Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczennica rozebrała się w Internecie

Utworzony przez umi, 28 marca 2011 r. o 16:49 Powrót do artykułu
dziewczynka ..hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to? jednak nie chce być sławna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
###### >>>>>>>>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni dziennikarze DW, trzeba było wrzucić ten filmik na stronę z tym artykułem, a wy idziecie po najmniejszej linii oporu. Wszyscy chętnie bysmy ocenili czy w ogóle jest o czym mówić, Jeżeli dziewucha jest płaska jak deska, a wagina zarośnięta ze nic nie widać, to moze nie ma o co się bulwersować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw sie rozbiera przed kamera a potem sie zali mamie a ta leci na policje SMIESZNE jak sie ma dziwke w domu to nie trzeba pozniej szukac winnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna szesnastoletnia wywloka dymajaca sie od kilku lat>>>>>>>>>>>>>>>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=RdHq3PlCh7w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim ja ukamienujecie,pamiętajcie że ona ma 17 lat rzadko w tym wieku bywa roztropny, tym bardziej zważając jakie mam czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cindirellla napisał:
Zanim ja ukamienujecie,pamiętajcie że ona ma 17 lat rzadko w tym wieku bywa roztropny, tym bardziej zważając jakie mam czasy
Do picia alkocholu i imprez to jest dorosla ale odpowiedzialnosci za swoja glupote dziewczyna ma unikac?mysle ze dzieki tej sytuacji ma szanse stac sie rozwazniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciała byc fajna chciala byc mila, a po drugiej str. Świnia nie doceniła zamiast sie cieszyc z widoku, chcial zarobić zboku. teraz miśki go dopadna. a w pierdlu doceni ktos jego du... ładna może komus sie spodoba i mu powachają rowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro robiła to przed kamerka internetową to mogła się spodziewać,że taka sytuacja może zaistnieć. Jak dla mnie w ogóle nie powinno być sprawy.Dziewczyny nikt nie zmuszał do striptizu i nie od dziś wiadomo,że takie rzeczy jak wstawianie filmików do neta ma miejsce. Głową to ona nie myślała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tak czy inaczej nie powinien tego robić, i teraz poniesie tego surowe konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nie zajęła się tą sprawą dlatego, że dziewczyna się rozbierała przed kamerką internetową, czy nawet nie dlatego, że chłopak to nagrał. Chodzi tu o kwestie szantażu i chęci zysku na tym, które są karane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...