Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na trasie Chełm - Rejowiec. Zginął kierowca busa

Utworzony przez kolka, 31 sierpnia 2010 r. o 19:52 Powrót do artykułu
Co na drogach wyczyniają ci dostawcy w busach to przechodzi ludzkie pojęcie....bez kierunkowskazów,z telefonem przy uchu,z pasa na pas i spowrotem,rwanie,hamowanie -a efekt,bywa i taki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Co na drogach wyczyniają ci dostawcy w busach to przechodzi ludzkie pojęcie....bez kierunkowskazów,z telefonem przy uchu,z pasa na pas i spowrotem,rwanie,hamowanie -a efekt,bywa i taki?
ja jestem przerażony tym co wyrabiają kobiety za kółkiem, kobiet kierowców jest procentowo mniej, a wypadków powodują naprawdę dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widząc kretyna jadącego niezgonie z przepisami dzwońmy na policję. Busiarze przodują w cwaniactwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deszcz, ślisko, jedziesz za pojazdem zachowując większy niż zazwyczaj odstęp ale nie za bardzo to możliwe gdyż za chwilkę luka jest wypełniona przez jakiegoś idiotę, który myślenie na temat "jak wyhamuje pojazd aby nie wjechać na inny" zostawia na potem .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczna ilość (prawie wszyscy) kierowcy są nauczeni do wyprzedzania na trzeciego, i co najważniejsze i najbardziej niebezpieczne - pchają się oczekując, że jadący z przeciwka ucieknie na pobocze ......... jadąc więc swoim pasem ruchu musisz uważać kiedy taki dureń wyegzekwuje od ciebie takie zachowanie na przymus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
ja jestem przerażony tym co wyrabiają kobiety za kółkiem, kobiet kierowców jest procentowo mniej, a wypadków powodują naprawdę dużo.
wypadki powodują ludzie bez względu na płeć, ważne jest myślenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się Kamil nie spodziewał że odejdziesz tak szybko i w taki sposób:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwracasz się z tym pytaniem do kogoś kto już nie żyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie juz nie obrazajcie zmarlego,ze taki i taki!! tak nie można,bylo przyjsc na pogrzeb i plakac a nie bluzgac!!!stalo sie. trudno. my uwazajmy .niech smierc mlodego kolegi bedzie nauczka i niech da reszcie do myslenia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
zwracasz się z tym pytaniem do kogoś kto już nie żyje?
Jak nie pasuje to nie czytaj, kazdy kto kochal Kamila bedzie o nim pamietał i bedzie z nim rozmawial ile chce i gdzie chce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...