Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włożyła psa do worka razem z cegłą, wrzuciła go do rzeki. Usłyszała wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2018 r. o 20:08 Powrót do artykułu
ja bym ją wrzucił do worka i do zimnej wody, zobaczymy jak będzie sobie radzić. To jest patologia, dla takich ludzi nie wolno mieć litości bo Oni nie będą mieć litości dla Ciebie. Masakra,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyeliminować to coś ze społeczeństwa. Pokażcie twarz tej sadystki, wszyscy chcemy wiedzieć kogo się wystrzegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hycel chętnie bym cię śmieciu spotkał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co ja się pytam jest prawo?skoro nie jest egzekwowane??co to za wyrok? śmiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierze jest moją własnoscią, i chciałbym, żeby inni uszanowali moja własność i nie ingerowali w to co z nią robię! Niedlugo na 3 lata ęda karać chłopa za to, że zarżną kure na rosół albo ubił swiniaka na święta. Lewaccy ekoterrorysci wypaczyli wam kodeks wartości. Chcecie traktować zwierzęta jak ludzi - chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Działacz PiS potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. Nie poniesie kary Sekretarz lokalnych struktur PiS Grzegorz Z. potrącił 69-latka na pasach. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł. Prokuratura umorzyła postępowanie, a teraz do tej decyzji przychylił się sąd – informuje "Dziennik". i to jest sprawiedliwość !!!!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jaja i na latarnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Zwierze jest moją własnoscią, i chciałbym, żeby inni uszanowali moja własność i nie ingerowali w to co z nią robię! Niedlugo na 3 lata ęda karać chłopa za to, że zarżną kure na rosół albo ubił swiniaka na święta. Lewaccy ekoterrorysci wypaczyli wam kodeks wartości. Chcecie traktować zwierzęta jak ludzi - chore.
  tylko że ty i podobni tobie nie zasługują na miano ludzi. jak widzę takich jak ty, to właściwie słowo "człowiek" przestaje brzmieć dumnie, skoro istnieją takie kreatury. psy zasługują na coś lepszego niż przyrównanie do takiego "człowieka" jak ty. daleko mi do eko-terrorysty. skoro nie chcesz psa, to go oddaj tam, gdzie się nim zajmą. a przede wszystkim - w ogóle go nie bierz. z takim "myśleniem" [o ile tak można nazwać to, co się dzieje w twojej czaszce] nie zasługujesz na opiekę nad zwierzęciem czy dzieckiem. mam nadzieję, że się nie rozmnożysz - nie powinieneś. dla dobra społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ona ponoć w tem sądzie kocopoły piepszyła że do schroniska nie oddała, gdyż to jest skomplikowane.........WIEŚNIARA. ja żem miał psa któren to był niereformowalny, znaczy się nie słuchał si ę, czmychał na lewizny itd. No i w końcu moje nerwy nie wytrzymali i go wywiezłem do schroniska. Bez problemowo się ten proceder potoczył, wystarczyło tylko dobry kit ożenić typu że go nie znam (JUDASZ.....):)że przylazł a ja mam już 2 pieseły. Suma sumarum uwierzyli i bida została. Po tym wszystkim musiałem pół litra wypić.............:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazwyczaj ci co tak strasznie kochają pieski to nienawidzą ludzi. Zapytajcie się swoich rodziców i dziadków co robili nie tak dawno ze szczeniętami jak nikt ich nie chciał. I co , potopicie swoich dziadków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtłoczyła .... co to za cudo słowo??? Geniusz redaktor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODRAŻACĄCE BABSKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok jest za niski , powinna dostać karę bezwzględnego więzienia, a ten odpad ludzki bo inaczej baby nie mozna nazwać do wora i też do rzeki , społeczeństwo  z niej i tak pożytku mieć nie będzie to chociaż ryby by się pożywiły. Dziwię się Chełmskiej Straży ,że wyroku nie zaskarża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego sąd nie ujawnił danych tej zwyrodnialej kobiety? kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..dlaczego w zawieszeniu? c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwic sie, ze zwyrodnialstwo pleni sie u nas jak wszy? Ale kara....8 miesiecy w zawieszeniu. Kpina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam się dlaczego w zawieszeniu? Dlaczego nie odebrano drugiego psa sadystce ? Szlag człowieka może trafić na taki wyrok !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...