Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hipokryci z PISu. Miernoty które dorwały się do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z nauczycielami niby nie pili co. Oni tez powinni odejsc z pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel już wyjdź z forum, nie pogrążaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBY PIŁ z eSBekiem KISZCZAKIEM  - to mógłby zostać PREMIEREM lub PREZYDENTEM :)
Żeby zostać prezydentem to podobno wystarczyło się tylko przyglądać, jak inni pili z Kiszczakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Względy zdrowotne-ile czasu goi się rana po odcięciu STOŁKA??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW BOLEK ma świetnego następce - nagrywającego KAPUSIA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAUCZYCIEL może pić wódkę z uczniem? Etycznie poprawne ? Przecież tez jest utrzymywany z naszych podatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Junkera i Palikota nie przepije. O Grasiu nie wspomnę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odrobina empatii ze strony komentujących byłaby na miejscu, wszak pijaństwo jest częstym przypadkiem wśród ministrantów leczących się u proktologa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubranka z PCK, popijawy na koszt młodzieży. Pięknie nam sie "elita" ukształtowała.
 Fieju. Nie zauważyłeś, że "Chełmem" nie rzygał, Po jednym wcale nie rz...ł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studniówka była poza szkołą. W restauracji. Młodzież w klasie maturalnej jest pełnoletnia! O czym więc jest dyskusja?
To ci jeszcze raz wytłumaczę cymbale. Ten pseudo zastępca był na tej studniówce UWAGA JAKO REPREZENTANT MIASTA CHEŁM I URZĘDNIK SAMORZĄDOWY. Swoim zachowaniem reprezentował urząd a nie swoją świętojebliwą osobę więc wymagane są od niego minimalne przejawy kultury których trudno się doszukać. Ale co się dziwić...Pis
 Ja cymbał dalej nie rozumiem. Areczku powiedz czy w samorządach nie ma wcale koniaków w barkach?. Od takiego wymagającego komentatora jak nie jest wymagany "minimalny przejaw kultury". Słowo "świętojebliwą" w oPOzycji jest normalne, jak wszystkie zachowania. Ale co się dziwić......szKODnicy POdający się za Polaków, szukający haków. Z iskry rozdmuc***ący POżar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po przemodleniu" płakałem ze śmiechu. Ale gamon w życiu większego nie wiedziałem. Kreatywna i wybiórcza wiara najgorszego sortu. A lichocka w sejmie pokazuje fucka chorym na raka. OTO GDZIE PIS MA POLAKÓW. WG PIS MACIE NA NICH GŁOSOWAĆ I ZDYCHAC BO 2 MILIARDY PIS DAJE NA PROPAGANDĘ MIE NA ONKOLOGIE, NIE DLA CHORYCH. NADAL WAM SIĘ PODOBA PISOWSKI ŚWIAT???
 Nie ma lepszej partii. Ma jakieś błędy, ale będziemy wymagali aby ich nie POpełniała. PO.KO.Ny należy odepchnąć od KOryta raz na zawsze. Mnie pisowski świat się POdoba w przeciwieństwie do "aferskiego, złodziejskiego, antyemerytalnego świata PO.KO.Nów,tęczów. Fucka POkazywał wcześniej mój "idol" Butka" i co .....i nic. Bo to było zachowanie (wychowanie) "nowoczesne".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ZSL znowu kupuje głosy za wódkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zakrapiany alkoholem bankiet przerodził się w szarpaninę i pyskówkę samorządowców! - Bez słowa dał mi strzała i wybił trzy zęby – opowiada Zbigniew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANASZEK jest dobry tylko w dwóch rzeczach w obiecywaniu i zwalnianie ludzi. Ileż on nie obiecał podczas kampanii, że Chełm będzie mlekiem i miodem opływał.  I CO ?
  "PiS rozwali ten kraj". Naprawdę?. ZaPOmniałeś co mówili za "złotych czasów" p.o. i p.s.l.?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm....specjaliści nie tylko od okradania kontenerów PCK, ale także od picia z młodzieżą! PiS w swoim jestestwie... Megalomania, złodziejstwo i pijaństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBY PIŁ z eSBekiem KISZCZAKIEM  - to mógłby zostać PREMIEREM lub PREZYDENTEM :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd w ogóle wiadomo,  że był tam alkohol? Badał to ktoś na zawartosc%? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby wojną buldogow z PiS pod dywanem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele  nielepsi. Z 10 lat temu podczas praktyk zagranicznych w Grecji nauczycielki jednej ze  szkół gastronomicznych na Dolnym Śląsku opalaly  się topless w obecności uczniów. I nikt nie wyciągnął z tego konsekwencji, mimo, że w grupie uczniów było kilku chłopaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...