Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba ratować Białaska. I znowu bez pieniążków ani rusz. Miliarderzy nie chcą dawać, milonerzy nie chcą dawać, ale dadzą ludzi biedni, jak zwykle. Mnie się zdaje, że bez biedaków nie byłoby bogaczów. Eee, chyba mi się to tylko wydaje, zresztą jak wszystko. Ale jazda na jawie. Dobry sen nie jest zły. Odpowiedź do jedynego na świecie, który zapragnął pomanipulować moim klepichem. Nie wierzę, że nie wiesz, dlaczego X+Y nie może być liczbą pierwszą, skoro Ci wyszło, że nie może i niezależnie od tego, co wyszło Tobie - ja zakrzyczałem cały świat - nie może, a ponieważ elementy świata boją się bycia zakrzykiwanymi i w szczególności tych co zakrzykują, to również nie wierzą i nie wiedzą, iż po prostu nie może, więc musi być liczbą złożoną, choćby potęgą liczby pierwszej, ale liczbą złożoną. A jeśli rzeczywiście nie wiesz, bo mnie nie uwierzyłeś i wydawało Ci się, że nie może, to chyba nikt na świecie oprócz IJETAE i mnie, tego nie wie również. Co zrobisz, gdy już będziesz pewien, że nie może? Nie może? Nie może. Kiedy nie może? Wcale nie może. Wcale? Wcale. A dlaczego nie może? Przecież znalazłeś "owego golarza": X+Y=3^{3}. Skoro X+Y jest n-tą potęgą, u Ciebie potęgą stopnia trzeciego, to nie może nią być, bo czyniki w liczbie v są wzajemnie wzgędnie pierwsze, więc w mianowniku pozostaje liczba 3 równa n. Nadto Twój ów golarz nijak się ma do reszty z uwagi na 100 + 289 < 625, co stoi w sprzeczności z warunkami, które tu zlewają się w jeden, tj.: X^{3-1} + Y^{3-1} > Z^{3-1}. Re. X,Y,Z are co-prime. Właśnie dlatego. Czy tego nie widać w trzech przypadkach przy nieparzystej Z i w trzech przypadkach , przy parzystej Z?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w tytule nie ma sanepidu, to jest jednostka, która opiekuje się stanem sanitarno - higienicznym samego jeziora (bada wodę) i wokół jeziora a także serwowaną żywnością przy jeziorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic się nie stało, to że nie widać śladów raków, węgorzy jak niegdyś bywało - to nic się nie stało, widać dalej będą się kręciły śruby motorowe dające kasę oraz motorówki uprzewilejowane czerwone, czarne, niebiesko - białe, eko - zielone. A co tam niech się kręci interes i powstaje szambo. Wpuścić jeszcze samolota, pociąg ze złota, bobrów kilka, psa pokąpać, pozwolić dalej na rozmnażanie wydr i kota to będzie dopiero s - ka z o.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero motorówek !!! z wyjątkiem policyjnych. trochę dziwnie wygląda argument , że spływająca do jeziora deszczówka zanieczyszcza jezioro. przecież taki jest naturalny obieg wody w przyrodzie , tak jest od zawsze i wcześniej problemu nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ratować Białaska. I znowu bez pieniążków ani rusz. Miliarderzy nie chcą dawać, milonerzy nie chcą dawać, ale dadzą ludzi biedni, jak zwykle. Mnie się zdaje, że bez biedaków nie byłoby bogaczów. Eee, chyba mi się to tylko wydaje, zresztą jak wszystko. Ale jazda na jawie. Dobry sen nie jest zły. Odpowiedź do jedynego na świecie, który zapragnął pomanipulować moim klepichem. Nie wierzę, że nie wiesz, dlaczego X+Y nie może być liczbą pierwszą, skoro Ci wyszło, że nie może i niezależnie od tego, co wyszło Tobie - ja zakrzyczałem cały świat - nie może, a ponieważ elementy świata boją się bycia zakrzykiwanymi i w szczególności tych co zakrzykują, to również nie wierzą i nie wiedzą, iż po prostu nie może, więc musi być liczbą złożoną, choćby potęgą liczby pierwszej, ale liczbą złożoną. A jeśli rzeczywiście nie wiesz, bo mnie nie uwierzyłeś i wydawało Ci się, że nie może, to chyba nikt na świecie oprócz IJETAE i mnie, tego nie wie również. Co zrobisz, gdy już będziesz pewien, że nie może? Nie może? Nie może. Kiedy nie może? Wcale nie może. Wcale? Wcale. A dlaczego nie może? Przecież znalazłeś "owego golarza": X+Y=3^{3}. Skoro X+Y jest n-tą potęgą, u Ciebie potęgą stopnia trzeciego, to nie może nią być, bo czyniki w liczbie v są wzajemnie wzgędnie pierwsze, więc w mianowniku pozostaje liczba 3 równa n. Nadto Twój ów golarz nijak się ma do reszty z uwagi na 100 + 289 < 625, co stoi w sprzeczności z warunkami, które tu zlewają się w jeden, tj.: X^{3-1} + Y^{3-1} > Z^{3-1}. Re. X,Y,Z are co-prime. Właśnie dlatego. Czy tego nie widać w trzech przypadkach przy nieparzystej Z i w trzech przypadkach , przy parzystej Z?
załóż sobie oddzielne forum może , co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość z 9 kwietnia czy Ty jesteś zdrowy na umyśle ??? Tematem jest ratowanie Jeziora Białego a Ty jakieś farmazony o X+Y to dla matematyków człowieku ogarnij się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowobogaccy dogadali się ze starostą. Dalej będą niszczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z hałasem nocnym z wójtowego sharka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 50 moto godzin Przy dobrej pogodzie pływają non stop Wêdkuje to widzę Liczy się tylko kasa a nie czyste jezioro które pomału umiera Komercja wygra a wójt mysli jak otworzyć kolejną dyskotekę zamiast o to zadbać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...