Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W centrum miasta ma stanąć fontanna

Utworzony przez peorn, 12 marca 2008 r. o 08:13 Powrót do artykułu
Wiadukt zbudujcie nowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już taaaaaaaaki dobrobyt w naszym z miasteczku? Drogi takie, że koła odpadają ( tory przed wiaduktem, wiadukt). A tę fontanne to niech sobie jeden z drugim w ogródku wybuduje i za swoją kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Gołębiowski a widział pan chodniki przy ulicy Pocztowej ? To też centrum miasta i to bardzo ruchliwe ! Ludzie którzy muszą tamtędy chodzić przeklinają wasze fontanny, bo im potrzebny jest RÓWNY chodnik aby nie połamać nóg !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na boiska dla dzieci nie ma kasy, szkolne obiekty sportowe sie sypią a ten tutaj wywala fontanne za 400 tys zł !!!! SKANDAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Zapraszam wszystkich na stronę http://www.czechmiroslaw.pl/ , do mojej opinii i wystapienia na posiedzeniu Sesji Rady Miasta Chełm na temat budowy fontanny ( wpis z dnia 3 marca 2008 nr2) oraz załącznik w Dokumentach Wnioski str.2. Zgadzam, się z powyzszymi opiniami ( i do mnie trafiło ich kilkanaście), że nic tak nie brakuje mieszkańcom ul. Pszennej, Budowalnej, Metalowej i wielu wielu innym w naszym mieście jak fontanny. Tylko, że tych działań na obrzeżach miasta nie widać, a władza chce spektakularnych osiągnięć i to planując zamierzenia których zakończenie dziwnie się zbiega z upływem obecnej kadencji. Niech postawią fontannę na Gliniankach będzie taniej tylko znowu pytanie po co? Wytrzymaliśmy kilkadziesiąt lat bez fontanny może uda się jeszcze trochę wytrzymać, a może na Pl. E.Łuczkowskiego. Pozdrawiam M.Czech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fontanna? Hm, a może z racji nazwy placu (Plac Gdański) postawić tam Neptuna? Tak Neptuna!!!!!! Prosimy!!!!! http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/72_2003-0065.jpg Czyż nie pięknie by wyglądał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przenikliwi radni tej przegranej partii skończą ze swoim zaściankowym myśleniem - obym ja miał przed domem równy chodnik, a w centrum miasta to mogą szopy stać. Panie Czech rusz pan d..ę i przejedź się do kilku miast, żeby się przekonać że centrum miasta to zawsze jest "oczko w głowie" normalnych władż miasta - od tego zależy prestiż i promocja miasta. Nie róbmy z Chełma totalnego zadupia! Żeby było jasne, nie jestem zwolennikiem pani prezydent, ale ten pomysł mi się podoba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos Pan gadasz?! na placu Łuczkowskiego- można postawić fontannę przed sklepem jednego radnego. ~ zapraszma na ul. Ceramiczną- tam nawet nawet oswietlenienia nie ma- a to ponoć jeszcze miasto?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EVO wydaje mi sie ze nikt nie jest przeciwny upiekszaniu naszego miasta. Chodzi o to ze postawienie fontanny nie moze przyslaniac innych rzeczwistych problemow z ktorymi borykaja sie mieszkancy Chełma. Nie moze byc tak ze pozniej nie bedzie na nic pieniazkow "bo zrobilismy fontanne" i ze na argument ze nic w miescie sie nie dzieje bedzie odpowiedz "jak to przeciez zrobilismy fontanne".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...albo ludzie piszacy artykuly do chelmskiej czesci tej gazety (nazywani tak dumnie DZIENNIKARZAMI) albo wladze miasta nad Uherka nie bardzo maja pojecie o nie tak wcale odleglej historii miasta. Juz ze 30 lat temu fontanne postawili chelmscy towarzysze w parku na "gorce". Fontanna wygladala bardziej na basen totez latem sluzyla okolicznym dzieciakom do pluskania a na wiosne i w jesieni chronila miejscowych pijaczkow od wiatru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Kiedy przenikliwi radni tej przegranej partii skończą ze swoim zaściankowym myśleniem - obym ja miał przed domem równy chodnik, a w centrum miasta to mogą szopy stać. Panie Czech rusz pan d..ę i przejedź się do kilku miast, żeby się przekonać że centrum miasta to zawsze jest "oczko w głowie" normalnych władż miasta - od tego zależy prestiż i promocja miasta. Nie róbmy z Chełma totalnego zadupia! Żeby było jasne, nie jestem zwolennikiem pani prezydent, ale ten pomysł mi się podoba!
Byłem, byłem i to w wielu m miastach, tam gdzie mieszkam nie ma równego chodnika, z fontanny jak znam życie to wyjdzie tylko te "oczko" i nigdy i nigdzie nie mówiłem, że budowa fontanny to zły pomysł. Prosze sie wysilić i rozważyć słowa urzędników przekazane o finansowaniu tej "inwestycji". O partii nic nie pisałem więc wyskakiwanie z tą przenikliwą uwagą mnie nie dotyczy i proszę zauważyć, iż sie podpisałem - niewielu na to stać. Sprawę fontanny zamykam bedę sie przyglądał innym wizjom ( bo przeciez trzeba je mieć) naszych wizjonerów co za ludzkie pieniądze chcą na siłę Chełmian uszczęśliwić. Że jakoś nikt nie tęskni za pomnikiem co tam stał też był ładny i promował Chełm. Końcowo informuję, iż wszystkie porządne i godne inicjatywy dla miasta podejmowane przez Panią Prezydent będe aprobował. M.Czech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ja pozdrawiam tom funtanne i tez siem podpisuuje bo siem nie wstydzem swego imiona, a co. Antek Glina Pozdrawiam tez Henia menela z bramy na Zamojskiej oraz brata Henia Gienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić fontannę z ławeczkami w centrum węzła komunikacyjnego to pomysł chyba tych co postawili pomnik papieża w "miejscu spokoju i zadumy" (cytat z urzednika UM) - koło Gmachu - najbardziej obleganego przez wkurzonych petentów i zatłoczone samochodami miejsce. Recepta na spaliny przy ławeczkach też godna pochwały- zakaz ruchu pojazdów ! To nic, że zakorkuje to już i tak mało przejezdne miasto Chełm... No ale każdy robi co potrafi ... Woda i prąd tanieją, firmy mają nadwyżki finansowe na wodotryski a obwodnicy jak nie ma tak nie ma. Ne wystarczy już Plac łuczkowskiego gdzie w lecie nie da się wytrzymać (wycięto cały skwer drzew, gdzie wcześniej można było w spokoju odpocząć). Zróbcie tam fontannę, będzie z placu jako taki pożytek. A, i przy okazji... doczekamy się parkingu chociaż dla niepełnosprawnych i chociaż tylko wysiadających przed Domem Kultury? Na razie był tam tylko parking dla gości poni dyrektor. Pytanie oczywiście do UM. Zróbcie coś istotnego! Bo już się mówi, że Chełm to miasto emerytów i stagnacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...