Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja ci zycze zebys poszedl do psychiatry bo tylko on ci pomoze , chory i twoj leb zaczyna byc , lepiej napinaj sie komus innemu ,Alkohol nie sluzy kazdemu jak widac i zabojcow do paki trzeba pakowac i lapac , jak najdluzszej odsiadki zycze mu za to !! kibicuje na wysoki wyrok w tej sprawie i bede sledzil uwaznie poczyniania zaykac pijanych kierowcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie moze dotrzec ze pasazerowie byli bardziej pijani niz kierowca?? puknijcie sie wszyscy w łeb nikt nikogo na siłe do auta nie ciagnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty najpierw zamknij d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu rodziców tych co zgineli, porwalbym tego 18 letniego szmaciarza, zamknal w piwnicy i torturowal przez 2 miesiace. Potem oczywiscie zabil jakims bolesnym sposobem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach zdradź nam jakie jest twoje zdanie ! biorąc-mam nadzieję-rzeczywistość pod uwagę Niech zgadnę...ktoś na siłę wlał mu wódeczki do gardekła i przystawiając lufę do skroni kazał jechać ? [/quote] a ja niech zgadnę, ktoś przystawił im lufę do skroni i kazał aby z nim jechali?????????????- taka jest niestety rzeczywistość!!!. On głupi, że kierował pijany, a oni nie mądrzejsi, że z nim jechali!!!!!!. No bo chyba po 5 lat nie mieli i odpowiadali za siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chińczyk napisał:
Ty najpierw zamknij d***
sam masz du... zamiast łba:) ty tez taki cwaniaczek wiejski co jezdzi po pijaku na dyskoteki jestes fifarafa hahah.Nie napinajcie sie lby tak , zrozumcie jasno i po chlopsku ze koles zabil 2 osoby umyslnie bo wsiadl pijany do auta. po drugie musiala byc predkos okolo 90km/h s60 jest ciezki i od torow nie dalby rady sie rozpedzic szybciej , wiadomo klepany samochod to i blacha slaba , drzw sie wgniotly od strony pasazera masakrycznie widac ze to skladak sprowadzany.Jak juz wasze chlopiece emocje opadna to sie lamusy zastanowcie nad tym , tak ciezko ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia wszystkich.... 2 młodych 19-latków, przed którymi było życie, tragedia ich rodzin.... stracili dzieci, tragedia kierowcy... W wieku 18 lat przez kilka butelek piwa, przez głupotę zmarnował sobie najpiękniejsze lata życia i będzie musiał żyć ze świadomością zabicia kolegów.... tragedia rodziców kierowcy. Ciekawe jak szybko i czy w ogóle dojdą do siebie po tym jak ...hmmm dali zabójcy narzędzie zbrodni.... Komentarze obrażające i pełne nienawiści nie wiem czemu lub komu mają służyć. Jedno wiem na pewno. Po przeczytaniu Twojego komentarza mogę Ci powiedzieć kim jesteś... Współczuję wszystkim których ta tragedia dotknęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
na miejscu rodziców tych co zgineli, porwalbym tego 18 letniego szmaciarza, zamknal w piwnicy i torturowal przez 2 miesiace. Potem oczywiscie zabil jakims bolesnym sposobem.
Z PIJANYMI SIĘ NIE JEŹDZI,NIESTETY- PO CZĘŚCI SĄ SOBIE SAMI WINNI- SMUTNE ALE PRAWDZIWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puknij sie w łeb wku***ony idz zobacz czy cie nie ma w kiblu wielki znawco samochodowy w du*** byłes i gówno widziałes tak Ci powiem słaby człowieczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanko: ile promili mieli ci dwaj, którzy nie żyją ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Wojsławcach cała trójka cieszyła się jak najlepszą opinią" no jeśli kierowca który jeździ po pijaku cieszy sie dobrą opinią to wypada zapytać kto wystawia takie opinie. Chyba dykciarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Chińczyk' timestamp='1295193678' post='424146'] puknij sie w łeb wku***ony idz zobacz czy cie nie ma w kiblu wielki znawco samochodowy w du*** byłes i gówno widziałes tak Ci powiem słaby człowieczku [/quot Ty wez juz zgas swiatlo i nie ucz sie do sprawdzianu z matmy na jutro napinaczko wiejska:) Powiedz mi to w twarz kozaczku a nie ukrywasz sie za nickiem slabeuszu hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
sam masz du... zamiast łba:) ty tez taki cwaniaczek wiejski co jezdzi po pijaku na dyskoteki jestes fifarafa hahah.Nie napinajcie sie lby tak , zrozumcie jasno i po chlopsku ze koles zabil 2 osoby umyslnie bo wsiadl pijany do auta. po drugie musiala byc predkos okolo 90km/h s60 jest ciezki i od torow nie dalby rady sie rozpedzic szybciej , wiadomo klepany samochod to i blacha slaba , drzw sie wgniotly od strony pasazera masakrycznie widac ze to skladak sprowadzany.Jak juz wasze chlopiece emocje opadna to sie lamusy zastanowcie nad tym , tak ciezko ???
Jak na razie to ty się strasznie napinasz. Koleś zabił dwie osoby, ale te osoby wsiadły do samochodu z pijanym na własne życzenie, i myślę że nic ich nie hamowało przed tym. I jak by nie było tego wypadku, to pewnie nie raz by jeszcze wracali z pijanym!!! więc ty się lepiej zastanów nad tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak na razie to ty się strasznie napinasz. Koleś zabił dwie osoby, ale te osoby wsiadły do samochodu z pijanym na własne życzenie, i myślę że nic ich nie hamowało przed tym. I jak by nie było tego wypadku, to pewnie nie raz by jeszcze wracali z pijanym!!! więc ty się lepiej zastanów nad tym.
a gdzie ty masz napisane ze wsiedli na wlasne zyczenie co ?? mozesz mi powiedziec jak zapytales ich po wypadku ?? Zgadzam sie zabil i poniesie konsekwencje , ma 18 lat , odpowiada za siebie to niech stawi czola temu co zrobil.Teksty w stylu szkoda kolesia i wogole ?/ Ludzie co z wami odkad placzecie za losem zabojcy ??? nawet gdyby nie zabil swoich kumpli to mogl zabic kazdego innego poieszego lub kierowce na drodze !!! Zamykac na 10 lat i odbierac uprawnienia na 15!!! a pozniej......a pozniej to juz nikt sie nie przejmuje nimi poprostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ KIEROWCA NIE MIAŁ UPRAWNIEŃ DO PROWADZENIA SAMOCHODU!! ..........................................................
wkurzony napisał:
a gdzie ty masz napisane ze wsiedli na wlasne zyczenie co ?? mozesz mi powiedziec jak zapytales ich po wypadku ?? Zgadzam sie zabil i poniesie konsekwencje , ma 18 lat , odpowiada za siebie to niech stawi czola temu co zrobil.Teksty w stylu szkoda kolesia i wogole ?/ Ludzie co z wami odkad placzecie za losem zabojcy ??? nawet gdyby nie zabil swoich kumpli to mogl zabic kazdego innego poieszego lub kierowce na drodze !!! Zamykac na 10 lat i odbierac uprawnienia na 15!!! a pozniej......a pozniej to juz nikt sie nie przejmuje nimi poprostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej. Dajcie sobie wszyscy spokój już ;( Dajmy spokój zmarłym... Kierowcy nie obrażajmy - on już ma wyrzuty sumienia - dwóch zabitych kolegów :( On może się targnąć na życie niektórzy nie dawali sb rady psychicznie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pka napisał:
"W Wojsławcach cała trójka cieszyła się jak najlepszą opinią" no jeśli kierowca który jeździ po pijaku cieszy sie dobrą opinią to wypada zapytać kto wystawia takie opinie. Chyba dykciarze?
Ależ skąd! Jakub Wendrowycz osobiście ze sąsiadem Bardakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Ależ skąd! Jakub Wendrowycz osobiście ze sąsiadem Bardakiem.
BRAWO!!! KOMENTARZ ROKU )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pka napisał:
"W Wojsławcach cała trójka cieszyła się jak najlepszą opinią" no jeśli kierowca który jeździ po pijaku cieszy sie dobrą opinią to wypada zapytać kto wystawia takie opinie. Chyba dykciarze?
a czemu cię to dziwi może mieli ludzie o nich dobrą opinię?, a jak już wspominasz kierowce to i nie zapomnij o pasażerach, którzy wsiedli z pijanym do samochodu skazując się tym samym na śmierć, co może oni są bez winny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Chełmie nietrzeba mieć prawa jazdy można jeździć bez i pod wpływem.Ja jeżdżę już 5lat często pod wpływem oczywiście z pracy o 15jest bezpiecznie, duży ruch korki można przemknąć po ulicach Chełma.A policji jak niebyło tak niema zero kontroli i co wszyscy się dziwią???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...