Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaki Pan Gaj jest naiwny! Oczywiście ma rację i popieram jego reakcję. Kilka lat temu zareagowałem podobnie choć w innej sprawie jak prawdziwy obywatel i też byłem w szoku jak urzędy potrafią żonglować przepisami. Dziś już wiem że prawo jest dla rządzących nie dla społeczeństwa. I choć boli mnie taki stan rzeczy wmawiam sobie, że mam ciekawsze rzeczy do roboty niż walka z urzędnikami. W głębi duszy wiem, że nie wolno tolerować arogancji "elit" "rządzących"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Pan Gaj jest naiwny! Oczywiście ma rację i popieram jego reakcję. Kilka lat temu zareagowałem podobnie choć w innej sprawie jak prawdziwy obywatel i też byłem w szoku jak urzędy potrafią żonglować przepisami. Dziś już wiem że prawo jest dla rządzących nie dla społeczeństwa. I choć boli mnie taki stan rzeczy wmawiam sobie, że mam ciekawsze rzeczy do roboty niż walka z urzędnikami. W głębi duszy wiem, że nie wolno tolerować arogancji "elit" "rządzących"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzą że urzędasy to kut*s.y, a przy tym jedna wielka rodzina, no dobra, może nie wszyscy, ale jak przychodzi do odpowiedzialności, to nie ma żadnego, ale kiedyś przyjdzie co po nie którym za swoje sqrstwo zapłacić.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no patrzcie biedny, pewnie ma kilkutysięczna emeryturę i jeszcze musiał dorabiać w LZDPG a swoja droga to takich dorabiających więcej jest!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co komuna była be a teraz jest cacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co komuna była be a teraz jest cacy
To jest cały czas ta sama komuna tylko obecnie przePOczważyła się w bardziej drapieżną,agresywną i pazerną  żydokomunę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten były trep ma jeszcze tą pracę, nienasycony gad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten były trep ma jeszcze tą pracę, nienasycony gad!
System,kolego system !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest cały czas ta sama komuna tylko obecnie przePOczważyła się w bardziej drapieżną,agresywną i pazerną  żydokomunę.
  schaboszaczak bredzisz jak połamany, przecież od ponad 30 lat rządy objęły pieprzone solidaruchy,    facet chciał tak jak za komuny reagować, teraz  nie wolno nic od góry cokolwiek chcieć, ale nas zniewolili, przecz z solidaruchamiiiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał emeryturę i jeszcze pracował!? Czy to normalne jesli w kraju a w szczególnosci na lubelsczyźnie  takie bezrobocie!???? kto go zatrudnił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał emeryturę i jeszcze pracował!? Czy to normalne jesli w kraju a w szczególnosci na lubelsczyźnie  takie bezrobocie!???? kto go zatrudnił?
  takich pracujących ci u nas emerytów mamy kupę, w wojewódzkim sanepidzie też chyba jeszcze "pracuje"  b. dyrektor - emeryt mający już chyba ok. 80 lat    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentującym chyba umknął najważniejszy temat. Ten człowiek wystąpił w obronie bezpieczeństwa dziecka.Nie przeszedł obojętnie jak to ostatnio jest w modzie ale zareagował. Waszym zdaniem należy czekać aż zdarzy się tragedia? a co bedzie jeżeli to będzie wasze dziecko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale śmieszne zamiast ocenić kto ma rację to znęcają się nad człowiekiem ,że pracował.Żeby dostac pracę w takim urzędzie to mimo to trzeba byc człowiekiem z układów.Chciał być w porządku ..nie wyszło.To nie wojsko.Trzeba na kolanach,że na emeryturze dają popracować,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten były trep ma jeszcze tą pracę, nienasycony gad!
co Cie to interesuje nie masz pracy?? zazdrosc ? Pracował cale zycie na ta pozycje zareagowal po ludzku i zycze Ci z cala swiadmoscia mojego przekazu by nigdy Twoje dziecko nie przecisnelo sie przez taka balustrade ale Ty i prosto  na glowke. Wystapil jako osoba prywatna nie jako urzednik. Znajdz prace lepiej i by zylo Ci sie lepiej bo jak narazie to chyba tylko internet to Twoje zajecie i plucie jadem bo komus zyje sie lepiej. Tobie nigdy to nie grozi bo tylko siedzisz za tym monitorem i plujesz jadem z czystej i jakze widocznej zazdrosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak możesz pisać że solidaruchy ???   te twoje solidaruchy to właśnie farbowani komucho-konfidenci,dałeś się chójom nabrać jak większość Polaków !!  Gdzie ty masz rozum ??  Sovieci z naszymi pachołkami Moskwy podstawili ci Bolka-konfidenta a ty to cale  gów no  łyknąłeś jak małe dziecko, bo jak inaczej wytłumaczysz to że Bolek zaraz po  "okrągłym " i po obradach dogadał się właśnie z nimi [ Kiszczak,Jaruzel i ta cała komunistyczna czapa ] wódę chlali przez cały miesiąc,dzielili się całym naszym majątkiem i do dzisiaj są w zażyłych stosunkach,imieniny,urodziny,bankiety itd, Widzę że ta komucho-konfidencja ci wszystko wciśnie,pewnie nawet i to że pod Smoleńskiem nie było zamachu i że tam brzozy są wszystkie stalowe, he,he,he. schaboszaczak bredzisz jak połamany, przecież od ponad 30 lat rządy objęły pieprzone solidaruchy,    facet chciał tak jak za komuny reagować, teraz  nie wolno nic od góry cokolwiek chcieć, ale nas zniewolili, przecz z solidaruchamiiiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC-Lubelszczyznę to sobie narysuj,bo jej nie ma!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem małe dzieci powinny być pod opieka dorosłych i tych rodziców należało by pociągnąć do odpowiedzialności a nie z kapelusza rządać wydania państwowych pieniędzy na poprawienie zabytku a Gaja niech osądzi historia niekoniecznie tych farbowanych (a kim był w wojsku na uczelni może politycznym?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszaczak bredzisz jak połamany, przecież od ponad 30 lat rządy objęły pieprzone solidaruchy,    facet chciał tak jak za komuny reagować, teraz  nie wolno nic od góry cokolwiek chcieć, ale nas zniewolili, przecz z solidaruchamiiiiiii
Tusk z czerwonymi cię zniewolił CYCU i BOLEK-KONFIDENT a nie solidarność jako taka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk z czerwonymi cię zniewolił CYCU i BOLEK-KONFIDENT a nie solidarność jako taka.  
  to dlaczego teraz nie wychodzą na ulice, jakby byli nie winni to walczyli by dalej, a tak siedzą cicho bo są winni rozpieprzenia tego kraju, precz  z nimi, rozliczyć ich za zniszczenie kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  to dlaczego teraz nie wychodzą na ulice, jakby byli nie winni to walczyli by dalej, a tak siedzą cicho bo są winni rozpieprzenia tego kraju, precz  z nimi, rozliczyć ich za zniszczenie kraju  
Zrobił BOLEK swoje i teraz siedzi na twoich milionach i się śmieje z Kiszczakiem i Jaruzelem. Zabrał władzę komunistom a oddał żydokomunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...