Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Właściciel zagłodził psa prawie na śmierć

Utworzony przez erve, 15 listopada 2009 r. o 16:35 Powrót do artykułu
zajebałabym sukinsyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie a zeby takie cos zglosic to trzeba podawac swoje dane ? czy wystarczy anonimowy e-mail lub telefon do strazy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Erve zajebać skurw..iela, zagłodzić sukinsyna. Ale C.H.U.J je***y. Niwch zdycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss--- a bałbys sie podać swoej dane w obroniezwierzecia?? ja nie! be zwahania bym podała zeby jak naszybciej się ruszyli.... :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze temu potworowi, który tak głodził zwierzęta trzeba kupić chociaż gram rozumu może wtedy zacznie myśleć, chociaż zdania jestem, że pewnie i ten gram by szybko wysechł w takich warunkach jak ten człowiek ma w głowie. Co zrobić kiedy pies jest mądrzejszy niż właściciel? Nie wiem sama! Zastanawiam się tylko nad jednym ile dni te zwierze nie jadło? I jak bardzo trzeba być okrutnym , złym , wyrachowanym człowiekiem żeby patrzeć i trzymać na podwórku wychudzone,biedne zwierze umierające z głodu. Żenada po prostu nie wiem skąd się tacy wyrodni ludzie biorą gdzie się oni chowają. Gratuluje człowiekowi, który miał odwagę to zgłosić. Popieram pana czy pani zachowanie aby więcej takich ludzi było, który nie są obojętni na krzywdę zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamstwo wiejskie gówno by z pod siebie zjadło , potwory tak głodzić zwierzę , a w niedzielę jeden z drugim zaiwania do kościoła tylko nie wie po co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ya napisał:
chamstwo wiejskie gówno by z pod siebie zjadło , potwory tak głodzić zwierzę , a w niedzielę jeden z drugim zaiwania do kościoła tylko nie wie po co
Nie można mierzyć ludzi na wsiach jedną miarką , bo jak czytamy w artykule , któryś z sąsiadów sadysty , dał znać ,że psy są głodzone. Wielkie dzięki ludziom o dobrych sercach . Tak się niestety dzieje ,że większość mieszkańców wsi , traktuje psy, jak zbędne,, rzeczy'' i ci właśnie deb***e rzucają cień na pozostałych właścicieli gospodarstw. Cham jeden z drugim nie zdaje sobie sprawy z tego , że jak on śpi , to nikt inny , ale pies pilnuje jego obejścia. Uważają ,że pies uczepiony na krótkim łańcuchu powinien się sam wyżywić . Gdzie u takich chamów szukać jakichkolwiek uczuć , skoro są zdolni do takiego traktowania żywej istoty ? Skoro nie ma serca dla zwierząt , nie ma go również dla ludzi. Na wsiach są jedynie nieliczne wyjątki , które traktują zwierzęta , jak żywą istotę, która posiada takie same bodżce , jak ludzie ( ból, głód, tęsknota, lęk itd ). Cóż są ludzie i chamy, na których wcześniej , czy póżniej los się zemści... ,, Jakże uroczą istotą jest człowiek , jeśli jest człowiekiem"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erve napisał:
zajebałabym sukinsyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] [quote name='hunter' post='193598' date='15.11.2009, 18:05:11']Popieram Erve zajebać skurw..iela, zagłodzić sukinsyna. Ale C.H.U.J je***y. Niwch zdycha.
Również i ja!! Spalić go na stosie publicznie, albo przyczepić do palu jakiegoś i żeby umarł z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Mirku!! Niestety nie wystarczyło mi czasu, żeby być jednym z Was, ale gorąco popieram Waszą działalność!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy sadysci powinni dostawac dozywotni zakaz posiadania jakichkolwiek zwierzat. A dla ogolnego dobra spolecznego powinni byc sterylizowani. Nie wierze, ze czlowiek, ktory z zimna krwia potrafi znecac sie nad bezbronnym zwierzeciem, bedzie miec wspolczucia dla drugiego czlowieka. Wiekszosc znanych oprawcow (w tym takze Hitler i Hussajn!) zaczynala od znecania sie nad zwierzetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale takich ludzi jest bardzo dużo. dobrze że powstała straż dla zwierząt! super że jest w końcu instytucja która broni praw zwierząt! policja i te pasibrzuchy ze straży miejskiej są gówno warci. szkoda tylko naszych pieniążków na te dziadowskie formacje. za to popieram z całych sił działania Straży dla Zwierząt. w sklepach zoologoicznych są puszki powystawiane gdzie można wrzucać datki na tą organizację, zapewne można też wpłacić 1% swojego podatku. ja tak zrobię choć do puszek już wrzucam od dawna i wiem że w przeciwieństwie do moich podatków ktróre ida na policje czy na straż miejską- te datki nie są marnotrawione. Was też zachęcam aby wrzucać parę groszy, aby pomóc tym nielicznym którzy walczą z patologią i okrucienstwem jakiego doświadczają nasi mniejsi przyjacieli od nas samych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zgłaszać takie przypadki jak najczęsciej, nie czekac az pies będzie się żebrami podpierał. Nie bać sie sąsiada sadysty, tylko dzwonić , pisac maile, nagłaśniać. Są instytucje , które pomogą. Tylko trzeba się ruszyć. Własnie sąsiedzi, ludzie na miejscu, którzy widzą co się dzieje. Moim skromnym zdaniem- powinny być nagridy pieniężne dla osób, które zgłaszają zaniedbania właścicieli w stosunku do zwierząt domowych i gospodarskich. Oczywiscie przyznawane gdy inspekcja potwierdzi prawdziwość informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...