Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenada wola ... tam chyba wszystko juz będzie niedługo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet info macie złe.. Dziecko miało więcej nie znacie dokładnie sytuacji po co wogole piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu mi się skojarzyło że zabiła dziecko najpierw a potem próbowała siebie zabić, mam nadzieję że się mylę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie dajcie sobie spokój ze spekulacjami. najlepiej jest wszystkich oczernic od razu. moim zdaniem jest to wielka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co będzie niedługo ?!!!!!! Do tragedii dużo nie trzeba !NIE WIERZE ZE AKURAT TA MATKA MOGLA ZABIC SWOJE DZIECKO!ZNAM TE RODZINE I TO JEST BARDZO PORZADNA RODZINA ! DLATEGO NIE PISZCIE GLUPOT I NIE OCZERNIAJCIE !!NIE ROBCIE SOBIE Z TEGO SENSACJI!TO JEST WIELKĄ TRAGEDIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- To młode przykładne małżeństwo - mówi mieszkanka Woli Uhruskiej. - Często mi się kłaniali, jak spotykałam ich, kiedy spacerowali z dzieckiem. ....to jak ktoś się nie ukłoni to jest zły i morderca?
Ostatnio edytowany 29 października 2015 r. o 16:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajmy się ponosić złym emocjom . Mogło dojść do tragedii w łazience podczas kąpieli dziecka . Co się wydarzyło że dziecko utonęło , a matka nie wytrzymała " ciśnienia " z myślą o przyszłych konsekwencjach rodzinnych i prawnych , wyskoczyła przez okno . Poczekajmy . Może dzieuszyna dojdzie do siebie w szpitalu , to śledztwo wykaże jak było .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada wola ... tam chyba wszystko juz będzie niedługo ...
sam jesteś żenada !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łolaboga !! TA właśnie niewydarzona dziewucha (którą to miałam wątpliwą przyjemność znać) okazała się bezmózgim rozhisteryzowanym katem własnego syna. Tragedia to nieszczęście niezawinione, a tak... mamy tu najzwyklejsze morderstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba byc zwyczajnym chamem zeby udostepniac link z FB!!!!! i co ulzylo Ci?? jeszcze nic nic nie wiadomo a juz siejesz fermet!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOŻE PRZECIEŻ TO BYŁ WYPADEK A TE WASZE KOMENTARZE SĄ NAPRAWDĘ NIE NA MIEJSCU. OSĄDZACIE KOBIETĘ JAK NIE ZNACIE KONKRETÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek?? jakoś nie wierze... ona wyleciała przez okno? z miotły spadła? a dziecko utonelo w pustej wannie... rzeczywiscie wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś strasznego! nie rozumiem jak można zabić dziecko!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie miała śliski kocyk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy ludzie to jesteście zje#@ni na maxa. W dup_e byliście i to samo widzieliście. Znam tą rodzine bardzo dobrze i nie śmiał bym naewt złego słowa na nich powiedzieć a wy bażanty tylko roz_ier_olicie się na fotelach i wypisujecie głupoty nawet nie wiedząc nic o nich. JESTEŚCIE NAPRAWDĘ UPOŚLEDZENI!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- To młode przykładne małżeństwo - mówi Krystyna Władziewicz, mieszkanka Woli Uhruskiej. - Często mi się kłaniali, jak spotykałam ich, kiedy spacerowali z dzieckiem. ....to jak ktoś się nie ukłoni to jest zły i morderca?
oczywiście - mam taką sąsiadkę nazywa się  "łeb" i się nie kłania i nawet ucieka jak mnie widzi.. nie zdziwię się jak kiedyś opier..li warzywniak na osiedlu. mało tego - mój pies na nią warczy - i nie ma C+M+B na drzwiach to też dużo mówi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekamy zobaczymy na wyjaśnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier,,, jacy Wy wszyscy zacofani.... ku... nie znacie dziewczyny dobrze, tak naprawde nie wiadomo co sie stało... ok, szarogesiła sie, uwazała sie za lepsza (razem z siostrzyczka),ale no... jak to czytam co piszece to mnie na wyjscie do ubikacji zbiera...!! znam ja20lat, i mimo wszystko nie sadze by zabiła dziecko.. nawet jesli ujawniła sie depresja poporodowato dajcie spokoj... słyszałem juz 20róznych plotekl!! Co, sensjacje z Panem K. sie znudziiły? to jest kolejny temat? nie wiadomo co i jak dokladnie dopoki sie nie obudzi dziewczyna... a Wy wymyslacie, gwałty,morderstwa,i inne rzeczy! Leczyc Sie Wola!!! poczekajcie na wyniki badań i śledztwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a  
oczywiście - mam taką sąsiadkę nazywa się  "łeb" i się nie kłania i nawet ucieka jak mnie widzi.. nie zdziwię się jak kiedyś opier..li warzywniak na osiedlu. mało tego - mój pies na nią warczy - i nie ma C+M+B na drzwiach to też dużo mówi..
a jak juz to K+M+B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście ze c+m+b, doinformuj się zanim skomentujesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...