Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tysiące turystów zwiedziło podziemia

Utworzony przez zarys, 9 marca 2009 r. o 10:17 Powrót do artykułu
No i dobrze bo podziemia kredowe są unikatowe i zasługują na rozgłos. PS. To ile w końcu było tych turystów 5 tysięcy czy 19 tysięcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiace turystów miało okazje zobaczyc w podziemach maszynistke wydziału IV SB, współczuje turystom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w USA. Ze znajomym z Chelma chcielismy odwiedzic podziemia. Czlowiek wchodzi do srodka a tam pusto, az nagle pojawia sie cholernie nieuprzejma pani i zbywa nas kilkoma plytkimi slowami. Kolega, czlowiek bardzo znany w Chelmie zaniemowil........i wyszlismy. Nic dziwnego ze miasto lezace w Polsce "B"jest na turystycznej mapie Polski zaliczane do grupy "D". Wiekszosc Polakow ma chamstwo we krwi - lata komunizmu wypaczyly polskie umysly a najdziwniejsze w tym wszystkim to jest to ze Polacy mysla ze sa nie tylko normalni ale przewyzszaja wszystkie inne nacje. Dopoki nie zmieni sie tok myslenia dopoty Polska bedzie na szarym koncu a Polacy zamiast do UK beda jezdzili do pracy do Bangladeszu, Indii a moze nawet do komunistycznego Kongo. Jedyna warta uwagi atrakcja Chelma ginie w rekach ludzi nie majacych pojecia o biznesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy, tam w USA to ludziska na poziomie, okazy współczesnej inteligencji, nie to co w Polszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oprowadzając grupy po kredowych korytarzach, Biernacka rozpoznawała znajome twarze z popularnych seriali czy znanych polityków." - Niezły chwyt reklamowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenzura nadal obecna na łamach prasy, jak za bolszewickich czasów, na pohybel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, osoba zajmująca się obsługą zwiedzających nie grzeszy uprzejmością ani kulturą. O tym komu sprzedać bilet ulgowy decyduje sama, chyba tylko na podstawie wyglądu zewnętrznego gościa. Poza tym jej pokrzykiwanie podniesionym głosem na dorosłych ludzi przypomina sceny ze sklepu mięsnego w czasach PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Biernacka rzeczywiście głośno mówi za głośno i tak bardzo sztucznie ale co mi tam , za to w Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej to chyba tylko kserują albo się nudzą bo nie widzę tam turystów, chyba,że to turyści kserują, jak tak to przepraszam. A jest ich tam ohoho, ostatnio naliczyłem 6 ładnych młodych dorodnych dziewczyn. Mam nadzieję, że tak mądre jak ładne ( To tylko moja nadzieja bo niestety jest odwrotnie sam się o tym przekonałem, dziewczyny do nauki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość się uczy więc nie przesadzaj!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...