Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Więcej patroli policji

Utworzony przez xxx, 20 sierpnia 2010 r. o 22:45 Powrót do artykułu
tylko tyle potrawia lapac pieszych i rowery na na bialym z nozami i kijamichodza co wieczorale po co pchac nos gdzie mozna oberwacjak mozna ukarac ludzi spokojnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijanych rowerzystów i kierowców niech łapią, ale od moich hamulców to niech się odpier***ą . . . Nie włodawska policja ruszy dupę i zajmię się kryminalistami wyczekującymi okazji pod monopolowym na Jana Pawła . . . banda gnoji, dresiarzy w białych czapkach i dresach przesiaduje pod sklepem a policja boi sie nimi zając . . . ale jak sie popatrzy jakich suchelców teraz zatrudniaja do policji to nie dziwe sie ze taka panieneczka policjantka lub mlody policjant w wieku 25 lat wazacy 50kg boją podejsc do bandy dresiarzy. Niech mnie tylko ku*** zatrzymaja i zechca sprawdzic hamulce, szybko spier***a do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawska policja niech zorganizuje akcje nauki jazdy włodawiaków i innych uzytkowników, jazdy po nowo wybudowanej ścieżce rowerowej nad białe! Ludzie jeżdżą tam jak krowy - nie obrażając tych fajnych zwierząt! Jedzie baba z drugą babą cała szerokością pasa dla rowerów i jeszcze jak sie jej zwróci uwagę, to wydziera ryja że ja też moge zjechać na siwy pas - dla pieszych. Co za deb***izm panuje wśród tych ludzi. Czy tego policja to juz nie widzi? Tą ścieżką czasami nie da sie przejechać - albo łażą piesi po pasie dla rowerów, albo tłuki zapominają która to prawa strona! Za to niebiescy niech sie wezmą . . . Ja rozumiem że cywilizacja dotarła do Włodawy i wybudowali ścieżkę . . . ale jeszcze nauczcie się głupie ludzie z niej korzystać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...