Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Dorohusku ktoś podpalił busy

Utworzony przez Gość, 16 grudnia 2007 r. o 17:17 Powrót do artykułu
to jest Polska ehh współczucia dla tego pańśtwa. Oby policja znalazla tych sprawców i sie w taki sam sposób rozprawiła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek zaczyna niemal od zera... Odkłada każdy grosz... Rozbudowuje firmę od jednego starego samochodu... Rozwozi dzieciaki ze szkoły... Pracowników Cementowni Chełm... Uruchamia połączenia z miastem powiatowym jeszcze gdy PKP króluje, a PKS żebrze o klientów... Zyskuje zaufanie i pasażerów... Mijają lata, pojawia się konkurencja...zaczyna się rywalizacja... Ale nie ma takiego argumentu dla którego człowiekowi zabiera się cały dobytek wraz ze źródłem utrzymania rodziny... do cholery!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy za otuchę i zrozumienie jak również za dobre słowo są nam teraz bardzo potrzebne. Te słowa przypomniały nam całą historie kiedy chodziłem w zimie w pantoflach i wkładając woreczki foliowe na skarpety aby nogi nie przemakały oraz kupując węgiel na worki. Rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się tego spokojnie czytać. Wiem, że są firmy które potrafią funkcjonować mimo konkurencji na innych trasach. Każdy coś dla siebie zarobi. Dumny powinien być ten, który wymyśli lepszą usługę, udoskonali coś, spełni lepiej potrzeby klienta... to jest konkurencja. A nie jakieś gnoje człowieka nieszczą w ten sposób. Teraz tylko trzeba bacznie obserwować co z tym zrobi policja. Czy ci rzecznicy powiedzą coś więcej niż tylko "będziemy prowadzić działania...". Właścicielowi życzę powrotu na rynek. Swoją drogą mieszkańcy tez powinni wesprzeć człowieka, bo jak wejdzie im na rynek "taki konkurent" to i ich uczciwie nie będzie traktował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...