Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewódzkie Święto Policji w Chełmie. Odznaczenia, awanse i piknik rodzinny [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2019 r. o 19:08 Powrót do artykułu
...i już zacząłem czuć się zdecydowanie bezpieczniejszy, ponieważ ten wtręt o mszy gwarantuje przychylność Chrystuska z mamuśką zameldowaną w Częstochowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna ta wysoka pani oficer, chciałoby się zaprosić na dobry obiad ale w Chełmie niestety nie ma gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie życzę im pomyślności, zdecydowanie wolałem milicję bo się nie czepiali bez powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto za to placi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi bohaterowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio Chełm stał się bardzo ważnym miastem. Po wyborach zostanie wielką prowincją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świadectwo, które powiem każdemu, aby usłyszał. Byłem żonaty od czterech lat i piątego roku mojego małżeństwa, inna kobieta miała zaklęcie, aby zabrać mojego kochanka ode mnie, a mój mąż zostawił mnie i dzieci, a my cierpieli przez 2 lata, dopóki nie miałem na myśli stanowiska, na którym to mężczyzna Dr.WEALTHY pomógł komuś i postanowiłem dać mu próbę pomocy w zabraniu mojego kochanego Męża do domu i uwierz mi, po prostu wysyłam mu swoje zdjęcie i mojemu mężowi, a po 48 godzinach, jak mi powiedział, widziałem do domu wjechał samochód i oto był mój mąż, a on przyjechał do mnie i do dzieci i dlatego cieszę się, że każdy z was jest podobny do tego mężczyzny i ma swojego kochanka z powrotem do siebie. Email: wealthylovespell@gmail.com możesz również skontaktować się z nim lub whatsApp go onthis +2348105150446 dziękuję bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie o Chelmie styszy sie coraz bardziej w ostatnim czasie. I bardzo dobrze. Do tej pory duze miasto a nic sie w nim nie dzialo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A emerytów Pan Komendant - chyba nie zaprosił (na zdjęciach nie widać nikogo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach widać więcej oficerów niż prewencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm "Miasto PKWN".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto Policji, a kiedy przestaną palić gumy na parkingu Kaufland, bo spać spokojnie nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...