Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeżeli Jołop ze straży miejskiej zakłada blokadę na drogach publicznych które sa za nasze pieniądze to czemu wlasciciel swojej wlasności nie może nie rozumiem.
  Zakładanie blokady jest stosowaniem pewnego rodzaju przymusu. A przymus mogą stosować organy wymienione przez ustawodawcę. Nie wolno stosować go podmiotom nie wymienionym w ustawie.   Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie usuwania pojazdów i blokowania ich kół określa tryb oraz jednostki i warunki ich współdziałania m. in. w zakresie blokowania kół pojazdów w razie pozostawienia ich w miejscu, gdzie jest to zabronione : § 2 ust. 5 w/w Rozporządzenia wymienia organy mogące dokonać blokady kół pojazdów i są nimi  : Straż gminna (miejska) oraz Policja.   .... KAŻDY kto zakłada blokadę (oprócz POLICJI i STRAŻY MIEJSKIEJ) robi to nielegalnie i nie ma do tego żadnego prawa. Dlatego te ćwoki nie wydają paragonów właśnie, bo boją się konsekwencji prawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle, że Polska to nie USA i jeśli trafi na bardziej ogarniętego z prawem to nieźle zabuli.
W tym przypadku i jeszcze kilku napiszę "niestety, że nie USA". Akurat jestem za takim prawem i myślę, że Ty również, mimo wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet ktory pobiera kase i odblokowuje koła to ten który kiedyś miał wypozyczalnie kaset/płyt w w chełmskim kinie Zorza ( była tam wypozyczalnia  jeszcze przed remontem). A gdzie jest urząd skarbowy? Panowie urzednicy do dzieła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja takiemu delikwentowi to bym tak ryja sklepał ze więcej by na żadne koło nie spojrzał
sklepać to możesz co najwyżej swojej starej dup....o co jakiś czas, bo za często też nie możesz bo i sąsiad i listonosz i mleczarz też musi mieć swoją dolę, hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet ktory pobiera kase i odblokowuje koła to ten który kiedyś miał wypozyczalnie kaset/płyt w w chełmskim kinie Zorza ( była tam wypozyczalnia  jeszcze przed remontem). A gdzie jest urząd skarbowy? Panowie urzednicy do dzieła....
Każdy mieszkaniec Chełma powinien wiedzieć gdzie urząd skarbowy się znajduje i napisać oficjalną skargę na bezprawne pobieranie opłat i nie wydawanie kwitów, brak kasy fiskalnej i wszystko co wyobraźnia podpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ktos napisał :) kozak nie frajer i działa na 100 % prawie :) jego działa jego własność i może robić co mu się podoba a jak ludzie frajerzy nie widzą tablicy że to teren prywatny to niech płacą.    A swoją drogą miasto się kompromituje stawiają biedronki wydają pozwolenia na markiety a miejsc parkingowych nie raczą zapewnić i jeszcze chcą zrobić płatną strefę parkowania. Skończy się tym że na osiedlach nie będzie można przejechać bo będzie wszystko zafajdane w gruchotach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet który pobiera kase to ten z zorzy a on teraz pracuje u kozaka we lwowie wiec to kozaka robota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwane zagranie aby  wyłudzić pieniądze. Ale to nie pierwsze w Chełmie. Na osiedlu Gwarek znajduje się bankomat  i aby do niego się dostać to tylko i wyłącznie pieszo a to dlatego, że przed wjazdem na parking istnieje napis : tylko dla mieszkańców : odradzam tam wjeżdżać bo po paru godzinach gosć ustala adres i twierdzi, że uszkodził Pan mój pojazd  jak przyjedzie Policja dostanie Pan mandat i punkty karne, więc lepiej daj trzy stówki na pokrycie szkody i po sprawie. Kim on jest i kogo zna ? Kto udziela mu informacji na temat danych osobowych ? A jak zapytałem to odpowiedział że ma się znajomośći.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parking jest dla mieszkańców i dla osób ich odwiedzających. Czyli ten dziwny petent niech nie będzie taki do przodu i mi udowodni że przypadkiem nie przyjechałem do kogoś w odwiedziny. Jeśli będzie się upierał że mu cokolwiek uszkodziłem od tego będzie biegły powołany przez towarzystwo ubezpieczeniowe i jak dobrze pójdzie oskarżę go o usiłowanie wyłudzenia odszkodowania. Wszystko zaś załatwi ubezpieczalnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto administrując zbiorem danych lub będąc obowiązany do ochrony danych osobowych udostępnia je lub umożliwia dostęp do nich osobom nieupoważnionym podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...