Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójtowie łączą siły

Utworzony przez Brawo, 6 marca 2009 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Nareszcie ktoś sie ruszył z dołu a do tej pory wszyscy z terenu "latali" a to do Wojtasa a to do Palikota a to do innych wodzów politycznych jak do wyroczni albo żeby zakablować o czymś. Myślcie ludzie trochę sami a będzie lepiej Pozdrawiam pana Wójta Zonika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś się weżmie za tych nierobów. Brawo panowie Wójtowie Gminy do przodu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czego tak późno. Mnie nigdy ta partia ludowa ze starostwa w niczym nie pomogła, a ich k***a *ać drogi są gorsze niż moja gminna do kartofliska. W gminie przynajmniej mnie wysłuchają, a paniska ze starostwa mają mnie gdzieś ... . Wójtowie pokażcie co może chłop na gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZONIK Spier..laj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b napisał:
ZONIK Spier..laj
taki właśnie jest tok rozumowania i poziom popierejących nierobów "polityków" ze starostwa alkoholicy , nieudacznicy y takie argumenty o ich pracy gratuluję starostowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie ktoś zmieni ten układ kolesiów , bez skrupułow żerujących w powiecie, brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech łącza, ten najsłynniejszy już w kilku powiatach też się podpina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...