Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wycinają las, stok w Kumowej Dolinie będzie większy

Utworzony przez Gość, 5 grudnia 2013 r. o 09:44 Powrót do artykułu
Wycinka trwa,miasta nie zwolnią,a kasę ktoś ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję dla Urzędu Miasta. Wycinajcie nie patrząc na durnych leśników. Potem zapłacicie tysiąc czy dwa odszkodowania i po kłopocie. skąd moja propozycja - zapraszam do lektury artukułu poniżej: http://finanse.wp.pl/kat,1033795,title,Wycieli-im-bezprawnie-drzewa-Musza-zaplacic,wid,16200998,wiadomosc.html    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze, spróbowałam doładować konto w telefonie na starym numerze którego już nie używam i zadziałało Pozdrówki dla tych którzy mówią, że nie działa a nie spróbowali .  Szkoda, że można tylko raz doładować http://zasil-telefon.pl/qukr  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zaskokiem emeryta Górnego to na wakacje będzie fajny stok :) Czy Górny pomyślał też o igielicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie oślej łączki, będzie dłuższa ośla łąka! :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto wlasnie chelmskie wladze .....caly rok sie nic nie robilo ...bo po co pewnie bylo za goraco ....a teraz jak wielkimi krokami idzie zima, sniezek chccialby popadac to pan Gorny ze swoja smieszna ekipa rozpoczyna wycinke drzew zamiast juz nasniezac nieprzecietnie dlugi 270 m STOK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest legalne? Co na to WIOŚ? 1 h lasu za darmo? A nasadzenia kompensacyjne ktoś z urzędników w ogóle brał pod uwagę przy wydawaniu decyzji. Czyżby korupcja kwitła w urzędzie i Lasach Państwowych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...