Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O psach nie zapomnieli, ale ubezpieczają się tylko głupcy, co? Parę zł było szkoda to niech żebrzą teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać ich było na hodowlę psów a nie stać ich było na ubezpieczenie...? Mogę to zrozumieć bo każdy ustala sobie listę priorytetów oni też wybrali co dla nich jest ważniejsze...! Szkoda ludzi jak dotknie ich nieszczęście i właściwie miałem wpłacić pieniądze ale zacząłem się wahać jak przeczytałem że wolał ratować psy niż auto... wniosek: zależało mu bardziej na psach niż na ubezpieczeniu czy aucie... więc może teraz sprzedadzą hodowlę psów i kupią samochód... bo raczej na utrzymanie ich teraz nie stać... czy stać...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są bez pracy a pieniądze zbierali koledzy z pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać ich było na hodowlę psów a nie stać ich było na ubezpieczenie...? Mogę to zrozumieć bo każdy ustala sobie listę priorytetów oni też wybrali co dla nich jest ważniejsze...! Szkoda ludzi jak dotknie ich nieszczęście i właściwie miałem wpłacić pieniądze ale zacząłem się wahać jak przeczytałem że wolał ratować psy niż auto... wniosek: zależało mu bardziej na psach niż na ubezpieczeniu czy aucie... więc może teraz sprzedadzą hodowlę psów i kupią samochód... bo raczej na utrzymanie ich teraz nie stać... czy stać...? 
 
Stać ich było na hodowlę psów a nie stać ich było na ubezpieczenie...? Mogę to zrozumieć bo każdy ustala sobie listę priorytetów oni też wybrali co dla nich jest ważniejsze...! Szkoda ludzi jak dotknie ich nieszczęście i właściwie miałem wpłacić pieniądze ale zacząłem się wahać jak przeczytałem że wolał ratować psy niż auto... wniosek: zależało mu bardziej na psach niż na ubezpieczeniu czy aucie... więc może teraz sprzedadzą hodowlę psów i kupią samochód... bo raczej na utrzymanie ich teraz nie stać... czy stać...? 
zrobiłabym to samo człowieku bez serca - najpierw ratowałabym psiaki, toż to są żywe stworzenia, z pewnością przyjaciele rodziny a auto jeszcze niejedno będzie miał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rzeczywiście wielkie Panicze z Zawadówki... Najpierw się szastało kasą na prawo i lewo, a teraz o pomoc proszą ? Przecież ma swoją firmę budowlaną , to go nie stać, aby sobie dom wyremontować ?? Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ludzie bez serca ze nie spotka was to co tych ludzi ale taka trauma by wam się przydała nie pisalibyscie byle czego i może byście zrozumieli co to znaczy pożar strata dobytku stres i łzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 zł ubezpieczenie na rok, szkoda kasy, a teraz płacz. Chytry dwa razy traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez nie mam mieszkania . Mieszkam z corka i swoja partnerka w wynajmowanym mieszkaniu, moze zrzucicie sie i dla mnie na wlasne m. Oni mogli sie ubezpieczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi z tego powodu, ale znam bardziej potrzebujących...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kazdy jest blacharą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co głupie ludziska jak mozecie pisać takie rzeczy.... każdemu z Was to sie moze przydazyc i kazdy z Was moze byc w takiej sytuacji. Nieznacie tych ludzi a pieprzycie takie oszczerstwa ...żal mi was bo takimi wypowiedziami tylko pokazujecie jak wielu jest jeszcze ludzi bez serca w naszym Państwie. Olu i Grzegorzy trzymam kciuki abyście dali rade odbudować Wasz piękny dom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dom wykonczony na zicher i brak pracy? ani ubezpieczenia? pieprzenie. ludzie maja gorzej,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubezpieczenie to naturalna rzecz w dzisiejszych czasach - naprawdę  niewiele kosztuje ale Polak zawsze jest mądry  po szkodzie -czasem bardziej zapobiegliwy przed szkodą !!! ponoć poszkodowany  ma firmę budowlaną ,,,,,,,,,,,,,wstyd  i żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co głupie ludziska jak mozecie pisać takie rzeczy.... każdemu z Was to sie moze przydazyc i kazdy z Was moze byc w takiej sytuacji. Nieznacie tych ludzi a pieprzycie takie oszczerstwa ...żal mi was bo takimi wypowiedziami tylko pokazujecie jak wielu jest jeszcze ludzi bez serca w naszym Państwie. Olu i Grzegorzy trzymam kciuki abyście dali rade odbudować Wasz piękny dom .
Nie no k.. jasne, szok, Amerykę odkryłaś. Pewnie, że każdmu z nas to się może przydażyć, ale nie każdy z nas będzie w takiej sytuacji. Bo niektórzy się ubezpieczają właśnie dlatego, że nie są "głupimi ludziskami" i nawet gdy coś się takiego stanie nie żebrzą jak ostatni nieudacznicy. "Głupie ludziska" to przykład tych z artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  zrobiłabym to samo człowieku bez serca - najpierw ratowałabym psiaki, toż to są żywe stworzenia, z pewnością przyjaciele rodziny a auto jeszcze niejedno będzie miał  
Do ludzi "z sercem dla piesków" ja też ratowałbym najpierw ludzi i zwierzęta a potem przedmioty ale wcześniej te przedmioty bym dobrze ubezpieczył bo dla mnie najważniejsze jest żeby rodzina miała co jeść, gdzie spać, co na siebie włożyć i czym jeździć... Dopiero wtedy kiedy to wszystko jest zapewnione przed pożarem i po pożarze (ubezpieczone) wtedy mogę mieć też pieski, kotki i inne zwierzątka i nimi się zajmować i je ratować bo przedmioty można kupić!!! Jak się ma odwrotnie postawione priorytety co też należy rozumieć wtedy nie bądźcie zaskoczeni komentarzami z brutalną prawdą...! Więc powtórzę "Stać ich było na psy a nie mieli dobrego ubezpieczenia...? To niech nie oczekują że wszyscy teraz im pomogą..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada Nazwa firmy:PIETRYKOWSKI GRZEGORZ "GRZEŚ-BUD"NIP:5631123074REGON:060500724Właściciel:Grzegorz PietrykowskiWojewództwo:LubelskieKod i miasto:22-100 ChełmUlica:zawadówka 60bCzas założenia:2009-07-15 od 2270 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie pomoc dla byłych pracowników firmy budowlanej Pana Grzegorza, którzy nie otrzymywali pieniędzy za wykonywaną prace w jego firmie. Ich dzieci tez cierpiały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieglupi domek ma,stracili samochod i kosztownosci? niektorzy nawet tego nie maja. Trzeba bylo to ubezpieczyc skoro bylo na to stac, a nie podcierac dupe szklem, a teraz jeszcze na zywca na bezczelnego do ludzi lape wyciagac, do roboty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez nie mam mieszkania . Mieszkam z corka i swoja partnerka w wynajmowanym mieszkaniu, moze zrzucicie sie i dla mnie na wlasne m. Oni mogli sie ubezpieczyc.
powiedz niech sie z toba zamienia, skoro sa tacy biedni i nie stac ich na remont, to niech sie z toba zamienia, wyremontujesz sobie po kosztach, kilku znajomych co nie maja 2 lewych rak da rade to ogarnac, bo dla pana ktory ma firme budowlana to chyba przerasta jego mozliwosci, a domek fajny, szkoda by bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez nie mam mieszkania . Mieszkam z corka i swoja partnerka w wynajmowanym mieszkaniu, moze zrzucicie sie i dla mnie na wlasne m. Oni mogli sie ubezpieczyc.
powiedz niech sie z toba zamienia, skoro sa tacy biedni i nie stac ich na remont, to niech sie z toba zamienia, wyremontujesz sobie po kosztach, kilku znajomych co nie maja 2 lewych rak da rade to ogarnac, bo dla pana ktory ma firme budowlana to chyba przerasta jego mozliwosci, a domek fajny, szkoda by bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...