Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tej parafii ksiądz na mszy czyta kto ile dał po kolędzie. Nie wszystkim to się podoba

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 13:27 Powrót do artykułu
W Ciechankach też czyta mało tego na cennik ustalony przez siebie nie mniej niż 300 za chrzest a papież Franciszek powiedział żeby wszelkie sakramenty były zadarmo i młodzież się odsuwa od kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to wsioki lone muszom mieć wszystko lepsze od sąsiada 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzieś w Polsce...3 nad ranem....do drzwi łomocze ksiądz z ministrantem.Otwierać,mamy nakaz kolędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje się, że przepisy kościelne są wążniejsze od unijnych. Nie dziwię się, że i na wsiach powoli przestają wpuszczać księdza do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w krasniku q starej części "miasta" w dużym kościele ksiadz robi dokładnie to samo a tumany jeszcze dumni stoją bo wypadli lepiej na tle sasiadow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamietajcie sie nie wpuszczac tych pedofili do domow bo tylko chodza i przygladaja sie waszym dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy wszyscy z tym rodo ? Czy rodo odnosni się do kościoła ? Proszę się zapoznać - ale inna sprawa czytanie po nazwiskach jak dla mnie jest totalnie nie do pomyślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znana mi sytuacja. W parafii w Targowisku jest ten sam problem. Ludzie nie powinni na coś takiego pozwalać, ale kościół to obecnie tylko ludzie starsi, czyli inny światopogląd- dam więcej niz sąsiad bo wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powiedziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście nienormalni Nie każdy ksiądz to pedofil Odnośnie kolędy :żaden ksiądz bez waszej zgody nie wtargnie do domu ,nie pobłogosławi nie wyciągnie z portfela Wystarczy powiedzieć dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za chu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal , włożyłbym do koperty kał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajace wszyscy jestescie i mam nadziej,że pochowani zostaniecie gdzieś pod płotem za te wasze wypociny! Mi sie bardzo dobrze powodzi:) ale też nie odrzucam Kościoła, księdza. Dałem po kolędzie ile uważałem i do tego co miesiać daje nie duża kwote na Kościół i chyba cos w tym jest,ze tak mi sie powodzi :) Nara jehowczyki kiedy u was rajskie noce :p ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....cieszcie się durnie, że nie robi rejestru dzieci (płeć i wiek), aby wiedzieć, do kogo dzwonić, jak na plebanii smutek zionie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ktoś nie chodzi do kościoła to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czyta kto ile dał to w tym momencie zsumowac i do urzędu skarbowego 19% się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajace wszyscy jestescie i mam nadziej,że pochowani zostaniecie gdzieś pod płotem za te wasze wypociny! Mi sie bardzo dobrze powodzi:) ale też nie odrzucam Kościoła, księdza. Dałem po kolędzie ile uważałem i do tego co miesiać daje nie duża kwote na Kościół i chyba cos w tym jest,ze tak mi sie powodzi :) Nara jehowczyki kiedy u was rajskie noce :p ?
 Dzis u ciebie w domu, tylko nasmaruj sie to nie bedzie piekło jak ostatnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam tego księdza do mnie dam w kopercie 1 grozi niech czyta ile dałem potem sprawa o naruszenie ojego nazwiska bez mojej zgody ile będzie to kosztować skarb państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama cały czas mi mówiła jak byłam dzieckiem że pan Jezus chodził z błogosławieństwem po domach a nie po żebrach to są święte krowy robią co chcą a miejscowe berety płaczą że mają mało ale ksiedzowi dają wszystko a sami nie zda bo wszystko dają księdzu nie mogę się denerwować bo mnie krew zalewa niech coś dają od siebie nam biednym a jeżdżą brykami są już takie grube że zaraz pełna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodo odnisi sie do wszystkich a kościół nie jest instytucją ponad prawem.Kapłani to tacy sami ludzie jak my i nie sa uprzywilejowani. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...