Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Adrian napisał:
Wy je***i idioci, piszecie dobrze, że zginęli ciekawe jakbyś cie się czuli jakby wam ktoś bliski odszedł, a na dodatek młody. Dziwić że polska jest jaka jest z takimi Pojebami jak wy to i ameryka była by całkiem inna, zastanówcie się co mówicie, bo komuś możecie zrobić przykrość- Adrian K. Panie Adrian K. Widzę, że obok "lukasza" mamy jeszcze jednego erudytę. Wyrażaj się w sposób bardziej oględny. Choćby przez szacunek dla twoich, niestety nieżyjących już, kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam raz jeszcze. Miłej dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Wy je***i idioci, piszecie dobrze, że zginęli ciekawe jakbyś cie się czuli jakby wam ktoś bliski odszedł, a na dodatek młody. Dziwić że polska jest jaka jest z takimi Pojebami jak wy to i ameryka była by całkiem inna, zastanówcie się co mówicie, bo komuś możecie zrobić przykrość- Adrian K.
kto tu jest idiotą? skoro tacy byli tobie bliscy to dlaczego nie reagowałeś jak koleś wsiadał po pijaku? dlaczego nie zabierałeś kluczyków? a nawet w ostateczności nie zadzwoniłeś na policję? no dlaczego? jakby ci byli bliscy to nie dopuściłbyś do kierowania przez pijanego samochodem i nie mówię o tej feralnej nocy ale ogólnie - bo nie wierzę, że nie wiedziałeś że ten bandyta jeździ po alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to zawsze już z nami było, że dopóki na własnej skórze czegoś nie doświadczysz to nie zrozumiesz jakie to niesie konsekwencje. Tyle, że w tym wypadku konsekwencją jest zazwyczaj śmierć i niestety brak możliwości do poprawy i zmądrzenia. Każdy myśli: No dobra ten umarł, ale on nie umie jeździć a ja to jestem mistrz kierownicy i mi się nic takiego nie przydarzy. A nagle bum, rodzina i bliscy płaczą. I to tak zawsze będzie bo siadając za kółko nikt nie myśli o tym, że zaraz może uderzyć w drzewo czy co gorsza w innego człowieka. Tego moim zdaniem nie zmienimy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukasz napisał:
posluchaj "panie erudycja i kompetencja" ! nie masz pojecia,jak sie czuje czlowiek,który wstaje rano i dowiaduje sie ,zanim ledwo otworzy oczy,że jego koledzy nie żyją i cały czas w napieciu czeka na kolejną informacje , wiec nie uwazam ,żebyś mógł tak cisnąć gadke na ten temat , skoro sądzisz,że ja jestem tępy i nieokrzesany to jesteś w błędzie , wiem ,że bierzesz mnie na psychike,która dzisiaj dosyć swoje dostała ,ale śmieje Ci się prosto w oczy pedale ! mam szacunek do ludzi ,ale do ciebie śmieciu trace cierpliwość , pytam sie kim ty jesteś guru ? kozaku ku*** co masz jeszcze do powiedzenia ? ty myslisz,że kim ja ku*** jestem dzieckiem 15 letnim siedzącym za klawiaturą i bluzgającym do ciebie bez przyczyny? moze chcesz inaczej pogadać ? Co masz na myśli, mówiąc o "gadaniu inaczej"? Naprawdę bardzo ci współczuję. Oczywiście ubolewam nad twoim poziomem. Facet!! Zrozum: nie jesteś dla mnie przeciwnikiem. Nie ta liga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mowicie dlaczego nie zabraliscie mu kluczykow ? kurde a czy ktos tam byl wtedy kto o tym myslal... inni znajomi nie wszyscy maja tak ze sie razem trzymaja i wiedza jak sie zachowac a tym bardziej przewidziec co bedzie za godzine, wiem jedno lukasza tam nie bylo... takie jest zycie to byl nieszczesliwy wypadek... zycia im nie przyrowcimy ale mozemy uczyc sie na bledach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark weż juz zamilcz lepiej lige to ty masz moze na podworku, bawi cie ze ktos cierpi i jest mu przykro z powodu straty przyjaciol ?? Stul dziub i nie wpier.... sie tam gdzie nikt cie nie chce... to jest chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko go prowokujecie takimi wypowiedziami.. Nie piszcie do niego to i on nie będzie pisał do was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że zginęli ludzie więc darujcie sobie swoje mądrości. Czemu nikt nie napisze jakie warunki atmosferyczne były ? Byłem w nocy w Chełmie i rewelacyjnie one nie wyglądały wszędzie mgła... no ale co tam lepiej zgonić na wiek itp ? Osobiście znałem ich i dalej jestem w szoku bo byli naprawdę ok. O zmarłych się nie mówi negatywnie więc jak macie coś pisać lepiej zachowajcie to dla siebie bo ranicie w ten sposób uczucia osób im bliskich i wcale ich nie oczerniacie w ten sposób tylko pokazujecie swoją skrajną głupotę bo nie kopie się leżącego w ten sposób postępują tylko frajerzy. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.ADAM napisał:
Dalej dawajcie gówniarzom prawa jazdy !!!! Dobrze,że zginęli pajace a nie normalni ludzie.
Pajac to cię zrobił ku*** je***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam, ale czy moglibyście się wszyscy ogarnąć? zginęli ludzie, a wy robicie szum wokół siebie. wydaje mi się, że to nie jest normalne takie wyklinanie się na forum, szczególnie w takich okolicznościach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SW napisał:
mark weż juz zamilcz lepiej lige to ty masz moze na podworku, bawi cie ze ktos cierpi i jest mu przykro z powodu straty przyjaciol ?? Stul dziub i nie wpier.... sie tam gdzie nikt cie nie chce... to jest chore Masz rację: jest to chore. Nadzieja w tym, że ta tragiczna lekcja czegoś was nauczy. Chociaż cena za waszą "naukę" jest nieporównywalnie za wysoka. Współczujcie sobie obłudnie wy niby-przyjaciele tych młodych chłopaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku. Jeśli myślisz, że ta tragedia kogokolwiek bawi, to jesteś w błędzie. We wszystkich, nie tylko moich wypowiedziach, przewija się jedynie złość na to, co się wyprawia obecnie w naszym środowisku: żadnych wartości. Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje aaa ale niektórzy nie wiedza co pisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, o czym wy w ogóle piszecie?? Jak nie znaliście ich, to po co oceniacie??!! Ja znałem ich bardzo dobrze, i byli naprawdę wartościowymi ludźmi i super qmplami , dlatego żal mi ludzi którzy źle o nich piszą,życzę wam żebyście nigdy nie musieli przechodzić tego-co przechodzi ich rodzina i znajomi... wiem jedno-na zawsze pozostaną w naszych sercach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
Po prostu przez takich idiotów kiedyś straciłem koleżankę, innym razem kolegę. 4 razy przez takich obsrańców moje auto było naprawiane w warsztacie, na szczęście nie na mój koszt. Więc moja opinia na ten temat jest jednoznaczna. Jeśli ten ostatni przeżyje to myślę, że nawet na hulajnogę szybko nie wsiądzie. Nie współczuje nikomu, nikogo mi nie żal. Po prostu cieszę się, że prawdopodobieństwo trafienia na kretyna zmalało o setną część procenta, chociaż może powinienem powiedzieć promila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tego "mark" i "rm" ch*** wam w d*** nie mam do was szacunku, znałem tych ludzi to dobre chłopaki, a wy ku*** myślicie chyba że wszystko rozumy pozjadaliście, ale tak naprawdę to jesteście zaje***ymi kretynami i pier***e wszystko co tutaj napisaliście bo to są jakieś pier***one brednie, po ch*** sie odzywacie jak nie macie pojęcia o sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek.KL ty stara kur**wo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
szkoda ze to nie kierowca zginął, z drugiej strony o jednego deb***a miej, jak tamten szalał, to mógł mu powiedzieć zeby nie kozaczył. Wreszcie jakaś pozytywna niedzielna informacja.
napisz tylko gdzie i kiedy ..nie zyjesz pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz wydaje mi sie ze jestes totalnym deb***em piszac takie rzeczy. szkoda ci samochodu baranie jeden. co by bylo gdybys rozjebał auto za 100tys. pewnie bys sie osral bo w domu mialbys wpier*** i nie mysl sobie ze jestem tylko kozakiem na forum. Jesli masz jakies watpliwosci to sie odezwij kretynie. Znalem tych chlopakow i za takie pisanie na temat ludzi ktorzy gina w wypadkach samochodowych to bym ci ten pusty łeb rozpierniczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...