Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
ziomek napisał:
Mark nie wiem kim jesteś, bo oczywiście ''cwaniak na forum'' ale uprzejmie Cie proszę WYpier***AJ STĄD, nie wiem dokładnie jak wyglądał wypadek, ale wiem na pewno że byli to wartościowi ludzie z poważnymi planami na przyszłość, i nawet jak wypadek był tylko i wyłącznie z winy kierowcy (w co oczywiście wątpię) to musiał być to tylko i wyłącznie przypadek, bo widocznie pasażerowie zaufali kierowcy(np nie zapinając pasów-oczywiście błąd) ale wiem jedno gdyby to była jakaś szarża w niebezpiecznych warunkach jakie były to wszyscy mięli by zapięte pasy. I na serio macie ''troszeczkę'' nie po kolei w głowach wypisując takie rzeczy , bo prędzej czy później na pewno będzie to czytał ktoś z ich rodziny, ale to wasza sprawa, zapewne i was spotka kiedyś jakaś tragedia, ciekawe jak będziecie się czuli kiedy zamiast powspominać najlepszego ziomka, będziecie musieli bronić S.P kolegów przed oczernieniem.
Widze ze jest na forumn ktos kto jast normalny i nie wypisuje takich bzdur jak inni ja tez znalam tych chlopakow i byli wporzadku,tak samo kierowca wiec nie gadajcie jak nie wiecie:(!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
Mark nie wiem kim jesteś, bo oczywiście ''cwaniak na forum'' ale uprzejmie Cie proszę WYpier***AJ STĄD, nie wiem dokładnie jak wyglądał wypadek, ale wiem na pewno że byli to wartościowi ludzie z poważnymi planami na przyszłość, i nawet jak wypadek był tylko i wyłącznie z winy kierowcy (w co oczywiście wątpię) to musiał być to tylko i wyłącznie przypadek, bo widocznie pasażerowie zaufali kierowcy(np nie zapinając pasów-oczywiście błąd) ale wiem jedno gdyby to była jakaś szarża w niebezpiecznych warunkach jakie były to wszyscy mięli by zapięte pasy. I na serio macie ''troszeczkę'' nie po kolei w głowach wypisując takie rzeczy , bo prędzej czy później na pewno będzie to czytał ktoś z ich rodziny, ale to wasza sprawa, zapewne i was spotka kiedyś jakaś tragedia, ciekawe jak będziecie się czuli kiedy zamiast powspominać najlepszego ziomka, będziecie musieli bronić S.P kolegów przed oczernieniem.
Nie miałem zamiaru nikogo oczerniać. Zastanów się: czy odrobina więcej wyobraźni kierowcy dała by szansę na przeżycie tym dwóm młodym ludziom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch było z Wojsławic jeden z Chełma dwóch studiowało 3 ma mieć maturę w tym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red angel napisał:
Ubolewam, ze kierowca jeszcze żyje-nadal jest ryzyko spotkania bezmózgowca na drodze
Zastanow sie czlowieku co ty mowisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red angel napisał:
Ubolewam, ze kierowca jeszcze żyje-nadal jest ryzyko spotkania bezmózgowca na drodze
a ja ubolewam że na świecie żyją tacy ludzie jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yaro napisał:
Niedawno wracałem wieczorem z roboty ul. Lubelską i jakis deb*** jechał ze 150 km/h, a do tego jeszcze wyprzedzał na pasach Zresztą już nie pierwszy raz widziałem jak niektórzy jeżdżą Lubelską I nie dziwię się, że w koncu któryś skończył na drzewie.
Niestety trzeba byc deb***em zeby jechac po takich dolach 150, nawet 100 =/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S napisał:
Dwóch było z Wojsławic jeden z Chełma dwóch studiowało 3 ma mieć maturę w tym roku
Chyba mial miec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie miał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.ADAM napisał:
Dalej dawajcie gówniarzom prawa jazdy !!!! Dobrze,że zginęli pajace a nie normalni ludzie.
sam jestes pajacem wez ty sie zastanow co ty mowisz zal mi takich ludzi jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S napisał:
będzie miał !!! Oby się twoje słowa sprawdziły. Życzmy mu tego wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
".... nie wiem dokładnie jak wyglądał wypadek, ale wiem na pewno że byli to wartościowi ludzie z poważnymi planami na przyszłość, i nawet jak wypadek był tylko i wyłącznie z winy kierowcy (w co oczywiście wątpię) to musiał być to tylko i wyłącznie przypadek, bo widocznie pasażerowie zaufali kierowcy(np nie zapinając pasów-oczywiście błąd) ale wiem jedno gdyby to była jakaś szarża w niebezpiecznych warunkach jakie były to wszyscy mięli by zapięte pasy....."
Każdy wsiadając do samochodu powinien znać Art. 39.: 1. Kierujący pojazdem samochodowym oraz osoba przewożona takim pojazdem wyposażonym w pasy bezpieczeństwa są obowiązani korzystać z tych pasów podczas jazdy. 2. Obowiązek korzystania z pasów bezpieczeństwa nie dotyczy: 1. osoby mającej orzeczenie lekarskie o przeciwwskazaniu do używania pasów; 2. kobiety o widocznej ciąży; 3. kierującego taksówką osobową podczas przewożenia pasażera; 4. instruktora lub egzaminatora podczas szkolenia lub egzaminowania; 5. policjanta, funkcjonariusza Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Inspektora Kontroli Skarbowej, funkcjonariusza celnego i Służby Więziennej, żołnierza Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej - podczas przewożenia osoby (osó zatrzymanej; 6. funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu podczas wykonywania czynności służbowych; 7. zespołu medycznego w czasie udzielania pomocy medycznej; 8. konwojenta podczas przewożenia wartości pieniężnych; 9. osoby chorej lub niepełnosprawnej przewożonej na noszach lub w wózku inwalidzkim. I to tyle w powyższym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S napisał:
będzie miał !!!
moze kiedys. jak przezyje bedzie siedzial!! matura jak wyjdzie. proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bozeee ludzie czemu tu sie klocicie i wyrazacie takie negatywne opinie na temat tych chlopakow ktorzy tak tragicznie zgineli. To przeciez tez ludzie! a moge sie zalozyc ze ci co pisza to ich nawet dobrze nie znali lub wcale. Czlowiek jest czlowiekiem wiecie co musza przezywac teraz rodziny zmarlych? zastanowcie sie troche nad swoim zachowaniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
Mark nie wiem kim jesteś, bo oczywiście ''cwaniak na forum'' ale uprzejmie Cie proszę WYpier***AJ STĄD, nie wiem dokładnie jak wyglądał wypadek, ale wiem na pewno że byli to wartościowi ludzie z poważnymi planami na przyszłość, i nawet jak wypadek był tylko i wyłącznie z winy kierowcy (w co oczywiście wątpię) to musiał być to tylko i wyłącznie przypadek, bo widocznie pasażerowie zaufali kierowcy(np nie zapinając pasów-oczywiście błąd) ale wiem jedno gdyby to była jakaś szarża w niebezpiecznych warunkach jakie były to wszyscy mięli by zapięte pasy. I na serio macie ''troszeczkę'' nie po kolei w głowach wypisując takie rzeczy , bo prędzej czy później na pewno będzie to czytał ktoś z ich rodziny, ale to wasza sprawa, zapewne i was spotka kiedyś jakaś tragedia, ciekawe jak będziecie się czuli kiedy zamiast powspominać najlepszego ziomka, będziecie musieli bronić S.P kolegów przed oczernieniem.
przypadek? oszalałeś człowieku? przez przypadek się napił i przez przypadek wsiadł za kierownicę? no to ja ci powiem, że to nie przypadek, zrobił to z pełną świadomością - napił się i wsiadł za kółko - a tak robią tylko bandyci, przestępcy, potencjalni mordercy, więc zważ kogo bronisz, a że był fajny, no to co? bandyci, przestępcy i potencjalni mordercy też dla swoich kumpli są fajni, ciekawe tylko co to za kumple, może tacy sami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zejdzcie ztego forum dajcie im już spokoj, byli w porządku znalem ich od piaskownicy, z podwórka, co moecie wiedzie, jak bylo , madrzy k... jesteście za monitorami, tak oczerniac, nie wiecie co sie dzieje teraz w ich domach, co czujabliscy, koledzy znajomi, ciekawe czy ich bliskim byście powiedzieli to samo, więz wyp... z tego forum niech pozostan ludzie ktorzy cos wiedza i mog pomoc, w tej niepewności a nie pisać brednie i glupoty, a poza tym to szkoda wogle was czytac. wspolvzycia dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
napisz tylko gdzie i kiedy ..nie zyjesz pajacu
Szkoda ze ty zyjesz idioto wez sie zastanow i jak sam jestes deb***em to nie oceniaj innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
sam jestes pajacem wez ty sie zastanow co ty mowisz zal mi takich ludzi jak ty
zgadzam sie z Tobą. co za ludzie. ja ich znalam i wspolczuje rodzinie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przypadek? oszalałeś człowieku? przez przypadek się napił i przez przypadek wsiadł za kierownicę? no to ja ci powiem, że to nie przypadek, zrobił to z pełną świadomością - napił się i wsiadł za kółko - a tak robią tylko bandyci, przestępcy, potencjalni mordercy, więc zważ kogo bronisz, a że był fajny, no to co? bandyci, przestępcy i potencjalni mordercy też dla swoich kumpli są fajni, ciekawe tylko co to za kumple, może tacy sami...
a skąd wiesz że kierowca był pijany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nina napisał:
bozeee ludzie czemu tu sie klocicie i wyrazacie takie negatywne opinie na temat tych chlopakow ktorzy tak tragicznie zgineli. To przeciez tez ludzie! a moge sie zalozyc ze ci co pisza to ich nawet dobrze nie znali lub wcale. Czlowiek jest czlowiekiem wiecie co musza przezywac teraz rodziny zmarlych? zastanowcie sie troche nad swoim zachowaniem!
Czy rodziny zmarlych beda mialy pretensje do forumowiczow, ktorzy neguja takich kierowcow, czy do kierowcy, ktory pozbawil ich zycia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam tak kierowcy nie znam, ale nawet jak jest świeżym kierowcą bez wyobraźni i doświadczenia, to na pewno nie przewidział tego że tak się to skończy, brakowało mu wyobraźni albo doświadczenia i w tym sęk i tu się z tobą mark, ale następnym razem przemyśl sobie czy o jedno słowo za dużo w tak trudnej sytuacji, nie wyprowadzi kogoś z równowagi. Pewne jest jedno jak kiedyś jeszcze wsiądzie za kierownice(bo nie wiadomo w jakim jest stanie) to na pewno już nie popełni takiego błędu, ale czy musiało go to aż tak drogo kosztować? Bo na pewno do końca życia(jak przeżyje) będzie się bił z myślami''dlaczego stało sie tak a nie inaczej, dlaczego to nie on zgina''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...