Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tej parafii ksiądz na mszy czyta kto ile dał po kolędzie. Nie wszystkim to się podoba

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 13:27 Powrót do artykułu
Byłbym dumny gdyby mnie wyczytal ze nie dałem! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to kogo obchodzi? Ten co dał to wie. ile dał. A ci którzy nie dają to tej wiedzy nie potrzebują, bo do czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zakrzówku też proboszcz czyta kto ile dał. Nagram całe czytanie, jak usłyszę swoje nazwisko to zgłoszę na Policję o łamaniu RODO. Nie pomoże Policja, pójdę gdzie indziej. Taki jesteś praworządny? We wszystkim? Na siebie też donosisz? Wstydzisz się, ile dałeś, czy też, że w ogóle dałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy Patrioci dają od serca i się tego nie wstydzą! Ale tez są dziady co to 2 dychy raptem wysupła i jeszcze jest dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego prezes NBP nie ujawnia zarobków swoich dwórek? Sytuacja niemal identyczna, gdyby nie to, że kler jest ponad prawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dane osobowe RODO księży nie obowiązuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wypowidz duchownego zajmujacego sie ochrona danych osobowych jest śmieszna. Według jego wypowiedzi ksiadz nie łamie przepisów bo na praktyki wyczytywania pozwala prawo kościelne. To ja sie  pytam czy przepisy kościekne są nadrzedne nad prawem??? Jeśli ja bym kogoś wyczytal publicznie z imienia i nazwiska to łamie RODO a jeśli robi to ksiądz to już nie. Chore. Jestem parafianinem kościoła w Białopolu i też jestem zdania że bez mojej zgody proboszcz nie ma prawa wyczytywac mnie z ambony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Białopole sąsiednia parafia(Buśno) ta sama praktyka. Mało tego ksiądz z tej parafii "uczy" w szkole. Na lekcjach dzieci słyszę jaki to jest wspaniały w grze w ping ponga i jaki to ma super samochód... Czy to przypadkiem nie pycha?? Nie wpuszczam już od kilku lat i wpuszczać nie będę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ich RODO nie obowiązuje ? Podobno kary są bardzo duże i zależą id dochodów. Kościół ma wysokie dochody więc gdzie są urzędnicy od RODO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Białopole sąsiednia parafia Buśno, ta sama praktyka. Mało tego ksiądz z tej parafii "uczy " w szkole. Dzieci na lekcjach słyszą jaki ksiądz jest wspaniały w grze w ping ponga i jaki to ma super samochód. Czy to przypadkiem nie pycha?? Nie wpuszczam już od kilku lat i wpuszczać nie będę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień bez doje...bania na Kościół to tydzień zmarnowany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barany są po to aby je strzyc, a stado baranów trzeba strzyc równo co też pasterz czyni i o co halo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bądź konsekwentny i przekaż rodzinie, że na swój pogrzeb też nie chcesz księdza.
Na pogrzeb rodzina zaprasza księdza, po kolędzie sam się wprasza.
 To powiedz swojej  rodzinie żeby nie ważyła się zaprosić księdza na pogrzeb Twój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zakrzówku też proboszcz czyta kto ile dał. Nagram całe czytanie, jak usłyszę swoje nazwisko to zgłoszę na Policję o łamaniu RODO. Nie pomoże Policja, pójdę gdzie indziej.     Taki jesteś praworządny? We wszystkim? Na siebie też donosisz? Wstydzisz się, ile dałeś, czy też, że w ogóle dałeś?
 Za przeproszeniem, prawo obowiązuje wszystkich, także księży. A ciebie g***o interesuje ile i komu dałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak LEWICOWY GMINNY KACYK LANSUJE SIĘ W KOŚCIELE PRZED WYBORAMI DAJĄC GROSZE NA "INTENCJĘ' TO JEST ok ?
 Jak lewicowy to jest passe, jak prawicowy i bije żone w niedziele, żeby watroba nie gniła to tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odemnie nic nie dostał i nie dostanie. Mam w domu małe dzieci, więc nie wpuszczam.
wymyśl coś ciekawszego, to slogan powtarzany od ponad roku
 Tuska wina - od jakichś 5 lat a ciagle na topie, co by nie zjebali :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień bez doje...bania na Kościół to tydzień zmarnowany...
 A skad geniuszu te fantastyczne statystyki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja się cieszę że od trzech lat już nie podejmuje w domu poborców podatkowych. To co najmniej średniowiecze i dobitny dowód na to czym jest dziś polski kościół - najzwyklejszą korporacją finansową dojącą z pasionych owieczek. Zobaczymy jak długo jeszcze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie inspektorzy kościelny na jakiej podstawie prawnej dane były przetwarzane????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież robi to celowo by barany się licytowały kto dał więcej
 Dokładnie! Ale taki baran będzie dumny jak "ksiunc na msy ogłosi ze un doł najwincyj"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...