Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to samo jest w Hrubieszowie , dziwie się tylko że władze miasta . Policja nie reagują na popularyzacje wulgaryzmów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie same billboardy pojawiły się również w Tomaszowie Lubelskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorów takich wulgarnych reklam powinno się publicznie napiętnować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie straż miejska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie reklamy są też w Białej Podlaskiej. Dla mnie ta firma w oczach traci dużo, że przez tak prymitywny sposób przekazu próbuje dotrzeć do ludzi. Żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce. Każdy udaje zbulwersowanie w momencie gdy ktos inny odważy się publicznie zrobić coś kontrwersyjnego to zaraz wielkie, udawane oburzenie. Wielcy katolicy - hipokryci... bo i tak każdy klnie, gdy nikt nie widzi... hipokryzja, że szok... Aha, i słowo "zajebisty" NIE jest wpisane na listę przekleństw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest żałosne że takie rzeczy mogą wisieć w centrum miasta, nasze dzieci nie muszą daleko iść aby uczyć się wulgaryzmów. Dlaczego nikt nie każe za takie rzeczy, czy jest to gorsze od picia piwa w miejscu publicznym za które karzą? Nie wydaje mi się !!!! Ukarać i to nie naganą ale przykładnie żeby zabolało. Wielka mi sieć sklepów co nie potrafi zwrócić na siebie uwagę jak tylko zbulwersowaną opinią publiczną. Żałosne, żałosne i jeszcze raz żałosne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
To jest żałosne że takie rzeczy mogą wisieć w centrum miasta, nasze dzieci nie muszą daleko iść aby uczyć się wulgaryzmów. Dlaczego nikt nie każe za takie rzeczy, czy jest to gorsze od picia piwa w miejscu publicznym za które karzą? Nie wydaje mi się !!!! Ukarać i to nie naganą ale przykładnie żeby zabolało. Wielka mi sieć sklepów co nie potrafi zwrócić na siebie uwagę jak tylko zbulwersowaną opinią publiczną. Żałosne, żałosne i jeszcze raz żałosne..
żałosne jest to że dzieci żeby uczyć się wulgaryzmów nie muszą ich czytać na bilbordach, przyjdzie wrzesień zacznie się szkoła a tam epitet za epitetem, niektórych nawet dorośli nie znają więc nie wiem o co to całe halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i o co to oburzenie ?? stoi jak byk kurka a jak się to komu kojarzy to już jego problem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalew chamstwa ubranego w zasady wolności. Z przykrościa stwierdzam, że wypowiedź przedstawiciela policji wskazuje na drastyczne ubezwłasnowolnienie organów ścigania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak idiocie brakuje słów to przeklina. Autor/?!/ reklamy widocznie ma taki zasób słów cenzuralnych, że musiał posiłkować się wulgaryzmami. Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic99 napisał:
Jak idiocie brakuje słów to przeklina. Autor/?!/ reklamy widocznie ma taki zasób słów cenzuralnych, że musiał posiłkować się wulgaryzmami. Wstyd!!!
a może w tej sieci tak się wszyscy wyrażają i dla nich to nic takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak dziewczyna dopisała dwie litery, które były obraźliwe to o mało nie zaprowadzono ją na szubienicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
Śmiać mi się chce. Każdy udaje zbulwersowanie w momencie gdy ktos inny odważy się publicznie zrobić coś kontrwersyjnego to zaraz wielkie, udawane oburzenie. Wielcy katolicy - hipokryci... bo i tak każdy klnie, gdy nikt nie widzi... hipokryzja, że szok... Aha, i słowo "zajebisty" NIE jest wpisane na listę przekleństw
Popieram w 100000%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
Śmiać mi się chce. Każdy udaje zbulwersowanie w momencie gdy ktos inny odważy się publicznie zrobić coś kontrwersyjnego to zaraz wielkie, udawane oburzenie. Wielcy katolicy - hipokryci... bo i tak każdy klnie, gdy nikt nie widzi... hipokryzja, że szok... Aha, i słowo "zajebisty" NIE jest wpisane na listę przekleństw
Równasz w dół, taka postawa prowadzi do świata bez kultury i zasad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd to stwierdzenie że to udawane oburzenie? Nie jestem katoliczką ani hipokrytką, a też uważam że to reklama nie na miejscu. Jak ją zobaczyłam pierwszy raz to nawet poczułam zażenowanie że coś takiego wisi na ulicach miasta i zrobiło mi się przykro, że stawia się na coś tak niskiego. Ale widać firma która ją wywiesiła kieruje swoją reklamę do określonego klienta - dresa, wiek 15-35 który pewnie widząc reklamę uśmiał się i pewnie był dumny że słowo "zajebisty" (używane przez niego tak często na określenie wielu stanów emocjonalnych) mógł w końcu gdzieś przeczytać, a wiadomo że tekstem pisanym tak rzadko się spotyka. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat33 napisał:
Równasz w dół, taka postawa prowadzi do świata bez kultury i zasad.
Natomiast ty nie równasz już nigdzie - jesteś na dnie (w percepcji myślowej)... Skąd przekonanie, że życie w kulturalnym i pełnym zasad (na stworzenie, których w żadnej mierze nie miałaś wpływu) świecie jest czymś lepszym? Jaka kultura? Jakie zasady? A raczej: czyje, przez kogo i dla kogo/czego wprowadzane?! Włącz WŁASNE myślenie... to naprawdę nie boli! PEACE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie w ankiecie jest mocno tendencyjne. na billboardach nigdzie nie widać żadnych wulgaryzmów. poza tym, jak ktoś już napisał słowo "zajebisty" nie jest przekleństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorka tej reklamy uważa, że wszystko jest w porządku - myli się, bo w naszym kraju większa część społeczeństwa jednak nie używa wulgaryzmów i ja to razi. Największą karą za takie traktowanie ludzi / jako głupków z zafajdanego podwórka/ będzie unikanie firmy, którą się reklamuje. Niech straci finansowo to na przyszłość okaże więcej szacunku dla ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś powiesił reklamę w Chełmie,a Dziennik puścił w świat.To dopiero reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...