Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa modernizacja chełmskiej sieci ciepłowniczej

Utworzony przez ona`, 6 listopada 2011 r. o 10:17 Powrót do artykułu
A czy latem nie można robić tych remontów, tylko teraz jak jest zimno? 2 dni bez ciepła i ciepłej wody, suuuper
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas to standard w samo południe malowanie pasów w centrum miasta dłubanie w ziemi jak mrozy idą, ale tam przecież inżynierowie nad tym pracują po studiach. W Kenii mają większy porządek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEŁADNIE kłamać 3 wyłączenie ciepła i wody na 2-3 dni w ciągu ostatnich 30 dni i Jeszce musieliśmy zainstalować za własne pieniądze jako wspólnota za 25 tys wymiennikownie , to interes pod tytułem "wyszedł jak Zabłocki na mydle" ale stare babki we wspólnocie uwierzyły łatwowiernym prezesowi wspólnoty że będą taniej płacić za ciepło tylko najpierw muszę spłacić 25 000 zł, długu, czysty zysk ale MPCU.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać te "stare baki" bardziej kumate:-)), bo masz ciepło tansze posiadając własny węzeł) ale jak to mowią lepiej nic nie robic niech sie to rozp... a jakos potem bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezes stwierdził że"Zakładam, że przerwy w dostawach ciepłej wody nie będą trwały dłużej niż dobę" , tymczasem w bloku na ulicy Zachodniej 27 przerwa w dostawie ciepła będzie w dniach 7 i 8 listopada. Będzie to tzw"wyłaczenie awaryjne" o którym mieszkańców poinformowano pismem z dnia 30 października. Chełmski MPEC z góry planuje awarie, a deklaracje Pana prezesa delikatnie rozmijają sie z rzeczywistością. Swoją drogą , to ciekawe zjawisko, że tego typu inwestycje realizowane są w porze jesiennej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolo napisał:
Widać te "stare baki" bardziej kumate:-)), bo masz ciepło tansze posiadając własny węzeł) ale jak to mowią lepiej nic nie robic niech sie to rozprza jakos potem bedzie
widzę żę tak samo rozumujesz jak stare babki, za 25 000 zł to możesz sobie kupić giga juli skolko ugodno na jakieś 20 lat by ci starczyło, pozdrawiam. NO oczywiście zajebiste oszczednosci w przeliczeniu na mieszkanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile mi wiadomo, to w umowach z odbiorcami MPEC ma zawarta klauzule zabraniającą dokonywania przerw w dostawie energii cieplnej w sezonie grzewczym, za wyjątkiem sytuacji awaryjnych. Chcąc nie płacic kar umowych za przerwy w sezonie w związku z realizowaną inwestycją modernizacyjną, MPEC wymyślił sobie sprytny chwyt pod nazwą "WYŁACZENIE AWARYJNE". Gratuluje pomysłu i jestem ciekaw czy ktos wreszcie zgłosi te działania do Urzędu Regulacji Energetyki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj miało nie być ciepłej wody od 9-ej. O 7-ej już nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spuszczałem wodę z 10 minut. Po co tak pisać? No chyba po to żeby spuszczać dużo wody - zimnej a płacić jak za ciepłą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Wam mówię,że śnieg będzie topniał tak jak na os.Kościuszki topnieje po remoncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POl napisał:
Dzisiaj miało nie być ciepłej wody od 9-ej. O 7-ej już nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spuszczałem wodę z 10 minut. Po co tak pisać? No chyba po to żeby spuszczać dużo wody - zimnej a płacić jak za ciepłą!!!!
Dymitry chytry ale Wania nie durak, czemu nie było wody o 7.00 proste u nas pisało że o 6.00 nie bedzie i inie było bo na sąsiednim bloku pisało że OD 5.00. i jak ci, co blok to inna godzina i wszytko ok.Tylko czemu kosztem lokatorów MPC robi sobie modernizację sieci i to ZIMĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona` napisał:
A czy latem nie można robić tych remontów, tylko teraz jak jest zimno? 2 dni bez ciepła i ciepłej wody, super :gry:
Chyba czytają bo u nas nie było ciepła i wody tylko 1 dzień, chyba że coś sie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...