Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
S Z a F r A n I e diabeł juz jest i cię ukara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek ... Mania niższości. Syndrom Napoleona Więc puenta...mężczyzna z małym przyrodzeniem kupuje wielkie auto. Morał: Trzeba się dowartościować AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gotów służyć Polakom - Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu spotkań z ludźmi. Polacy mówili jakie mają oczekiwania, które skonfrontowałem z ekspertami. Proponuję to na co nas stać, na co stać Państwo Polskie, to co możemy zrobić przez najbliższe 5 lat – mówił w sobotę 28 marca na Ogólnopolskiej Konwencji Programowej w Opocznie kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zaje fajny był apel dziś... Nasza pani dyrektor nie panowała...a my mieliśmy ubaw... W końcu wolna szkoła mogę robić co chcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zaje fajny był apel dziś... Nasza pani dyrektor nie panowała...a my mieliśmy ubaw... W końcu wolna szkoła mogę robić co chcę
Chyba mozesz zmyślać co chcesz. Apel był oki, przedstawienie fajne. I nie widziałem, by ktoś nad uczniami nie panował. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gotów służyć Polakom - Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu spotkań z ludźmi. Polacy mówili jakie mają oczekiwania, które skonfrontowałem z ekspertami. Proponuję to na co nas stać, na co stać Państwo Polskie, to co możemy zrobić przez najbliższe 5 lat – mówił w sobotę 28 marca na Ogólnopolskiej Konwencji Programowej w Opocznie kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gownem jesteś i gownem umrzesz.. Apokalipsa wg...i tak nie tego elita ze Stołpia nie zrozumie. Wesołych Świąt zagubieni ludziska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gownem jesteś i gownem umrzesz.. Apokalipsa wg...i tak nie tego elita ze Stołpia nie zrozumie. Wesołych Świąt zagubieni ludziska
To taka twoja osobista maksyma? Codziennie rano sobie to powtarzasz patrząc w lustro? No to fajnie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taka twoja osobista maksyma? Codziennie rano sobie to powtarzasz patrząc w lustro? No to fajnie ;)
Widze hejterzy pani elak all day all night siedza i sledza, a jak cos sie pojawi od razu sie bronia i ewentualnie gownem rzucaja. Haha zalosni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze hejterzy pani elak all day all night siedza i sledza, a jak cos sie pojawi od razu sie bronia i ewentualnie gownem rzucaja. Haha zalosni
Prawda ich boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze hejterzy pani elak all day all night siedza i sledza, a jak cos sie pojawi od razu sie bronia i ewentualnie gownem rzucaja. Haha zalosni
Gównem rzucają jedynie poplecznicy pani elak. Jakoś w wypowiedziach osob jej przeciwnych nie widać wulgaryzmów, tylko w waszych zawsze ich pełno.    
Prawda ich boli
Boli to mnie wasza głupota ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mania niższości przez was przemawia nauczycielki rozwodniczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mania niższości przez was przemawia nauczycielki rozwodniczki
To chyba akurat właściwa postawa ;) Mania WYŻSZOŚCI przemawiała przez panią Elak i zobacz, gdzie upadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba akurat właściwa postawa ;) Mania WYŻSZOŚCI przemawiała przez panią Elak i zobacz, gdzie upadła.
Laluniu skup sie na malowaniu swojej siwizny lepiej a nie sie tu udzielasz. Dk kosciola! Jezus zmarteychwstal niewdziecznico
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laluniu skup sie na malowaniu swojej siwizny lepiej a nie sie tu udzielasz. Dk kosciola! Jezus zmarteychwstal niewdziecznico
Ja nie pani Elak, nie muszę włosów malować ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie malujesz siwizny ... to zapisz się na uniwerek Trzeciego Wieku. Tam Ciebie nie było Jeszcze. Czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie malujesz siwizny ... to zapisz się na uniwerek Trzeciego Wieku. Tam Ciebie nie było Jeszcze. Czekam
Uniwerek dawno skończyłam, a siwizny nie mam :) Nie wszyscy lubią sztuczne kolory na włosach ;)   A ty co, dziewczyny dziadku szukasz? Jakaś siwiuteńka- farbowana babeczka ci się marzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniwerek dawno skończyłam, a siwizny nie mam :) Nie wszyscy lubią sztuczne kolory na włosach ;) A ty co, dziewczyny dziadku szukasz? Jakaś siwiuteńka- farbowana babeczka ci się marzy?
Siwa , malowana babka, taka jak jureczkowa. Ostra z niej babcia, takiej chce. Jak zeszytem uderzy to az sie kurzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwa , malowana babka, taka jak jureczkowa. Ostra z niej babcia, takiej chce. Jak zeszytem uderzy to az sie kurzy!
Popatrz, a taki zakochany w elakowej byłeś - to jednak siwiutka ci się marzy? Pewnie sie zaraz pani Hania przefarbuje, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mania niższości Nasza pani lekcje z wfuu robila w butach na obcasie w sali gimnastycznej. I nie połamała obcasów. Jutro bracie będzie to samoo. Podobno w addiddasie nie ma rozmiary jej bótów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...