Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oszukiwany, czy poszukiwany?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny artykuł, którego autorem jest chyba wtórny analfabeta... Gdzie są przełożeni tych dziennikarzy. Czy nikt nie sprawdza co się pisze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukiwany, czy poszukiwany?
Czytaj uważnie kobieto. Pisze " oszukiwany jest poszukiwany"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ło kurwa mojego starego szujamo :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jedno i drugie hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skazany za brutalne gwałty pracuje bez nadzoru.brawo.ciekawy jestem czy ktoś za to poniesie odpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e skazany za przestępstwa sexualne i odbywał prace bez opiekuna, no za to powinien ktoś beknąć, ku*** śmiech to poco ich zamykać jak wykonują prace bez dozoru, otworzyć więzienia niech wychodzą kiedy chcą i robią co chcą.... ku*** prawo poje***e, powinien w dybach zapier***ać 24/24.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz się bronią a pedofil lata na wolności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks Waldemar przygotowywał mnie do komunii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam ostatni akapit :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tego artykułu narobił trochę literówek!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim go znajdą moze ucierpieć kolejna dziewczyna. To jest nie odpowiedzialne, nie bespieczne i chore. NIe wiem kto wymyślił wypuszczać wgl więźniów bez nadzoru ale na pewno ktoś powinien za to odpowiadać i powinno się to zmienić. A nie bezproblemowo mowić że więźniowie sobie uciekają.Nic dziwnego że uciekają jak praktycznie mają bramy otwarte i tylko idiota na ich miejscu by nie próbował. NIech jeszcze wypuszczą morderców bo dobrze się sprawują to juz wgl będzie szczyt.  Teraz to ten potwór (bo nie nazwę gwałciciela człowiekiem) może być dosłownie wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten więzień został zatrzymany wczoraj. Macie opuśnione informacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...