Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A  pod Nową, na Ruskiej, na Andersa, Krańcowej, Pocztowej i w wielu innych miejscach jawnie stoją i fajki sprzedają i nawet policji się nie boją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy policja czy straz miejska pogoni tych cwaniaczkow spod nowej i bazaru przejsc juz tamtedy sie nie daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nazwiska przeinaczacie... Nauczcie się wreszcie pisać! Powinno być: st. chor. SG Dariusz SIENICKI, rzecznik prasowy Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne ujęcia : tvn/akcja_tyton oraz wypowiedź komendanta dziennik.pl/relacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!   Wystarczy wejść na tą stronę:   http://lokalize.pl/qukr    i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.   Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne z dokładną pozycją.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie wejście na rynek jest zablokowane od wielu lat przez osoby sprzedające fajki  pełnymi siatami  [ PLAC KUPIECKI ]'' przy monitoringu''. Dlaczego służby zajmujące się tymi sprawami przymykają oko. straż graniczna, policja, straż miejska ? !!!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bitly.pl/Dh3x2dty4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...