Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
mieszkam przy ulicy lubelskiej, o tym tragicznym wypadku dowiedziałam się od chłopaka, przeczytałam parę komentarzy i jestem w szoku, niektórzy ludzie nie mają serca.. próbuje się dowiedzieć i nie mogę, może mi ktoś udzieli informacji na jakim odcinku ulicy doszło do tego wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja podaje, że prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Ile w tym prawdy, nie wiem... Ale na rozum młodego, zdrowego człowieka i no powiedzmy świeżego kierowcy to chyba jest logiczne i oczywiste że na mokrej/wilgotnej nawierzchni nie trzyma się gazu w podłodze tylko dlatego żeby podnieść sobie adrenalinę we krwi. Tu ktoś się wypowiedział że to dobry chłopak był... no i co z tego że był? Najwyraźniej dobroć z mądrością nie szła u niego w parze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubolewam, ze kierowca jeszcze żyje-nadal jest ryzyko spotkania bezmózgowca na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
napisz tylko gdzie i kiedy ..nie zyjesz pajacu Żal mi ciebie. A co do tego twojego "nie żyjesz", to wiedz pajacu, że jest to groźba karalna. A tak naprawdę to jesteś chyba następnym kandydatem do umieszczenia na nekrologu, bo prawdopodobnie też wracając oczywiście z dyskoteki w remizie, wsiadziesz za kółko po pijaku. Mentalnie jesteś ubogi. Szkoda słów. Lepiej będzie dla wszystkich jak wyłączysz komputer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginęli szkoda ich. mnie tylko jedno zastanawia co robiły takie dzieciaki o 4 rano, same w aucie poza domem ?? nie chce mówić przykreych słów ale sporą winę ponoszą rodzice. o 4 rano to powinni smacznie spać w piżami w swoim łóżku. powiedzmy sobie szczerze 18 lat to dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małolaty przerzuciły się z BMW na VOLVO i to też nie pomogło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd oni byli? do której szkoły chodzili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesyłam rodzicom i znajomym wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci tych chłopców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
małolaty przerzuciły się z BMW na VOLVO i to też nie pomogło
widzę bardzo cię to bawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
mieszkam przy ulicy lubelskiej, o tym tragicznym wypadku dowiedziałam się od chłopaka, przeczytałam parę komentarzy i jestem w szoku, niektórzy ludzie nie mają serca.. próbuje się dowiedzieć i nie mogę, może mi ktoś udzieli informacji na jakim odcinku ulicy doszło do tego wypadku? Czy też byś współczuła i ubolewała, gdyby ci młodzi ludzie zabili kogoś z twoich bliskich? Nie oznacza to oczywiście, że z tej tragedii należy się cieszyć, należy jedynie rozejrzeć się po swoich znajomych i na pewno niektórych z nich "wyprostować" póki jest jeszcze czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
próbuje się dowiedzieć i nie mogę, może mi ktoś udzieli informacji na jakim odcinku ulicy doszło do tego wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rew napisał:
skąd oni byli? do której szkoły chodzili?
z tego co wiem to chłopcy którzy nie żyją byli z wojsławic, a żyjący (oby z tego wyszedł) kierowca z chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będę się wypowiadać co by było gdyby.. nie czytałam Twoich komentarzy, ale są tu osoby które naprawdę są beznadziejne.. ja ubolewam bo zginęli ludzi, tym bardziej to jest przykre jak giną młode osoby, teraz każdy może powiedzieć, że to ich wina, ale część z was na pewno imprezuje i kto wie czy sam nie popełni kiedyś takiego błędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
nie będę się wypowiadać co by było gdyby.. nie czytałam Twoich komentarzy, ale są tu osoby które naprawdę są beznadziejne.. ja ubolewam bo zginęli ludzi, tym bardziej to jest przykre jak giną młode osoby, teraz każdy może powiedzieć, że to ich wina, ale część z was na pewno imprezuje i kto wie czy sam nie popełni kiedyś takiego błędu I na tym właśnie polega różnica między tymi, którzy mają odrobinę wyobraźni, a tymi, którzy jej po prostu nie mają za grosz. A młodego (a w zasadzie każdego) życia szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, byli z wojslawic. Wiekszosc ich znajomych, kumpli - tych z tego forum - pewnie nawet o tym nie wiedzialo,,, Kierowcy nie znalem wcale, nie moge powiedziec jaki z niego byl czlowiek, moze i wartosciowy. Ale tego ranka byl po prostu zabojca. Ja po wypadku, ktory spowodowal inny kierowca (uciekl z miejsca), przez 2tyg nie ruszalem sie z lozka i jadlem przez slomke. Nikt nie zginal, ja przezylem, ale nie chcialo mi sie zyc, tak sie meczylem. Co on sobie ma pomyslec, po zabiciu 2 kolegow?? Bo taki powinien dostac wyrok jak przezyje. Pasazerow znalem z widzenia, tacy normalni na pierwszy rzut oka. Szkoda mi ich i wspolczuje rodzinie. Tyle Co do prawa, to powinno byc jak np. we wloszech, gdzie mlody kierowca moze sobie posmigac autkiem o poj. o ile dobrze pamietam do 1200cm3. I tak przez 2 lata. Chociaz nie!! z tego co widze, u nas powinno byc max 700 =/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark nie wiem kim jesteś, bo oczywiście ''cwaniak na forum'' ale uprzejmie Cie proszę WYpier***AJ STĄD, nie wiem dokładnie jak wyglądał wypadek, ale wiem na pewno że byli to wartościowi ludzie z poważnymi planami na przyszłość, i nawet jak wypadek był tylko i wyłącznie z winy kierowcy (w co oczywiście wątpię) to musiał być to tylko i wyłącznie przypadek, bo widocznie pasażerowie zaufali kierowcy(np nie zapinając pasów-oczywiście błąd) ale wiem jedno gdyby to była jakaś szarża w niebezpiecznych warunkach jakie były to wszyscy mięli by zapięte pasy. I na serio macie ''troszeczkę'' nie po kolei w głowach wypisując takie rzeczy , bo prędzej czy później na pewno będzie to czytał ktoś z ich rodziny, ale to wasza sprawa, zapewne i was spotka kiedyś jakaś tragedia, ciekawe jak będziecie się czuli kiedy zamiast powspominać najlepszego ziomka, będziecie musieli bronić S.P kolegów przed oczernieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra.. nie napisałam tu, żeby się z kimś sprzeczać, bo mam swoje zdanie. chciałam się tylko dowiedzieć na jakim odcinku ulicy lubelskiej doszło do tego wypadku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się składa, że oni byli trzeźwi i wcale nie są dresami, jak nie znacie szczegółów to nie komentujcie. naprawde nie macie uczuć nic dziwnego że nasza lubelszczyzna jest zacofana z takimi zapatrzonymi w siebie ludzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno wracałem wieczorem z roboty ul. Lubelską i jakis deb*** jechał ze 150 km/h, a do tego jeszcze wyprzedzał na pasach Zresztą już nie pierwszy raz widziałem jak niektórzy jeżdżą Lubelską I nie dziwię się, że w koncu któryś skończył na drzewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanow sie co ty mowisz to byl wypadek a ty juz wyzwasz ciekawe jakby ktos z twoich bliskich tak zginal czy tez bys tak mowila to nie jest normalne zachowanie z twojej strone szkoda mi takich ludzi jak ty.ja znałam tych chlopakow i byli to normaln dobrzy ludzie :(wspolczuje ich rodzinom co oni musza teraz przezywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...