Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Owsik, ty stary naciągaczu weź się do roboty a nie żeruj na naiwności oglądaczy TVN i czytaczach gazety Michnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci mundurowi na wojnę idą czy cz wracają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chociaż prawdziwe te pukawki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chociaż prawdziwe te pukawki?
Wydaje mi się że te pukawki to zabawki tak jak i ci mundurowi mogą byc przebierańcami. W ostatnich dniach w Lublinie zatrzymali fauszywego policjanta te osoby straz graniczna też powinna wylegitymować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podnośnik POPSUTY??? klawisze nie ugotowali??? STRAŻ GRANICZNA była??? czyli groźby PIS pomogły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci mundurowi to jacyś przebierańcy. Każdy ma inną "broń" (atrapy). Tymczasem pismak manipuluje nazywając ich mundurowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci mundurowi to jacyś przebierańcy. Każdy ma inną "broń" (atrapy). Tymczasem pismak manipuluje nazywając ich mundurowymi.
to takie sztuczki socjotechniczne w tym roku mundurowi nie biora udziału w WOŚP chyba ze prywatnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju to tylko zbiórki pieniędzy są. Ciągle brakuje i brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy państwo mądrzy, to było podejść i zapytać się kim Ci ludzie są. W sieci każdy mądry i krytykować tylko potrafi. Polska życzliwość wita. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za darmo : jesteś ścierwo jak robaki cię toczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo nie policja mnie wylegitymuje bo jestem w mundurze :o i co zobaczą? legitymację MSRu którą mi sami wydali, tym samym zgodę na noszenie munduru WP 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wojsko to pajace,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ich wypuścił z JW w pełnym umundurowaniu polowym i to z bronią. Co ludzi chcą straszyć jakimiś terrorystami czy innymi zielonymi ludzikami. W końcu dzisiaj niedziela i wypadałoby ubrać się odświętnie w mundury wyjściowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po południu orkiestrowe granie przeniosło się do miejskiej hali sportowej przy ul. Granicznej. Występują zespoły disco-polo: Yaroo oraz Model MT i Modelika NIE BYŁO!!! Przestraszyli się PiSu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
  lecz się, na d..ę, bo na głowę już za późno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo nie policja mnie wylegitymuje bo jestem w mundurze :o i co zobaczą? legitymację MSRu którą mi sami wydali, tym samym zgodę na noszenie munduru WP 
tzn policja wydała ci zgodę na noszenie munduru WP? a smok był w tej bajce? a przepisy to ty znasz? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy państwo mądrzy, to było podejść i zapytać się kim Ci ludzie są. W sieci każdy mądry i krytykować tylko potrafi. Polska życzliwość wita. :)
to widać na pierwszy rzut oka, że to są przebierańcy, nie ma co pytać. Zapytać można, czy należą do stowarzyszenia mającego podpisaną umowę o współpracy z MON, czy też łamią prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podnośnik POPSUTY??? klawisze nie ugotowali??? STRAŻ GRANICZNA była??? czyli groźby PIS pomogły
Funkcjonariusze Służby więziennej.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...