Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiceprezydent Chełma odwołany. Ma już nową pracę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2019 r. o 09:50 Powrót do artykułu
Nie podano więc ja podam Małe szanse w wyborach a w szkole stała praca i pewna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 2 września Kosiniec będzie dyrektorem podstawówki przy ul. Nowy Świat 10. Panie Wojtku- wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gryzą się w pisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- to chyba tlumaczy przyczyna odwolania/powolania i nie doszukiwalbym sie jakiejs sensacji , chodzi tez o dzieciaki i realizacje programu szkolnego : funkcja dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie, którą obejmie 2 września 2019 roku jest sporym wyzwaniem z uwagi na fatalna atmosferę w placówce. Wspierać go będzie, jako wicedyrektor Beata Duda-Kalisio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PZPR było tak, że jak ktoś się nie sprawdził, to przenoszono go na inne "ważne" stanowisko, dla dobra ludu. Dobrze, że dzisiaj jest inaczej. W ciągu roku 2-3 stołki. Tym razem dla dobra narodu. Jest inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowym vice będzie Kamil Błaszczuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podano więc ja podam Małe szanse w wyborach a w szkole stała praca i pewna
 PiS małe szanse w wyborach? ja myślę,że to będzie czas wielkiego zwycięstwa... Po tylu latch stagnacji wkońcu coś sie zaczyna dziać w tym Chełmie, wszyscy mówią a bo zamosc sie rozwija bo Biała Podlaska a nikt nie mówi ile czasu poprzednie partie rządziły i dopowadziły Chełm do tego co było... A tak z innej beczki ludzie zaczynają chcieć normalności ciekawe czy lewica będzie miała wgl.jakiekolwiek głosy :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur - PSL = PIS. Śmieszny przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Chełma jest już rok czasu . Widzę, że ludzi PIS -u dotknęła zadyszka. Brak pomysłu na miasto jest nadal widoczne. Ta kobieta Agata Fisz i jej koledzy żyją sobie spokojnie na ekskluzywnych posadach, bez żadnej odpowiedzialności tak jakby nic się nie stało. A tutaj brak normalnej pracy . Miasto po prostu zdycha. Pensje w większości mniej niż 2 tyś zł z tego nie da się wyżyć przy dzisiejszych cenach żywności i opłat. PIS nie idźcie tą drogą . Ta cała hołota z Fliszową, Grabczukami i Juszczukami to nie są wasi koledzy . Im zależy na korytach. Zawsze będą tych koryt blisko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...