Moze on wyraza sie troche niestosownie ale zyczenie komus smierci jest jeszcze gorsze.. Sam człowieku powoli nie wiesz co wygadujesz.. Opanuj się jeden i drugi.. Zmarły 2 osoby a wy urządzacie sobie z tego powodu kłótnie jakby ta była teraz najważniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Przesadzasz powoli rm.. Moze on wyraza sie troche niestosownie ale zyczenie komus smierci jest jeszcze gorsze.. Sam człowieku powoli nie wiesz co wygadujesz.. Opanuj się jeden i drugi.. Zmarły 2 osoby a wy urządzacie sobie z tego powodu kłótnie jakby ta była teraz najważniejsza.
ja nikomu śmierci nie życzyłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukasz napisał:
a ty mark nie zgrywaj wielkiego mysliciela, bo takich jak ty jest setki tysiecy ! ja nie pije alkoholu , mam glowe na karku i gowno masz pojecie o ludziach , to byli moi koledzy i nie pozowle,zeby takie ku***y jak wy bezczescily ich pamiec ! wyrazac sie zle mozesz o swoich ku*** kolegach jelopach a Ś.P chłopaków zostaw i wara! Przyjacielu, nie pisz tutaj już nic więcej. Poziom twoich wypowiedzi jest adekwatny dla tego środowiska. Nie pasujesz do pozostałych. A'propos: oczywiście rozumiesz co oznacza tajemnicze słowo "adekwatny"? A swoją drogą szkoda, że ty nigdy nie załapiesz się do ligii "myślicieli". Widzę, że nie masz szans. Ciesz się, że w tym samochodzie nie było ciebie. Też by mi było szkoda jeszcze jednego młodego życia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
ja nikomu śmierci nie życzyłem...
rm, Odebrałem tak stwierdzenie "Szkoda, że nie jechałeś z nimi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
rm, Odebrałem tak stwierdzenie "Szkoda, że nie jechałeś z nimi"
ale nie jest to równoznaczne z : "To ty powinieneś tam być" lub "powinieneś zginąć"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co mówić wprost jak można to ująć inaczej, tak jak to zrobił rm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy je***i idioci, piszecie dobrze, że zginęli ciekawe jakbyś cie się czuli jakby wam ktoś bliski odszedł, a na dodatek młody. Dziwić że polska jest jaka jest z takimi Pojebami jak wy to i ameryka była by całkiem inna, zastanówcie się co mówicie, bo komuś możecie zrobić przykrość- Adrian K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
rm, Odebrałem tak stwierdzenie "Szkoda, że nie jechałeś z nimi" Oczywiście ja też nikomu źle nie życzę, ale bulwersują mnie takie postawy jak "lukasza". Przecież to jest następny kandydat "do piachu". Jeśli nic nie zrozumiał? Przez większość wypowiedzi przemawia złość, żal i (paradoksalnie czasami) satysfakcja. Fakt jest faktem. Pozostaje jedynie rzeczywiście współczuć ich bliskim i mieć nadzieję, że inni zastanowią się nad przyczynami tej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogranijcie sie troche dobre chłopaki zgineli, postawcie sie na miejscu ich rodzin przyjciol znajomych kolegow, chlopaki byli wrtosciowymi ludzmi nie żadne dresy wiec opamietajcie sie jak ich nie znaliscie. Nikt z nas napweno nie chciałby byc w takiej sytuacji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez tracilem bliskie osoby w wypadku, nie jestem dorosly, mlody jakos tez nie, wiem swoje, wypisywanie takich rzeczy jak rm jest nie na miejscu, kojarzylem te osoby, ale jesli mowisz ze jakies deb***e w dresach, grubo sie myslisz ziomek, wspolczuje rodzinom, ale nie jest mi do smiechu bo widocznie wiekszosc ludzi tylko umie klapac dziobem, nie byliscie w takiej sytuacji to nie wiecie, i sam jestem przeciw piciu alko i jezdzeniu samochodem chociaz to bedzie jedno piwo, bo jedno piwo moze odebrac komus zycie i sory za nie pisanie polskich znakow ale poprostu mi sie nie chce, dziekuje i wspolczuje wszystkim ktorzy znali te oosby oraz rodzinom bo to nie jestem przyejmne uczucie gdy sie traci najblizszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Po co mówić wprost jak można to ująć inaczej, tak jak to zrobił rm.
nie powiedziałem wprost, bo nie miałem tego na myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...